Kam že se to odstěhoval Hliník??

Přidat foto

..přece do Tupes:D

(vloženo 26.6.12)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Rosta7
Rosta7

7.7.12 11:36

Kde to je?

Reagovat
funkatron
funkatron

27.6.12 08:26

presne -C-3PO :))

Reagovat
ZuzicK
ZuzicK

26.6.12 21:10

Někdo mu sebral čéšku!

Reagovat
pepek
pepek

26.6.12 19:36

Hehe, a co na to komisař ISO – až tam přijde na kontrolu. To určitě není likvidace zmetků přesně podle Vorschriftu.

Reagovat
tonik666
tonik666

26.6.12 19:00

na nahledu to vypadalo C3PO

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6