Nové kola...

Přidat foto

Nebo jen polepy? Více foto v mé galerii

(vloženo 22.4.12)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
MarekF
MarekF

23.4.12 18:14

MB: furt lepší než takové to pražáčské „nový kola“

Reagovat
Meridabiker
Meridabiker

23.4.12 11:32

tady půlka lidí neumí česky...... „nové kola“ dyť to úplně mlátí přes hubu.....-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

gemini 7
ATBcyclist 6
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44