GT hotovo, dnes poprvé na projížďce

Přidat foto

Pozvánka do našich biků

(vloženo 20.2.11)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
marapara
marapara

20.2.11 18:24

máš to jakési čisté :)

Reagovat
M13
M13

20.2.11 18:00

Není už docela dlouho, ale zima je pořád.

Reagovat
BigKarel2
BigKarel2

20.2.11 17:56

U vás není sníh?..se máš.. :) Jinak kolo je fajn :)

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 6
Jzy 30
káňa 5
saintjv 24
TJK 44
Azmir 22