Staveni majky

Přidat foto

… jsem volal kamaradovi z Horni Becvy, jestli je na hrebeni jeste snih. “Vubec!”… tak jsme vyrazili z Karlovic nahoru Babskou a naivne si kousek snehu jakoze na prvniho maje vyfotili. … nebyl posledni…

Obcas jsem si i zanadaval, takze kdyz jsme dojeli na Kotlovou a tam velka slava a majka na zemi, tak bylo jasne ze mu to muzu rict z oka do oka :-))) Pripojili jsme ruce k dilu, padly i jakesi kalisky. Zkratka opatrenim navzdory normalni spolecensky zivot… :-)))

Paradni pojezdeni, hreben liduprazdny a 35km na povrchu ktery se nikdy jindy nez z jara potkat neda: snih, pak led, pak 10cm vody, nasledne sracky a vzapeti prach a sucho. A to vsechno na 200metrech :-)

(vloženo 1.5.21)

Komentáře

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
jIrI___
jIrI___

2.5.21 14:27

Ta hromada lidí bez roušek je celkem děsivá. Máš můj obdiv, že ses mezi ně přidal i přesto, že na vlastní kůži víš, co je covid za prevíta.

Reagovat
bara2
bara2

2.5.21 11:54

Bez diakritiky byl nadpis rébusem :-)

Ale z fotek je jasné, že jste stavěli májku… Počasí se povedlo a pěkné fotky. U mě vede pětka a osmička, krásný kraj.

Reagovat
FOSA
FOSA

2.5.21 11:21

bathed: My jeli na Soláň, jelit teda na gravelech, akorát jsem měl silniční sadu. Prvně jsme se míjeli u kruháče a kde jste nás předjížděli autem už neodhadnu. Ale jeli jsme silnicí, ne po stezce, protože už jsme potřebovali spěchat domů, takže víc silničkářů tam možná ani nebylo.

Dostalo mě, že jsem nepoznal bajky, z dálky (a bez dioptrií :-D) mi to přišlo, že je to spešl, nepoznal jsem ani Ibise…

Reagovat
bathed
bathed

2.5.21 10:39

Pepe72: to nevim, ale snad jo. Priroda je ale fakt hodne opozdena. A hlavne jsou patrne obrovske rozdily podle nasmorske vysky. Dolu v dedine kvetou tresne a seriky, nahore jeste nemaji buky ani pupeny.

Reagovat
bathed
bathed

2.5.21 10:20

Fosa: asi vim – na Hrozenkove?

Reagovat
Kocour Mikeš
Kocour Mikeš

1.5.21 23:10

Dobrá práce, takže by zima táhla konečně do (_!_) ??

Reagovat
Pepe72
Pepe72

1.5.21 22:42

Líbí

Reagovat
FOSA
FOSA

1.5.21 22:14

Dneska jsme vás míjeli 2× na silničce, při nakládání kol, pak jste nás ještě předjeli autem a já vám okukoval bajky a záviděl, že jsem dnes nebyl v terénu, ale na asfaltu! :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

Kocour Mikeš 7
D3VL3R 3
Tramvajar 4
enduristka 23
doubeq 11
HonzaV 2