Každá cesta jednou skončí ....

Přidat foto

Zde cesta končí ...

Kdesi dole je parkoviště pod ledovcem, za zády mám přehrady ..

Vzadu je vidět ještě zbytek laviny ...

Skončila i tato … voda z kopců je pěkně chladivá ;)

(vloženo 30.6.18)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Další galerie z kategorie

zbyslavjak 5
lazza 17
plysovykozisek 9
bara2 9
vapes 18
blackboy007 8