Vraník Boardman Comp FS

Přidat foto

Novej z obchodu. Až nasadim Foxe a nášlapy a sundam odrazku, půjde do biků.Mám z něj fakt radost :-D

(vloženo 4.7.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
LookAss
LookAss

4.7.09 15:37

Vypadá moc pěkně. Koukám, že máš už i nachystané bílé botky =)

Reagovat

Další galerie z kategorie

gemini 7
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44
Azmir 22