Na Klimentku

Přidat foto

Docela jsem se zablátil :) … ale fest

(vloženo 2.11.07)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Johny5 OSHA
Johny5 OSHA

4.11.07 22:56

Tam je fakt krasne…

Reagovat
marapara
marapara

3.11.07 07:17

to bys musel vidět zblízka, kamaráde :)

Reagovat
KubaBajk
KubaBajk

2.11.07 22:27

Maro,tomu říkáš zablátil?:-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

saintjv 14
TJK 40
Azmir 22
Kubánec 20
KUBULA 4
tomaschek 18