• Sgt Pepper

už se nám to blíží…

jaké vidíte šance na medaile?

v ženském hokeji to asi nebude :-)

• motacek  

V mužském hokeji ty šance na medaily nejsou o moc větší:-)

• wego1991  

Jelikož nebudou hráči z NHL, tak je šance na placku určitě vyšší než minule OH

• hekynen  

Na OH se hraje ženský hokej? Pokud takový, jaký je na obrázcích, tak nevynechám ani jeden mač! :-D

Jinak, šance např. Korejců na zlato jsou velmi slušné. Stejně tak Kanada či USA určitě zlaté brát budou. :)

A slalom vyhraje Vlhová. ;-)

Pro jistotu – koho šance vlastně myslíš? :)

• Sgt Pepper  

tak imho biatlonistky, bruslařky, možná nějaký dolekopcom disciplíny…v jiných sportech šance nevidím…Urban už nezávodí :-)

• hekynen  

Takže myslíš „naše“. :) Škoda toho Urbana. ten mi byl velmi sympatický, pořádný pantáta, žádné sportovní vyžle. :-D

• roman II  

v rychlobruslení asi taky ne pokud se Martina nevzmuží

• Sgt Pepper  

tak curling je out, biatlon možná Vítková může pomýšlet na top5, Sáblíková pokud se neposerou záda tak aspoň jedna placka bude, Erbanová má taky naději, hokej je out, skoky na lyžích out, možná holky nějaký dolekopcom na lyžích/snowboardu mají šanci, o běžkařích nevidět neslyšet…no, nebude to taková sklizeň, jako minule

• kali222  

nezustaly nekomu navleky na zrcatka? jiz od vanoc je denne vyhlizim v reklamnich letacich a nic. jinak celkove sance na uspech sportovcu bude jako vzdy zaviset na tom, jak moc budou lide v dresech pred televizemi fandit. nejaka forma, konkurence, nebo stesticko maji zanedbatelny vliv.

• -b-n-x-  

Tak asi největší šance má Ledecká na snb. Na lyžích se jí taky doufám podaří, ale těžko to bude na medaili. Jinak pořád může mít medaili i Samková.

No a na poslední chvíli se tam dostali i naši bobisti. Shodou okolností mám jednoho že čtyř-bobu na fb, takže budu nejvíce fandit asi jim :-)

• hekynen  

Těším se na očekávanou akci aktuálního Kima Čum Sema :-)

• Sgt Pepper  

koukám, že lidem není nic dobrý, v Soči prý bylo moc teplo, teď je zas moc zima

• mastihuba  

tak hlavne se neposrat :-)

• Singlespeed  

Nový stadion pro 35 tisíc lidí, kde bude probíhat zahájení bude po olympiádě ihned zbourán…

https://www.novinky.cz/…en-vitr.html

• snas89  

Aféra?

Z toho článku mám dojem jen to, že to řeší ten sebestřednej blbec (kterej teda asi ani nemá dost taktu ustoupit ženský).

• Haryk  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    • Sgt Pepper  

program ČT

• Pessinger  

Jinak krásnej telemark při nástupu naší reprezentace:-)

• motacek  
    • iron.hide  

Kde mate Koukalovu? Oh wait

• iron.hide  

A jo, aj tak mate bronz, tak gratulujem.

Skoda ze nasa Fialkova bola chora, inak by bola vyssie. Ma takmer bezchybnu strelbu.

• ELx  

Samozřejmě, vy kdybyste nebyli chori, tak vyhrajete úplně vsechno :-D

• iron.hide  

Iste, a navyse je aj velmi pekna

• ememem1  

neviem ci bola chora ani ci by vyhrala, vlastne ani neviem kto to je, ale ked to nejde aspon nema plnu hubu zbytocnych kecov jak kokalova a slesingr.

p.s. ja to nejak moc nesledujem ale obcas citam ceske noviny co mi bohvie preco chodia do roboty a to sa proste prehliadnut neda. skoro mam pocit, ze za to nemozu ani rychlejsie behat ani trafit terc mozu rusi.

• iron.hide  

Ale vsak ja som nepisal ze by vyhrala, to asi tazko :) ale je to nasa vychadzajuca hviezda, strelbu ma skvelu, staci popracovat na kondicii. A ano bola chora, viackrat to vraveli v prenose.

A co sa tyka Kuzminovej, dnes zlyhala ale este su pred nou dalsich 5 ci 6 pretekov. Ona je velmi silna v behu, dnes ho mala najlepsi zo vsetkych, prehrala len kvoli zlej strelbe. Takze kludne od nej ocakavajte minimalne jednu medailu.

• ememem1  

vsak ja som ani nereagoval na teba :-)

• iron.hide  

Ok, inak teraz potvrdili silny vietor pocas tej strelby, preto take zlyhanie. Sestra Pauliny – Ivona – netrafila az 5 krat, Nasta 3 krat. Preto je ten Paulinin vysledok (iba raz netrafila) absolutna parada.

• Delkim  

A že zase foukalo jen u té slovenské střelby :)

• wego1991  

Ona je velmi silna v behu, dnes ho mala najlepsi zo vsetkych, prehrala len kvoli zlej strelbe = naši velmi dobře bruslí, ale nedávají góly.

• Radek Broz  

Už zase se všechno proti Slovensku spiklo!

• -b-n-x-  

Hehe, a závodí tam Sagan?

• mikš  

prý ne,škoda,určitě by pár sprintů na zalenej dres dal,možná by porazil i čuka Norise

• Canyon325  

nepozeral si otvárací ceremoniál? šak niesol zástavu slovenskej výpravy :)

• -b-n-x-  

Nepozeral. Fakt tam je? Tak to je krásné :-D

• milan.v  

Začal závodit ve skeletonu, dolů jezdit po hlavě umí … :-D

• Jason Voorhees  

já myslel že ve špurtu na 500m v rychlobruslení, Sáblík taky jezdí na kole ;-)

• Pessinger  

Proč Nasťa nedává žádnej rozhovor? Co jí který novinář udělal? není uvolněná to je špatný, fandím jí v individuálu tam vám to cinkne

• Barak  

Ze by ji Slovensko bylo u zadnice a zavodi pod jeho vlajkou, jen protoze v Rusku nemohla?

• Zydrunas  

+1

• iron.hide  

ale to nie je od tejto olympiady, sutazi za nas uz od 2009.

btw, vie velmi dobre po slovensky, takze az tak u zadnice jej nie sme.

