Fórky kamarádů ze Smolína

Přidat foto

… marné bylo hledání kola na zemi…

(vloženo 2.1.22)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
saintjv
saintjv

2.1.22 17:36

lepsi prehodit brzdu;)

Reagovat
šlapatko
šlapatko

2.1.22 11:15

:-) To znám, kámošovi jsme přehodili převodníky na levou stranu.

Reagovat

Další galerie z kategorie

MichalOld 9
Tuplak 8
zdeno1 9
mrn-sbr 5
easyrider 21
Enron 10