Handmade

Přidat foto

Retro kladka – alebo karbon nehladajte…

(vloženo 18.9.08)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
MTBTUBE
MTBTUBE

18.9.08 11:54

Rarita! Ve sklepě mám starý Anlen Escape a tam mám kladku pro přední brzdu. To byli časy . . .

Reagovat

Další galerie z kategorie

saintjv 20
TJK 44
Azmir 22
Kubánec 20
KUBULA 4
tomaschek 18