• jIrI___  

Gabča to všem natře.

• Sgt Pepper  

tak chleba s máslem možná natře…je doma

• MavasH  

když už, tak paštiku nebo marmeládu ;)

• Delkim  

Veronika bronz? To už snad vydrží!

• Neťa  

Vydrželo :-) Super začátek, navíc Makula taky parádně.

• Sgt Pepper  

no, Sáblice těsně čtvrtá…co ty Holanďanky žerou? :-)

• dolomiti  

Holandský řízky :-D

• Neťa  

Tak hlavně vyhraje ženská, kterou pomalu nikdo nezná… Martina holt není ze známých důvodů ve formě, jinak si je zase dala, ty časy nebyly zas tak extra.

• iron.hide  

Mozno je to MHT

• Strakááč  

Proč by nebyla.. myslíš že tu sekundičku, dvě a hned nejni forma? Nevyšel závod těsně… pětilitr vyjde a klidně na zlato si myslím.. to čtvrtý místo si uvědomí, je to k nasrani.. ale o duvod víc zabrat.. a dá do toho vsechno jak minule.. jen o špetku víc.. a bude to..

• Sgt Pepper  

jj, podle mě je vidět, že jak je starší, tak se dostává spíš k vytrvalosti a trochu ztrácí rychlost = ty kratší tratě nemají smysl, naopak na tý pětce by to mohlo klapnout

• mirabike  

hlavně měla tréningovej výpadek a to je právě už v jejím věku znát.. na tý trojce to od začátku zkusila a první kola jela přes ty holanďanky, ale asi cejtila, ža to nejde, tak tuším ve třetím kole ubrala a zatáhla až v posledním a nestačilo to.. dala do toho všechno..

• Sgt Pepper  

dneska na 1500 Zdráhalová…tak uvidíme, na bednu to nebude, ale snad zajede pěkně

• Mikikuba  

Na trojce nejela ani okamžik přes Holanďanky…Ztrácela od prvního kola což je ostatně její klasika-pomalej rozjezd měla vždy věk nevěk, protože je od mládí rvaná od Nováka zcestně k vytrvalosti.Ale už dostatečně nezrychlila jako dřív.

• dolomiti  

Třeba má jen vytrvalostní vlákna ;-)

• Mikikuba  

Jasně každej má nějaký dispozice ale trénovat od mládí jen objemy a dlouhé tratě je opravdu ne moc zdravé a v některých disciplínách hodně omezující. většinou se přechází na dlouhé tratě až s pozdějším věkem. Sáblíková od mládí jezdí především 5 a 3 km. Pak se pokusila o 1500 když konečně pochopili že jenom objem dobře není. Ale už to moc nešlo.

Mimo jiné u mě také převažují vytrvalostní vlákna, ale vždy jsem se snažila i jít do rychlosti i když jsem věděla že výbušný a sprinterský typ ze mě nikdy nebude.

• dolomiti  

Tak specializace je vždycky trochu problém ;-) vlákna nevlákna :-D Na druhou stranu ty výsledky za to určitě stály.

• Mikikuba  

Bohužel roky člověk nezastaví. Vím to moc dobře:) a následek dlouhodobého přetěžování bez potřebné lékařské péče jsou ta její „zranění“ z letoška. Nejsou to akutní zranění ale dlouhodobé přetěžování + věk. Snad na pětce to ještě projde.

• motacek  

Určitě doping. Za čtyři roky je uvidíme už jen jako Olympijské sportovce z Nizozemí:-)

• -b-n-x-  

Acylpirin a ty lepší vitamín c

• snas89  

koukáte někdo na ivílání na čt?

Běží mi tam pořád jen reklama (safari, firefox i chrome).

tak to vypadá, že asi ušetřim sloustu času:)

• Delkim  

A ne že budete psát o norském dopingu po tom skiatlonu, prostě měli štěstíčko :)

• Neťa  

Sakra, a to jsem chtěl zrovna napsat něco ve smyslu, že dobře nafoukali :-(

• Neťa  

Tak JTB dneska jak učeň, totální nezkušenost.

• snas89  

Dneska pěknej závod.

Jestli to navíc krčmářovi vyjde, tak paráda

• dolomiti  

Střelnice dneska hustá :-D

• dolomiti  

Krásná bronzová pro Jižní Tyrolsko, škoda poslední rány :-) Jinak gratulace do ČR

• Neťa  

Dosti nečekané stupně, ale super, klobouček.

• Delkim  

Ten rozhovor s Krčmářem vejde do dějin, to bylo fakt dojemný :)

• 01carbon  

Kdyby tam misto toho redaktora postavili robota a ten jenom precetl standardni sadu otazek tak to vyslo nastejno. Neskutecne nezucastnenej pristup.

• losik_p  

j, to byla hruza..

„no tak chlape, sice jsi vyhral stribro na olympiade a splnil se ti detsky sen, ale uz se vybrec, ja fakt potrebuju ten rozhovor.. “

• motacek  

Já to teda spíš pochopil tak, že jej nechtěl dále uvádět do rozpaků a snažil se probrat nástrahy závodu a tím ho přivést na jiné myšlenky. V jiném případě by ten svůj vstup probrečel a nic kloudného by z něj nevypadlo.

• Pessinger  

Přiznej barvu:-) ukápla taky slza? Dokoukal si to? Jinak reportér v pohodě a Krčma je brutální srdcař.

• losik_p  

mně ne, manželka mela podezřele červené oči :)

• -b-n-x-  

Každý den jedna medaile? To by šlo :-)

• Sgt Pepper  

Pěkně Krčmář…Jsem to už někde psal, že máme závodníky „jednoho závodu“ = když si odpočinou a můžou se na to soustředit, tak z nich padají dobré výsledky…ale jak v SP valej jeden závod za druhym, tak jim to nesedí…

• Sgt Pepper  

na diskuze o dopingu prosím využijte příslušné vlákno

reakce budu blokovat

• THORX  

Sáblíková nepojede 1500m?

• Sgt Pepper  

a co by tam dělala? lepší když si odpočine na 5km…

na 1500 má imho větší šance Erbanová

• THORX  

Mám na ni vsazeno :-D a dívám se že kurzy zrušili.

• Sgt Pepper  

blbý :-) ale racionálně – na bednu nemá a jen by se zbytečně unavovala před svým hlavním závodem. hlavně ať pěkně zajede pětku

• THORX  

Tak mi musí vratit vklad.

