eRBéčko

Přidat foto

Ač jsem ho chtěl původně prodat, trochu jsem ho upgradoval a nakonec si ho nechám:-)

(vloženo 14.5.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Omen
Omen

15.5.09 22:10

pěkné zátiší

Reagovat
BestSkier
BestSkier

14.5.09 19:54

… pokud jsi chtel upgradem docilit „luxusniho“ vzhledu, tak se povedlo … moc pekny

Reagovat
nooski
nooski

14.5.09 19:52

Hmm připomíná mi můj stroj :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

samorost-sazavsky 6
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44
Azmir 22