moje kolo na sezonu:)

Přidat foto

Vím že se není čím chlubit, ale mě slouží teď už dobře a jezdí se mi na něm dobře:), je ale trochu předělanej, oproti katalogu, a omlouvám se za tu opadanou omítku na zdi, nechtělo se mi jet někde do lesa

(vloženo 23.2.08)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Další galerie z kategorie

gemini 7
ATBcyclist 6
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44