• Sgt Pepper  

hehe, Ledecká pobavila: „Bylo znát, že je něco ve vzduchu. Byli to drobnější Korejci, kteří se nestihli zakotvit“

https://sport.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

• hekynen  

„Vzhledem k předpovědím se ale asi poohlídnu po nějakém sportu v hale“ :-)

• hekynen  

Přiznám se, že nějak to nestíhám sledovat… Ledecká tedy bude na OH startovat jak na prkně tak i na lyžích? A kdy? Díky.

• Strakááč  

Proč každej ty hokejisty odsuzuje.. když je ani neviděl hrat jedinej zápas kterej bude na zoh… to s tím finskem bylo jen taková otrkávačka… jinak řekl bych že tihle hráči se dokážou hernima kvalitama srovnat s nhl.. ale ta rychlost třeba srovnat jde jen u některých.. pokud jsou sehrany.. což by meli bejt vic jak minule… tak mají šanci ukázat, že na bednu mají…

Extraliga i KHL má taky hodně kvalitní hráče.. někteří by dokázali hrat hezkej hokej v NHL ale nedostali šanci… natož nedostali šanci v lepších lajnách.. někteří mladíci by tohle potřebovali aby se jim chtělo na sobě makat.. samozřejmě musí mít nějaký kvality.. ale dle mě je celkem dost šikovných kluků ale nedostanou se do světa a pak z nich treba nevyroste to, co by mohlo..

Zajímá mě, jakej styl hry chcou hrát.. měli by se zaměřit na obranu a hraní odzadu.. a dostat se v klidu za modrou.. nějak se zdvojovat u mantinelů a prostě se krejt.. nahrávky za sebe jsou oblineny v nhl a fungujou.. neprojdu, tak to pošlu za sebe.. a ten je volnej a může prihravat.. nebo podle situace jet dál.. je to dobrý beranidlo.. případně nahodit za branku a uzavřít mantinely to je poslední dobou klasika v ceskej hře.. ale to je podle mě moc složitý.. a z toho se blbě přihrává na gól, tak aby byl necekanej a padnul.. musí bejt rychlý a do toho čistě prihravat.. což je o tom sehrani…

No.. uvidíme.. ale věřím jim..

každej píše jak jsou neschopný.. přitom jako ceskej tým se sejdou jen před mistrovstvím nesehrany.. nevyladeny.. a zkouší se zpusoby jak prorazit.. a tak se nikdy nezadari…

• hekynen  

Na hokej se (jako vždy) těším, ale ty vysílací časy jsou překruté.

• Sgt Pepper  

tak zajímavý to bude, naši do toho asi můžou jít bez ambicí = v klídku, žádný nervy = to jim může pomoct

• -b-n-x-  

Jestli do toho pujdou v klidku bez ambici, tak akorat v klidku pojedou hned domu :-)

Nasi hokejiste vzdycky dosahli uspechu, kdyz byli prinuceni se do toho velmi zazrat a hrali tim srdickem :-). No a jeste vyjimecny brankar.

• hekynen  

Přesně tak. Nechci tím nic říct, ale v Naganu jsme taky byli outsideři, bez ambicí a nervů. Pravda ale, tehdá jsme měli v brance nejlepšího gólmana té doby, a dost možná i historie, a skvělého trenéra.

• jesperx  

Moc nevím kde se bere ta stále omýlaná věc o tom, že v Nagánu „jsme“ byli outsideři? Favorité na zlato jsme tedy nebyli, ale medaile byla cílem..

• hekynen  

Za naprosté outsidery nás považovala zejména Kanada; a taky USA… A vyklepli jsme je oba. ;-)

• -b-n-x-  

No vyklepli… :-)

• Delkim  

Štěstíčko :)

• hekynen  

Na to se historie neptá.. :-)

Jo, měli jsme docela z prdele kliku, ale na druhé straně, štěstí přeje připraveným. ;-)

• -b-n-x-  

Hlavne brankar. Jinak zbytek tymu byl o neco slabsi nez Kanada a USA. Pamatuju si tu bezmoc tech kanadanu a amiku. :-)

• hekynen  

Jo, ta bezmoc a to zoufalství „Jaktožetotam­kurvazasenepa­dlo!!!“ bylo úžasné. :) „Nagano“ byl skvělý zážitek a asi už ho nic nepřekoná.

• mastihuba  

na nagano sme koukali jeste na malou televizku v Zetoru. ve fabrice byl comp jen na hrade nebo na konstrukci. :-)

• hekynen  

Já už v tu dobu dělal z domu, takže s TV nebyl problém. Jen na finále s Ruskem jsem musel čumět u tchánovců s tchánem (resp. teda dnes už s „extchánem“) a tchyně Jaruna nás furt votravovala, že moc řveme. :-D Kua to byly nervy, p*čo!! :)

• lukas aka mitro  

Ja byl na gymplu…a na jeden ze zapasu nas dejepisarkama odvolala na vyuku se slovy, ze dejepis je dulezitejsi, nez vsechny hokeje sveta.....takova to byla* passy…

pisu „byla“ a namisto toho jsem napsal „piva“…podvedomi je svina:)

• hekynen  

Tak to byla fakt megapassy! Nebyla to ruštinářka? :-D

• losik_p  

z meho detstvi si pamatuju presne tri udalosti – kde jsem byl a co jsem delal:

povodne 1997

11.9.2001

Nagano – divali jsme se o prestavce na gymplu (vicelety, tehdy jsem byl jakoby v 9. tride), zazvonilo, televize se vypnula, prisel zemepisar prof. Machacek a prohlasil „no tak co bude? budeme se ucit nebo se divat na hokej?“.. pustila se televize a videli jsme cely zapas s Kanadou zive.. ta atmosfera v cele skole byla neskutecna.. byla to jeste svym zpusobem krasna doba vicemene bez internetu, bez chytrych telefonu, zpravy jsme ziskavali z teletextu..

• -b-n-x-  

Stejne to tenkrat ti nasi hokejisti dobre vyhrali. Nagano se dobre pise, vyslovuje i pamatuje. Treba ted si ja vubec nepreju, abychom vyhrali. Porad to misto konani neumim vyslovit.

