Pribram pri kontajneri

Přidat foto

Keby niekomu chybali historicke komponenty do zbierky. V Pribrami v areali nemocnice I. volne pohodeny pri kontajneri podla mapy.cz dnes 16:30 tam este bol.

Ma to slusne zachovale Biopace kluky na 4-hran, zuby vyzeraju v poriadku. Radenie nejake z prvych 2-packovych, tusim, ze palcom sa radi hore aj dolu.

(vloženo 26.7.19)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
tromboonen
tromboonen

26.7.19 10:35

Jo uranový kraj, tady se dějou věci…

Reagovat
miťo
miťo

26.7.19 07:37

Minimálně by z toho byl dobrej popojížďák do města.

Reagovat

Další galerie z kategorie

gemini 7
ATBcyclist 6
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44