V Zillertalu

Přidat foto

i retez celkem chutna kozam…

(vloženo 6.8.08)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
kolda
kolda

6.8.08 23:32

kde jste tam jezdili?

Reagovat
Thidney
Thidney

6.8.08 22:25

kozy jsou desne vybiravy potvory. Kdyby jsi jim predhodil tu Rock machinu z profilu, tak by ji treba nechaly

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 6
Jzy 30
káňa 5
saintjv 24
TJK 44
Azmir 22