• Sgt Pepper  

je to jako ping-pong, jen u toho trochu zachrochtáš :-)

• hekynen  

Díky moc! Konečně vím, jak to vyslovit. :-)

Teď ještě zmáknout tu islandskou sopku a budu za večírcích za Kinga! :-D

• Sgt Pepper  

Ejakula? :-)

• hekynen  

Jo, to zní dobře! Dík. :-)

Ping-Pong a Ejakula. Dnes to prubnu v hospodě. Už jsem tam zabodoval s „Vetřelec: Konvektomat“ :-D

• l-e-t-o  

Na Nagano jsme se dívali na malé televizi ve škole. Byl jsem tou dobou na prvním stupni (myslím 4. nebo 5. třída) a do třídy, kde byla TV jsme se vměstnali tři třídy :)

• Strakááč  

Teď máme v bráně aktuálně asi nejlepšího brankáře KHL franzouze… kterej se statistikama drží na hustých číslech.. pod dvě branky na zápas a cca 94,5 procentuálně… nejsem si úplně jistej tím číslem za 94kou.. :)))

• hekynen  

hmm, ale Francouz na hrad, to bude znít docela blbě.. :-))

• Strakááč  

my ho ale nechcem na hrad ale do brány.. na hradě by byl hovno platnej :DD

• Strakááč  

Já taky nejvíc, to si myslím,ze celej ceskej národ vždycky čeká na zoh a mistrovství světa v hokeji..

na to koukal no.. jedinej čas kterej me sere nejvíc je ten v osum ráno.. tak nepůjdu do školy no… ten v jednu v noci jsem zvyklej sledovat nhl tak to nejni tolik problém.. a ten v jednu tuším ospoledne.. nebo jak.ro vychází?? Nebo v 4 ráno? Už si to nepomatuju jak to tam je.. ale to se taky dá.. a do školy jít třeba o hodonu.poudejc :) chci to vidět všechno… a uvidím!!! :)) snad

• hekynen  

Mám sice volnou pracovní dobu, a navíc dělám z domu, ale zas až tak volná teda není. :)

Ve 4 ráno hrajeme v sobotu s Kanadou, což neuvidím, bo budu „mimo tv i internet“, v 8:40 v neděli se Švajcem mám totéž, takže uvidím jen to „rozbruslení“ našich s Korejci ve čtv v 13:10. Pokud bude otevřená „moje“ hospůdka, což asi bude, tak mám tím zabitý celý čtvrtek. :-D

• -b-n-x-  

No a kdy budou hrat ty baby z prvniho prispevku?

• Sgt Pepper  

dneska 13:10 skupina B – Švédsko – Korea…možná to budou ony…

• Sgt Pepper  

tak stíhačka zatím vypadá dobře :-) hlavně nepodělat střelby…O první místo to asi nebude, ale na 2/3 je to pěkný česko-slovenský souboj :-)

• Sgt Pepper  

tak si to Vítková odstřelila poslední položkou (2 chyby) :-(

Importovaná Ruska za SK naopak skvěle

• Radek Broz  

Doufám, že tu Rusku Bescond dá!

• Neťa  

Ona ta Nasťa (s nadsázkou) ten sport tak trochu „kurví“ aneb když není u biatlonu důležitá střelba :-) Ten běh nechápu, hlavně při tom jejím stylu.

• iron.hide  

tak ona ma dve zlata aj z tej strelby (t.j. biatlon), takze v tom problem nevidim. Sobotu mala smolu. Stacilo aby netrefila len dva a medailu ma. Je na nej velky tlak, nemali by k nej az do konca olympiady pustat novinarov.

• iron.hide  

btw ona uz ma dokopy 4 medaile.

verim ze este jednu v pjongcangu ziska

• Sgt Pepper  

tak…Krčmář…jak to vidíte?

• Sgt Pepper  

no, –12°C a vítr, to je docela kosa…

• hekynen  

+22 a bezvětří.

.

.

Jo ty myslíš venku! :)

• Strakááč  

Pivko místo hůlek.. bačkory .. misto lyží a jedeš ne? Vecer místo medajle večeře.. :))

• Sgt Pepper  

no, tak si to odstřelil první položkou :-( tohle už asi nestáhne…

• losik_p  

do desítky by mohl :)

• Delkim  

Fourcade zkušeně! Pěkný!

• losik_p  

tak Krcmar konec.. škoda :(

• Sgt Pepper  

jj, ta třetí střelnice to bylo fakt profesorský

naopak Krčmář úplně blbě :-(

• Barak  

Zázraky nemohou trvat věčně.:-)

• Sgt Pepper  

tyjo, tu poslední položku odkulometil neuvěřitelně.....do cíle už si může dát jen kompenzaci :-D

• Sgt Pepper  

a Švéďák na druhém místě moc pěkně, ten běžeckej závěr…

• hekynen  

Ten OAR je „Rusko“?

• Radek Broz  

Da. + nějakcí další rusáci jedou pod false flag za jiné země.

• hekynen  

Až tak jo? Za nás tuším taky nastoupí nějaký „innostráněc“ (Kanaďan v hokeji?).

• Sgt Pepper  

startuje za ČR třeba tahle

• hekynen  

Jo, to je ono/ona! Díky. Skoro jsem to trefil. :-D

• Delkim  

Tak ona je už od prosince Češka a její partner na tance se jmenuje Češka :)))

• Sgt Pepper  

je to napsaný na tý wikipedii ;-)

„She became a Czech citizen in December 2017“

• hekynen  

Díkec. Jsem si to podle toho „R“ v OAR myslel. Nicméně nechápu, proč se furt musej přejmenovávat. Jen co já už zažil – SSSR, SNS, RF, teď OAR… :-)

• Sgt Pepper  

přečti si tu Wikipedii, tam je popsané, proč to tak je

• hekynen  

Já vím, já si z toho dělám trošku pérdel. ;-)

Snad mě za to nezabanánuješ… :)

• Strakááč  
    • Sgt Pepper  

hmm, Jakš docela překvapil :-)

• Delkim  

Co se týče sledování, tak SKYLINK teď zprovoznil nějakou svojí Live TV nebo co, pokud máte od nich příjem satelit tak do PC plus Android je aplikace, přes kterou můžete v HD sledovat veškeré programy co na domácí televizi plus posunuté záznamy, archiv, atd…

Přišlo mi to na email před pár dny. Zprovoznil jsem to na PC, tabletu i mobilu a 100% funkční.

Na trenažéru na tabletu Eurosport v HD kvalitě, ťuknutí prstem a ČT sport, Futurama na Prima Cool, atd.....

https://www.skylink.cz/livetv

• grafik  
    • Sgt Pepper  

dneska

11:00 rychlobruslení – ženy – 1000m (Zdráhalová, Erbanová)

12:00 biatlon – ženy – vytrvalostní závod

• l-e-t-o  

biatlon kvůli větru přeložen na zítra. To samé i dnešní ženský slalom, který je taky přeložen.

