RB Bandit 675

Přidat foto

Tohle je můj bandita. Neskutečná mašina, kdo zkusil, ví. :D Opravdu jediný limitující faktor při jízdě na banditu je jezdec sám.. Kolo si poradí s čímkoliv.

Stavěl jsem ho přibližně 3 měsíce, na začátku května se mi podařilo na, mnou chvilku ježděném, giant reign udělat prasklinu na sváru hlavovky. Jelikož se mi geometrie a chování reignu dost zalíbilo. Jediná možnost bylo RB. (nikde se mi nepodařilo sehnat přední trojúhelník a v progressu nebyli schopni rám sehnat). Samotný systém objednávání rámů u RB mě velmi překvapil. Možnost si vybrat z jakékoliv barvy ral vzorníku je opravdu pěkná. Rozhodl jsem se pro nenápadnou matnou černou s matným šedým vahadlem. Třešničkou na dortu byla cena, 20 tisíc za rám s novým tlumičem a hlavovým složením. Rám mi byl doručen téměř na den přesně za měsíc. Se službami RB 100% spokojenost. :)

Jelikož jediné v čem se liší reign od banditu je rozměr tlumiče,který jsem si nechal poslat od RB. Ihned po vybalení z krabice a několika hodinovém slintání při pohledu na rám tedy mohla začít stavba. Večer už jsem byl schopný banditu poprvé projet. Na první posez si člověk všimne nekonečného zdvihu stavby. Tyjo, to už musím být na doraz ne? Omyl, jsem v polovině zdvihu. Zadní stavba je neskutečně citlivá, vyhladí každou nerovnost. Oproti obyč. 4 čepu je to opravdu něco jiného. Sice je stejně řešená jako reign, či jiné značky, ale přijde mi že funguje o něco líp (nebo jsem z něj stále jen unešen.. :D )

Začalo tunění z každé výplaty.. První jsem vyměnil vidlici, našel jsem za skvělou cenu 2019 RS Yari, tak jsem neváhal a jel jsem pro ní. Ještě ten den se mi povedlo prodat Pika, který tam byl do teď.. Skvělý to den.

Dále blbosti jako pláště, na bazaru jsem našel za pár korun agressora. Byl jsem trochu skeptický, jestli bude stačit. Přece jen oproti standartnímu minionu DHR II není tak vysoký. Překvapil a nemůžu si ho vynachválit. Ve předu je teď Magic Mary od Schwalbe kterou plánuju vyměnit za Maxxis Assegai. Sice má Mary skvělý vzorek a opravdu všude mě zatím podržela, ale štvou mě dvě rodílné značky na kolech. Navíc chci být Ass Agressor. :D

Poslední upgrade proběhl před pár dny : kola. Našel jsem skvělou nabídku na moje vysněný Spank Spike ráfky s božíma Hope Pro4 nábama v oranžové barvě. Ten zvuk je zkrátka boží.

Samozřejmě že upgrade kola je nikdy nekončící, každopádně mám pocit, že můj bandita už toho moc nepotřebuje.

(vloženo 2.8.20)

KPCK
Ohodnoť bajk: (4.3  / 50 hlasujících)
Značka RB
Model Bandit 675
Velikost L
Hmotnost 14.5
Rám Al
Vidlice RS Yari 2019
Tlumič RS monarch+
Kliky Deore
Středové složení XT
Měnič XT
Řazení XT
Převodník E13
Kazeta SLX
Náboj přední Hope pro 4
Náboj zadní Hope pro 4
Brzda přední Saint
Brzda zadní Saint
Brzdové páky Saint
Ráfek přední Spank Spike race 33
Ráfek zadní Spank Spike race 33
Pedály Crankbrothers Stamp 1
Řídítka Spank Spike race
Představec Truvativ
Sedlovka OneUp 180mm
Sedlo Giant Contact
Pláště Schwalbe Magic Mary, Maxxis Agressor

Komentáře

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
vpa007
vpa007

3.8.20 16:13

Parádní nařadí a supr profil… takže plnej! ;-)

Reagovat
TJK
TJK

3.8.20 11:49

skvele, libi se mi a hlavne to lehke oziveni jen nabojema tomu dava smrnc.

Reagovat
kotew CZE JIHLAVA
kotew CZE JIHLAVA

2.8.20 17:37

Za bajk a profil 5*

Reagovat
Kolda90
Kolda90

2.8.20 13:02

KPCK: Tak ať ti slouží. Sluší Banditovi.

Reagovat
KPCK
KPCK

2.8.20 12:58

Já se obávám že to jsou ony :D

Reagovat
Kolda90
Kolda90

2.8.20 12:53

*bývalý

Reagovat
Kolda90
Kolda90

2.8.20 12:53

Ty výplety mi připomínají bývlaý moje co jsem měl dříve měl na Trekovi :))

Reagovat
JK Mini
JK Mini

2.8.20 12:31

Fajné toto!Pěknej bike a dobře sepsáno/nafoceno.

Reagovat