Na Cestách 2019 - Orlické hory

Přidat foto

na V. Deštné se staví nová rozhledna - má být hotová do konce 10-2019

Neratovský kostel s "novými"-původními věžičkami. Předpokládám, že tuning kostela je už u konce. I pivovar (který jsem pomáhal budovat) je uzž hotový. Ale začíná se opět mohutně bagrovat u silnice...asi nová ubytovna?

Modlivý důl. Pod hradem - na Vochtánce taky mrtvo-dva stany. Týden před koncem prázdnin.

V Orlických horách je nějak mrtvo…Jedině snad na Masarykové chatě (Šerlich) bylo živo-jako vždy. Neratov taky klídek. Ale cyklistů pomálu. Chatky -stánky s občerstvením pod V. Deštou a na Pěticestí zavřené. O víkendech -nevím. Byli jsem tam ve všední dny .

(vloženo 4.9.19)

Komentáře

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Romancero
Romancero

7.9.19 13:57

no ..já už zase nechci moc jezdit se synem ..už je přece jen „výkonnější“ a na Masaryčce byl o 2 minutu dříve než já!

16 let versus 50 let je už znát). Je fakt , že na delší trasy-tak 100 až 150 km bych ho ještě utahal..Není na kole zvyklý jezdit.

Reagovat
Romancero
Romancero

7.9.19 13:54

tak ta „plečka“ , kterou má syn je asi o kilo lehčí a místama bych si to s ním rád vyměnil :-). jinak je to kolo, na kterým jsem jezdil 20 let.

..ty blatníky jsou dobrá kamufláž a kdo se v kolech nevyzná , dost nad ním ohrnuje nos…Je ale fakt, že už cyklistiku beru jinak a raději se spolehnu na staré a vyzkoušené komponenty a ocel. rám, než na nové „vystřelky“ pokroku..

Reagovat
TK75
TK75

5.9.19 14:46

Fajn že se synkem takhle jezdíte.Se mnou už kluci jezdit nechtějí.Tak ať to frčí:-)

Reagovat
Fran-tic
Fran-tic

5.9.19 08:12

Během služebky jsem se stavil do orliček, že si dám přeběh hřebenu. No rozmazlen z Beskyd jsem si tam v trailových botech pěkně zanadával na asfaltu, ale na gravel to tam může být supr :)

Reagovat
deekay
deekay

5.9.19 07:34

Orlicky jsou super. Akorat teda chudak tvuj syn (asi?) na takove plecce a ty hezky na Sequoie :D

Reagovat
Singlespeed
Singlespeed

5.9.19 06:46

Na Deštnou jezdím nejradší od západu po staré klikaté bunkrovce se 14 serpentinami. Proč to lámat po spádnici, když je možné jet na pohodu a připadat si skoro jako v Alpách ;-)..

Reagovat
Romancero
Romancero

4.9.19 22:21

Mám rád Orlické hory. Zvláště pak výjezd z Deštného Luisiným údolím na Velkou Deštnou a nebo výjezd z Neratova (po modré, kolem Haničky) do Rokytnice. Zatím jsem neslezl z kola..ale už je to „na morál“.

Na bunkrovky je gravel ideální kolo.

Reagovat