Ale teď si dobře ve skoku vedou naši sdruženáři.

• Sgt Pepper  

nakonec zase budu čumět na curling :-)

• -b-n-x-  

Nato se da divat? Ja nevim, me by to pripadalo, ze jsem se rovnou mohl koukat na nejake uklizecky jak drhnou podlahu.

• Radek Broz  

Mně to přijde pořád nesrovnatelně zajímavější než to rychlobruslení, který běží v podstatě nonstop.

• iron.hide  

je to celkom ok, ked sledujes ako si na konci gemu vyhadzuju vzajomne tie kamene z terca

• Sgt Pepper  

šachy na ledu :-)

• hekynen  

To už bych radši sledoval kroužící rolbu… :)

• -b-n-x-  

Pan Pavka by ti mohl natocit 18 hodin videa krouzici rolby :-)

• hekynen  

To by ale mohl být úžasný sportovná zážitek!! A furt lepší než ženský hokej… :)

• Radek Broz  

Myslím, že by to mohl prodat tý Norský TV, která odvysílala pětihodinový pletení svetru.

• l-e-t-o  

curling je super. Taktika a to, jak přesně dokážou ty těžké šutry koordinovat a posílat je hodně dobré na sledování

• Sgt Pepper  

btw myslím, že je rozhodně na co koukat :-)

• iron.hide  

13:00 Slovensko vs Sportovci z ruska (OAR) :D

• hekynen  

Hockey?

• iron.hide  

lol, uz prehravame 0:2

• losik_p  

3:2.. kurz na vyhru Slovenska 17 pred zapasem :)

Slovenskoooooo :)

• iron.hide  

nj, utrpeli sme vyhru

• losik_p  

na to se uz historie nepta :)

navic prohra USA v prodlouzeni hodne micha tabulkou ve vas prospech.. stesti ze nevsazim, dneska bych prosazel boty :)

• -b-n-x-  

Počkej. Chápu to správně že jste porazili rusko?

• Radek Broz  

Dobře vy!

• Misiak  

Su chvile v zivote cloveka, kedy nie je hanba netvarit sa, ze som nad vecou. Toto je jedna z nich. A ty si ju minul.

;)

• Pessinger  

Dobře Bratiá, s prezidentem v kotlu:-) , ten náš ani o olympiádě neví…řeší sračky s Babišem a chrání nás před migrantama .....to je rozklad

• wego1991  

Pěkně oni. V práci máme tipovačku přesných výsledků a z 10 tiperů nebyl ani jeden tip na výhru Slovenska. Takže nás hezky překvapili.. a myslím, že překvapili i sami sebe :)

• Zydrunas  

Taky tak. Dnesni vysledky zapasu netipoval nikdo :-)

• Strakááč  

jakože to co hrajou rusové jsem nečekal.. nebo spíš to co hrajou rusové se slovenckem … slováci si asi uvědomili, že už by bylo potřeba začít něco hrát :D :D

kurňa ale teď jak jsem na to chvíli koukal tak to je fakt strašně velkej rozdíl oproti NHL to širší hřiště o 4 metry… tam je prostoru na průchod útoku… to je mnohem jednodušší pro útočníky a horší pro obránce… já bych ty hřiště zůžil všude..

• Sgt Pepper  

míň hřiště = míň zábavy ;-)

• scoty  

já bych je všude rozšířil, aby se hokej vrátil do doby, kdy to byla překrásná kombinanční hra, než z toho v americe udělali holomajznu pro přerostlíky…

• Strakááč  

ikdyž to je pravda no.. ale musíš uznat že ti nejlepší hráči by si tam dělali co chtěli strašně prostoru dávat góly.. ale zas by zápasy nekončili třeba 2:2 ale 6:9 to by se zas líp rozhodovalo… jenže to se nedá.. ztratili by cenu brankáři… i obránci zpomalil by se hokej a prostě by to dle mě nebylo ani tolik zábavný pro lidi.. nicméně udělali si tou vyspělostí chráničů z toho takovej tvrdší sport.. oproti tomu, co bylo dřív..

když jsi použil to slovo „krásná kombinační hra“ tak jsem si hned představil prodloužení v NHL tři, na tři… tak je to hezký… ale jak jsem psal.. ztratí cenu třeba brankáři a obránci.. a to nejni podle mě dobře…

• scoty  

No někdy v 70tých jsme my a rusové začali zbytku světa ujíždět technikou a kombinací, tak bylo třeba něco udělat…dostat hráče blíže k sobě a tím změnit technickou hru v tělesnou…

• big byk  

přesně tak!

• Sgt Pepper  

tak Erbanová zatím 4. – hodně pěkně

ale asi se ještě trochu propadne…

• l-e-t-o  

škoda toho posledního kola, kdy šlo vidět, jak zpomaluje. Ale rozjela to hodně parádně

• Sgt Pepper  

jak se začala soustředit na 500m, tak je s tou vytrvalostí trochu na štíru :-( ale je to holka mladá, ta vytrvalost přijde

• Sgt Pepper  

tak nakonec 7. – vzhledem k tomu, že to není její trať a jaká byla konkurence, tak myslím super výsledek

a Zdráhalová taky dobře…teď se otrká a na příští olympiádě to rozseká :-)

• Sgt Pepper  

curling přehledně

ženy

muži

• -b-n-x-  

Hele, jak vidíte dnešní bitvu s koreou? Bude to 30:0, nebo jen třeba 5:2, nebo dokonce prohrajeme?

• hekynen  

Utrpíme potupné vítězství.

• Sgt Pepper  

a jak jsi řekl, tak i bylo

je to jak když sníš hnusný jídlo…jsi teda najedenej, ale ten zážitek… :-(

• l-e-t-o  

vyhrajeme, ale jen o kousek. Nebude to drtivé vítězství si myslím.

