moje kolo

Přidat foto

ci ja vim

(vloženo 9.3.08)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
madcat
madcat

11.3.08 23:05

to sedlo vypadá příšerně a dal bych tam rovný řídítka a kotouče, pak by to bylo super kolo

Reagovat

Další galerie z kategorie

saintjv 15
TJK 40
Azmir 22
Kubánec 20
KUBULA 4
tomaschek 18