Vyjížďky

Přidat foto

Dnešní predpracovni výjezd na Sněžník

(vloženo 28.3.17)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Janouch
Janouch

29.3.17 17:19

to misto je neskutecne nadherny

Reagovat
Olcava
Olcava

29.3.17 16:18

Pěkná trasa :-)

Reagovat
Lanzinho
Lanzinho

29.3.17 08:13

Vcera sem mel taky cestu kolem, z Komarky pres Tisou,Sneznik, Maxle a na pivo :D

Reagovat

Další galerie z kategorie

zbyslavjak 6
lazza 17
plysovykozisek 9
bara2 9
vapes 18
blackboy007 8