• Sgt Pepper  

jj, vidím to podobně

• hekynen  

Vsadil jsem kilčo na naši prohru. Kurz skoro 30… :)

• Sgt Pepper  

:-D doufám, že nevyhraješ

• hekynen  

Tak to já taky. :-D

No a jestli ano, tak doufám, že nebudu ukamenovám. :-)

• Radek Broz  

Tak to by se do toho museli vložit i Korejci severní:)

• Sgt Pepper  

však tam budou, ne? přece mají ty smíšené teamy…

• l-e-t-o  

jenom ženy myslím mají smíšený hokejový tým

• Sgt Pepper  

jj, je to tak

a Jižní Korea tam je jenom proto, že je to pořádající země, normální cestou se nekvalifikovali

• hekynen  

No a kilčo je v.. Ale moc teda nechybělo. :-/

• hekynen  

Kura, odkdy přesně dnes hrajeme s tou Koreou?!? 13:05 a na Eurosportu mi to dává jen nějaký Highlights.

• hekynen  

Tak už mi to naskočilo. :)

Padesátkrát F5 a nic. Nakonec „pomohlo“ vystoupit/nastoupit z Chrome. :-D

To jsou ty Internety…

• hekynen  

No a je to 0:1.

A kurz na vítězství Koree spadl na 7,34. :-)

• -b-n-x-  

No koukam koukam :-)

"Min (Korea) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Radunske

Stav zápasu Česko – Korea 0:1

Fantastický začátek turnaje pro domácí tým. Rychlý přechod Korejců do útoku. Radunske našel rozjetého Min Ho-Choa, který pohotovou střelu zaskočil Francouze. "

• Sgt Pepper  

sleduju to při práci tak po očku…kdyby měl vyhrát lepší, tak jdou naši domu s ostudou :-(

• hekynen  

Ledecká super v obřáku! 23. místo (z 29. místa z prvního kola, takže šest ještě „předjela“), z našich „specialistek“ suverénně nejlepší. A to má Ester lyžování zatím stále jen jako „bokovku“ (a to obřák prakticky nejezdila), v pátek (tuším) pojede na prkně o zlato. ;-) První sportovec, které startuje na OH ve dvou různých disciplínách. Na příští OH třeba pojede o medaile v lyžování i SB. :)

• -b-n-x-  

Je fakt husta. Hele, a kdyby zkusila i sbx, tak mohla jeste i bojovat s Evou Samkovou o zlato :-)

• hekynen  

Já bych ty síly zbytečně netříštil. Dvě zlata jsou lepší, než zlato a stříbro. ;-)

• hekynen  

A ve sjezdu Svindal. Moc jsem mu to přál. Vyhrát v 35 zlato ve sjezdu se ještě nikomu nepodařilo.

• -b-n-x-  

A to jen proto, ze to Pirmin Zurbriggen zabalil uz ve 24 letech. Kdyby zavodil dal, tak mohl vyhravat jeste ve ctyriceti :-)

• Sgt Pepper  

právě se jede vytrvalostní závod v biatlonu, naše už schytaly nějaké trestné minuty…

• Sgt Pepper  

importovaná Ruska za Slovensko má dobře našlápnuto…

za nás Vítková asi out (moc chyb na střelnici), u Puskarčíkové uvidíme…

• Radek Broz  

Švédka ji naštěstí smázne.

• Sgt Pepper  

ta Švédka je vtipná…jak si v cíli vždycky oddechne, když další z favoritek odpadne a dojede za ní :-)

• iron.hide  

:D tak ty si nedas pokoj co?

ta ruska je nasa uz od 2009, uz som to sem raz pisal.

• Radek Broz  

Naši komentátoři zrovna říkali, jak má svuj tým a jebe na vás;) Jinak jednou rusák, pořád rusák.

• Misiak  

Ale ňuňuňu, niekto sa nám tu nedokáže preniesť… ;)

• -b-n-x-  

Covece, ja si zacinam pomalu myslet, ze uz bychom to jako cesi ani nemeli resit. Dyt jsme vsichni slovani. A ted kdyz slysim jakym jazycem se tady v Praze nejvice mluvi, tak uz se asi muzeme klidne automaticky k tomu Rusku pripojit.

• Sgt Pepper  

buď happy, zatím máte 2,3! ;-)

• hekynen  

Slovenská atletka z Ruska. :)

• Sgt Pepper  

no, Vítková 5. o tři minuty…a měla tři chyby při střelbě…to jsou ty „kdyby“…

• Sgt Pepper  

tak gratulace SVK – 2,5

hodně pěkně zajela ta Slovinka na 12.místě, ta bude na příští olympiádě nebezpečná

• Sgt Pepper  

začíná vytrvalostní závod v biatlonu – muži

pro naše bude super úspěch top 10, myslím

• l-e-t-o  

Moravec zatím dvě nuly, akorát mu to nějak neběží

• Sgt Pepper  

už tři nuly, fakt hodně pěkně! škoda toho běhu…

• snas89  

Pěkný…no aspon že z tohodle vím, co se děje.

iVysílání opět „nezklamalo“ a nejede… (jen olympiada, ostatni programy bez problémů)

• Sgt Pepper  

já to normálně přes internet sleduju, ale musíš to spouštět z toho olympijského webu ČT

jinak Krčmář 7, Moravec 12 – oba hodně pěkně, uvidíme, zda to Moravcovi bude stačit na kvalifikaci do hromadného závodu

• snas89  

jj, já vím:)

ale ono mi fakt nechtělo nabíhat video. Hokej (který mi je už ukradenej) se po asi 15ti minutách rozjel.

• Sgt Pepper  

no, já tu mám dva kompy na stejný lajně:

prehistorický velký PC s Intel Core2 Duo + WinXp Pro 32bit + Chrome (kterej už se dlouho neaktualizuje) připojený napřímo

našláplej současnej ultrabook s Win7 Pro 64bit + Chrome (aktuální) připojený přes VPN (korporátní proxy v NDR)

na tom desktopu to chodí v pohodě, na notebooku se to nerozběhne, ale to bude tou VPN

ale to už jsme offtopic :-)

• Strakááč  

Ten hokej… to jsem teda z toho dost smutnej… přihrávky jak kdyby hokej půl roku nehráli… a jsou oproti korejcum trochu pomalejší a jak nestihaj.. tak proto to vypadá jak vypadá.. obrana nic moc… a zavírání mantinelů moc nefunguje.. hrajou styl nhl ale na širokým hřišti to moc nepůjde…

• Sgt Pepper  

zítra ve 12:00 je rychlobruslení na 5km ženy (Sáblíková)

a pak Slováci prohrajou v hokeji s USA :-)

jinak asi nic

• iron.hide  

my hrame uz o stvrtej rano, sral to pes.

btw, amici tam nemaju hracov NHL, rozbijeme ich.

