vonku pršalo

Přidat foto

Konečne som sa zbavil predošlého rozobratého biku spod okna. Kým nebude nové radenie, je to finálna podoba.

(vloženo 30.5.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
tmax
tmax

3.6.09 16:52

To sú hadičky do nosných dierok :o)

Reagovat
Blind
Blind

30.5.09 22:13

hezký tykadla :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

samorost-sazavsky 10
Jzy 33
káňa 7
saintjv 27
TJK 44
Azmir 22