Za šípkem na kochačku

Přidat foto

V rámci podpory imunity sem se vydal s batůžkem natrhat šípek…no skoro všechno v dosahu bylo orvaný a na mě moc nezbylo, ale bylo krásně.

(vloženo 7.10.18)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
vanderpoel
vanderpoel

8.10.18 21:34

najs!

Reagovat
doubeq
doubeq

7.10.18 20:06

Hmmm, si jel předemnou viď? :-)

Reagovat
Honza03
Honza03

7.10.18 19:34

Taky sem včera byl a celkem i úspěšně…

Reagovat

Další galerie z kategorie

lazza 15
plysovykozisek 8
bara2 9
vapes 18
blackboy007 8
miťo 28