xen za 2500,-Kč

Přidat foto

heldal jsem obárzek téhle helmy v téhle barvě a nenašel, tak kdyby někdo měl podobný problém, je tu

(vloženo 10.3.08)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Radek Broz
Radek Broz

11.3.08 09:15

Jsem ho minulej tejden koupil za 1700;-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

saintjv 14
TJK 40
Azmir 22
Kubánec 20
KUBULA 4
tomaschek 18