Brno Hády - Pohled z lomu

Přidat foto

Tak jsem blejsknul fotku na dnešní projížďce – pohled na Brno, na pravé straně ženoucí se sněhová přeháňka :-)

(vloženo 17.2.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Detař
Detař

17.2.09 21:25

Jojo :-))

Reagovat
cagalam
cagalam

17.2.09 21:05

Brňáci, tolik sněhu to už je kalamite né..:-))) skoro jako v Praze :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 1
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6