dnes jsem nahrubo dostavěl :-)

Přidat foto

lepší fotky dám do sekce naše kola, až bude počasí a nandám kola, tyhle jsou jen treninková

(vloženo 3.3.08)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
MITY
MITY

3.3.08 17:47

krásný, ale bílej FOX by tomu dodal grády

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 4
Jzy 15
káňa 5
saintjv 22
TJK 44
Azmir 22