• -b-n-x-  

No tak vy teď jste každopádně favorité celých her :-)

• Strakááč  

no, tak aby se nepotkali ve finále se slovinskem… to jsou favoriti číslo dvě.. když jsem viděl ten výsledek včera.. :D

• -b-n-x-  

Ty jo. Tak jste prohráli. Tož, Jakto?

• Delkim  

Ještě měli největší šance ve slalomu, už se to jelo?

edit: aaa, už to vidím, už se to jelo

Vlhovej so Zuzulovou preteky vôbec nevyšli!

• iron.hide  

Veru, asi niekde zakufrovali aj so Shiffrinkou

• hekynen  

Tak ta Šifrynka, to je pro mě šok. Ale před závodem hodila šavli (prej z nervů), takže na tom moc dobře nebyla. Njn, nervičky jsou mrchy a ona nervní je.

• -b-n-x-  

Jednak je to pro OH celkem typicke, ze casto nevyhravaji nejvetsi favorite – zvlaste v techto disciplinach, kde muze dost velkou roli hrat nahoda. A jednak skoncila ctvrta se ztratou 4 desetiny sekundy. To bych jako uplne vypadek nepovazoval. To uz spise ty slovenky.

• hekynen  

Dost tam foukalo, takže jí mohlo i blbě fouknout. Si zkus ty 4 desetiny odpočítat. To je prakticky nic. A jestli ji navalovalo, tak s tím se jede docela blbě. Ale na to se historie neptá.

Jo, Slovenky, to je kapitola sama pro sebe. Jedna má aspoň v háji koleno, ale co má v háji ta druhá, to nevím. Nervy? :)

• hekynen  

Tak už vím (dívám se na záznam), Šifrin udělala chybku, stálo ji to 0,6 s.

• -b-n-x-  

hmm, tak ted uz aspon vi, kde ji uteklo zlato. Nemusi byt nasrana. Dalsi pokus za 4 roky :-)

• hekynen  

No je mladá, takže těch olympiád ještě může dát několik. A i tak, jedno zlato z Phingphongu už má. ;-)

• -b-n-x-  

Tady těch dvou mi je ovšem líto.

• iron.hide  

Nasi hrali dobre, skoda toho posledneho golu

• -b-n-x-  

Aj. Tak Eva Samková sice medaile, ale bronzová.

• Neťa  

Ovšem velmi cenná. Na tohle se vyplatilo si přivstat, parádní drama v každé její jízdě, vzhledem k těm startům…

• hekynen  

Právě se na to dívám ze záznamu. Kde to Evka „prodrbala“? :-)

• Neťa  

To pořádně nevěděl ani ten expert :-). Těžko říct, samotný start ještě dobrý, a pak trochu záhadný propad až na poslední flek. Ten bronz je zázrak, i vzhledem k tomu, že ty ostatní holky jely taky kudlu.

• hekynen  

Prej jí neseděla ta vysoká startovací rampa… No v každém případě,ten jeji finiš byl z říše snů. A vzhledem k průběhu závodu i ten bronz. Před posledním skokem byla prakticky ještě furt poslední.. Asi to trošku umí. :)

• hekynen  

No tak ještě Sáblice na pětikile a to je, co se týče našich medailí, tak nějak všechno, ne? :)

• Neťa  

Nezapomeň na asi největší želízko v ohni – Ledeckou na prkně ;-)

• hekynen  

Jo, vidíš, na tu jsem zapomněl!! Však proto se taky ptám, ne? ;-)

• Neťa  

A pak tu máme ještě pořád biatlon, už dvakrát překvapili, tak proč by nemohli zase? ;-)

• -b-n-x-  

Presne tak. A ja porad tajne doufam, ze i na lyzich zajede neco do desitky :-)

• hekynen  

Kdy a co vlastně jede? Už jsem se v tom naprosto ztratil, jak s tím furt šibujou.

• -b-n-x-  

Myslim, ze zitra je super-G. Jeji nejlepsi disciplina. A nekdy snad jeste sjezd, ale to ani nevim, jestli se uz nejel, nebyl zruseny a jestli by to vubec jela.

• -b-n-x-  

Bobisti! Na ty nezapominat :-)

• wego1991  

Hokej! Porazili jsme silné Korejce dva ku jedné.

• Strakááč  

To jsi na to přišel celkem brzy :)) zejtra ve 4 budicek nastaven :))

Sic to nebyl ohromujici ale zejtra kanada snad padne :))

• wego1991  

Jakožto hokejka a velký fanda (nejen) českého hokeje to vše sleduji, to se neboj. Tato má reakce byla na hekynena a jeho narážku, že Sablíková je naše poslední medajlová naděje :)

• hekynen  

Já tam ale mám smajlíka! Malého, ale mám!! :-)

• Strakááč  

Hokejka, nebo hokejista? :)

Já jsem fanda NHL a tu zaoceanskou ligu opravdu rád sleduju.. ta úroveň je fakt mazecká.. :) a celkově vidět ty kombonace ať už útočný, tak obranný.. to je někdy síla jak si s tím kusem gumy a klackama hrajou… :)

Extraligu nesleduju, protože tam budejce nehrajou ale snad budou.. no a první ligu moc nevysliaj,a když už tak placená.. někdy se ale neco zdarma najde :)

Hokej je tak zaludnej že se vždycky může stát cokoliv a zlato může bejt.. Stačí dát jeden, dva šťastný góly a dobře bránit jako treba ta korea… měli prostě dobrpu pbtanu a na tom se dá udelat dost jak bylo včera vidět :)

• wego1991  

Hokejista a hokejka je to stejné přece :)

NHL samozřejmě nejlepší liga na světě, taky sleduji.

Extraligu sleduji, ale podrobněji spíš až play-off. A letos moje Vítkovice po dlouhé době vcelku jedou, tak už se těším na vyřazovací boje. WSMko mě nezajímá a nebýt tam ten čerstvě 46 letý páprda, tak to nezajímá skoro nikoho :)

A co se OH týče, tak vstup do turnaje jsme měli dost hrozný – na druhou stranu to máme skoro vždy. Korea hrála slušně, ale že by měli nějak neprostupnou obranu bych teda netrvdil. To spíš naši (jak to ostatně mají taky ve zvyku, nebo spíš zlozvyku) se snaží najít ideální střeleckou pozici, místo aby to na bránu sypali ,,jak jim to přijde na hůl''. No a naturalizovaní Korejci – typu, že si golman řekne v roce 2016: kurde proč bych je nezačal reprezentovat, aspoň budu jednička – tak to bez komentáře. (Ve fotbale musíš tuším 4 nebo dokonce 5 let mít občanství dané země, abys ji mohl reprezentovat. Proč to jde v hokeji za necelé 2 roky mi je záhadou). Ale nijak jejich výkon neshazuji, hráli (na nehokejový národ) velmi slušně a to i do těla. Gólman jim zachytal taky na výbornou. A když máš v hledišti X tisíc vřískajících asiatů jako když vyjde nový iPhone, tak se asi taky hraje dobře :)

• Strakááč  

hokejista nejsem.. nicméně to je sport kterej sleduju nejradši.. :) takovej fotbal třeba nesnášim.. na to se nedá dívat..

