V katastru svého města. Slovácko.

Přidat foto

Stezka směr Ostrožská Lhota

Pohled zpět na stezku

Tady byl pokus o fotku, chtěl jsem zachytit nejvyšší vrchol Bílých Karpat Vekou Javořinu (970m), není tam bohužel vidět.

Odbočka ze stezky a alou na louku.

Z kopce :)

Po louce pěkně dolů a doprava, byl tam slušný sjezd.

Nesmí chybět ani výjezd do kopce.

Poté následoval sjezd :)

Řeklo se v katastru, tak v katastru!:) člověk alespoň zjistí co má pod nosem. Ve středu mě kamarád vzal na pěknou projížďku našeho katastru. Byly to výživné 3 kolečka o délce 34km a 380 nastoupaných. Dnes bylo hezky, takže jsem vyrazil zase. Bál jsem se trošku terénu, protože u nás v pátek padal déšť se sněhem ale riskl jsem to. 3× jsem projel okolo hlídky, bylo to bez problémů. O pár hodin dříve jel kamarád, hlídka chtěla doklady a byl upozorněn aby se pohyboval v katastru :)

(vloženo 7.3.21)

Komentáře

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
kiwaf
kiwaf

8.3.21 21:44

Ja dneska vystoupal deset pater a venku nekolikrat obesel dum, prestalo me to rychle bavit :D

Reagovat
mum-on-bike
mum-on-bike

8.3.21 10:58

Pěkná improvizace, všechno jde, když se chce ;-)

Tyjo, dokumenty… taky vozím jen mobil, no nafotit si do něj pojišťovnu by asi nebylo od věci… Jinak jsem dostala k nějakým Vánocům silikonový náramek s nerezovou přezkou, kde je vyryté moje jméno, RČ, kontakt na blízkou osobu, krevní skupina, alergie, na tyhle věci asi ideál. No, ještě ho tak vozit… :-D

https://www.identitid.com/muzi?…

Reagovat
Pepa Hrabačov
Pepa Hrabačov

8.3.21 07:25

Báro , když vyrážím na kolo vůbec nemyslím co kdyby . Většinou ani nemám přesně naplánovanou trasu a čas návratu. Prostě mám takovou povahu ( manželka je přesný opak ) Nejnutnější nářadí mám neustále na kole a doklady v mobilu od dovolené na Korsice. ( rada průvodce ) Poslední mobil jsem měl Čínskou mrchu za 4 t. a po třech letech jsem ho ještě za 1500 Kč prodal .

Reagovat
perceptio
perceptio

7.3.21 20:57

Bara: souhlas. Mám to stejně, beru aspoň kartu pojišťovny… Odvezou tě a ani nebudou vědět, kdo jsi. Když to přeženu, pak rodina vyhlásí pátrání a kdo co ještě… A přitom člověk už leží v nemocnici.

Reagovat
bara2
bara2

7.3.21 19:23

Pepo, co když se ten mobil rozbije… Mám u těch dokladů i papír s telefonníma číslama na rodinu (a jak se mi hodil, když jsem měla neopravitelnou poruchu s Růženkou), nikdy nevíš, co se může stát.

Reagovat
sheenecek
sheenecek

7.3.21 19:20

2 miťo: tak to nevím xD já vozím občanku neustále. Mám ji společně s mobilem a dvoukilem v nepromokavém pytlíku v bundě / dresu.

2 Kouba_2005 : to bych si musel vzít jedno lahvové leda :)

2: Pepa Hrabačov : díky :)

2: Kocour Mikeš : je to pakárna :(

Naše město má okolo 4200 obyvatel, nemáme nějak velký katastr.

Reagovat
Pepa Hrabačov
Pepa Hrabačov

7.3.21 19:15

Pěkné poježdění a krásné cesty.

Já mám občanku a řidičák vyfocený v mobilu. Nevím jak by to policie řešila ,ale myslím že je to lepší než sebou nemít nic.

Reagovat
Kocour Mikeš
Kocour Mikeš

7.3.21 19:12

Ten katastr obce, je dobrá pakárna, taky nevím, jak bych to policajtům vysvětloval, doklady s sebou na kole nevozím.

Reagovat
bara2
bara2

7.3.21 18:56

Miťo, mám v kapsičce na kole řidičák (normálně ho na nic nepotřebuju, bo nejezdím) a kopie zdravotní kartičky a občanky. Člověk se může zrakvit, tak netřeba ztěžovat identifikaci :-)

Reagovat
bara2
bara2

7.3.21 18:54

V katastru nezbývá, než kroužit víckrát dokola. Taky jsem to dnes obkroužila dvakrát, měli jsme pěkné počasí. Já jsem dojela až k hranici sněhu a kochala se vyhlídkama (směr Brno a směr Židochovice) :-)

Reagovat
Kouba_2005
Kouba_2005

7.3.21 18:50

Jaj, jak ti závidím to sucho. Tady je ještě věechno šíleně prochcaný, takže se dá jen po zpevněných cestách. Do lesa vůbec, tam je ještě led. A při pohledu na mapu mě toho moc v katastru nenapadá, všechny cesty končí hranicí obce ještě před odbočkou, tak jezdím za hranice :-) To jsou ty malý dědiny, no.

Jo … a chybí ti fotka s pívem!

Reagovat
miťo
miťo

7.3.21 18:48

A co když nemám doklady? Já je na kole běžně nevozím.

Reagovat
perceptio
perceptio

7.3.21 18:34

Pěkná projížďka. Jo, i v katastru se dá většinou s trochou fantazie něco vymyslet. Já byl dnes taky kousek. Bylo dost bláta ale.

Reagovat

Další galerie z kategorie

Pepa Hrabačov 18
malamala 2
mum-on-bike 29
vik 1
scottscott 11
brtníček 9