Na pomezí Ostravska/Opavska

Přidat foto

rodná hrouda a Beskydy v opar

pohled na Těškovice

Dolní louky u Zbyslavic

výjezd z údolí Setiny na Výškovice

pod Tískem

Pár fotek z dnešního rána. Údolím Setiny a pak fajn úsek byl po modré TZ od hřbitova u Výškovic pod Tísek až do údolí mladých u Bílovce.

(vloženo 14.10.18)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
madcat
madcat

16.10.18 00:30

A až moc pěkná saturace :-P

Reagovat
lazza
lazza

14.10.18 19:16

A misty pekny svetlo

Reagovat
Dazz
Dazz

14.10.18 18:57

Pěkné foto ;-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

lazza 13
plysovykozisek 8
bara2 9
vapes 18
blackboy007 8
miťo 28