Avant na nákupy

Přidat foto

:-)

(vloženo 2.7.13)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
mr.antik
mr.antik

3.7.13 10:35

pěknej rám, skorojo jako giant…btw hydraulka dává asi jedinej smysl s elektrikou, když vidim ty páky :-)

Reagovat
Člověk a jeho svět
Člověk a jeho svět

3.7.13 08:19

Jojo, na ty hnusný páky pár tašek v pohodě navěsíš, nosič není ani třeba.

Reagovat

Další galerie z kategorie

gemini 5
ATBcyclist 6
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44