WSM mě zajímá kvůli Motoru čb.. kde mimochodem mají největší fanouškovskou podporu možná pořád větší jak kladno po příchodu jágra..

46letýho páprdu neznám… znám jen toho nejlepšího českýho hokejistu všech dob, co byl takových kvalit, že dokázal hrát NHL až doteď a kdyby mu to zranění „nevykurvilo celou sezónu“ což v jeho letech snadno dokáže… tak si těch bodů připíše minimálně 40.. bylo krásně vidět, že když se rozjel a dostal se do toho trošku, se začali sypat body.. hned, co měl první zranění, tak kanadský body skončily.. podle mě pořád na NHL má… ..pokud se spraví a najede na starý koleje, sehraje se v nějaký lajně s mladýma rychlýma nohama jako to měl na floridě… může z toho bejt klidně elitní útok… přihrávky má opravdu luxusní a všechny jeho výhody a kvalita je v přemýšlení, zkušenostech a práci s hokejkou mu taky nikdo nesebere.. jediná nevýhoda je že je pomalejší… ono se to zdá, že je fakt hodně pomalej… ale to jen tak vypadá… v NHL vedle těch mlaďochů, který doslova letí.. těm se rovnat v tolika letech je nemožný.. pokud se koleno i třísla spraví.. tak na to v létě tréningově skočí.. v calgary by mu třeba šanci dali… věřím v to.. no a pokud to vyjde bez zranění.. může ještě předvést to, v co už plno lidí nevěří… ale já jo.. že na to připisovat si body i v tolika letech jde.. proč by to z roku na rok najednou nešlo, když to pořád šlo :) jde hlavně o postavení ve hře.. ve čtvrtej lajně to bodovej nášup nebude.. když dostane šanci, tak se můžou dít ještě věci…

jinak komu v NHL fandíš ? já jsem sledoval jagra v calgary abych se mohl dívat jak legenda hraje a jednu chvíli to bylo fakt nádhera.. přišli zranění a konec nicméně calgary a jejich tým už znám skoro nazpaměť a ten mladej, malej johny s třináctkou na zádech mě opravdu baví… ale celkově rád sleduju i jak chytá david rittich, protože podle mě má na to bejt fakt dobrej… dál mě zajímá philadelphie.. proč asi.. Neuvirth teď bude chytat když se elliot zranil takže to bude hodně zajímavý.. a sledovat voráčka jak si ukusuje bodíky a drží se na nejvyšších příčkách bodování.. je taky paráda a gudas, jak přehazuje útočníky přes záda.. :))

dál mě zajímá pasta i chára a to, jak se Boston tlačí do play off, kde bych jim přál si zahrát finále :) někdy omrknu i další týmy, kde nějaký češi hrajou, ale

vstup do OH byl asi určitě horší než jsme čekali.. první polovina první třetiny humus… jsem si říkal že fakt prohrajem po tom gólu, jsem se fakt bál… naštěstí se probrali a do konce první třetiny něco zahráli… druhá třetina.. jsem se skoro už nevydržel dívat.. ale třetí třetina ke konci už to vypadalo, že by začli hrát, to co chtěli a začlo jim ten puk chodit na hokejky líp :) to, že na konci jednomu korejcovi vyšla klička a chvilku nás mučili se stává no.. :D

• Sgt Pepper  

vlákno je o olympiádě, jestli se to příliš rozjede o NHL, tak to celé zablokuju

• Strakááč  

:D :D :D :D prosimtě a co je na tom tak špatně že se nedržíme tématu.. já jsem psal o hokeji jako takovým je tam i něco o OH a je to v tomhle tématu tak důležitý a má to smysl řešit ? rozjet tu pár desítek příspěvků o NHL no a.. za měsíc si na tohle vlákno pomalu nikdo nevzpomene.. :)

• -b-n-x-  

To se pletes. Jak si to jednou prectu, tak uz si to pak pamatuju porad a z te hlavy uz to nedostanu!

• -b-n-x-  

Strakaaci, ty pises hrozne dlouhe texty.

• Strakááč  

protože jsem vocas a musím vypsat všechny detaily.. nějak neumím napsat jednoduchou větu.. protože pak na to přijde tisíc otázek a proč, jak kde kdy bla bla tak píšu rovnou a pak je to takhle dlouhý.. :D

• t29  

Jen víc takových jako on. Tohle je diskusní fórum a ne twitter.

• iron.hide  

No uz len to by chybalo. Taketo dlhe prispevky pisu len grafomani, co si myslia ze to niekoho zaujima.

Inak Ester absolutna parada, gratulujem

• Neťa  

Ty placky na „pětce“ budou dnes sakra vysoko…

• Sgt Pepper  

no, ta zatím zajeté časy jsou peklo…myslím, že Martina bude ráda za JAKOUKOLIV placku, zlatá asi nee…

• Neťa  

Zlatá je hodně vysoko, ale bronz, možná i stříbro, jsou reálné. Já jí věřím.

• Sgt Pepper  

tak nakonec stříbro, ale bylo to drama!

• Neťa  

Jo jo, dnešek je povedený :-)

• -b-n-x-  

No, jaxe to vezme. Dnesek byl mozna nejvetsi nadeji na nejake zlato. Takze z toho pohledu pro nekoho muze byt lehce zklamani. Ovsem vykony obou zen urcite perfektni. A nakonec stribro a bronz taky veliky uspech.

• -b-n-x-  

Toz, trosku skoda. Samozrejme i stribro je ovsem super :-)

• t29  

Stříbro s cenou zlata :)

• Neťa  

Teda, já vím že se to nesluší, ale ta vítězka je … no, řekněme, že i ta Martina je vedle ní hezká ;-)

• losik_p  

link na idnes.cz

jeji trener Novak to ma neskutecne srovnane v hlave.. ta skromnost, s jakou mluvi o tom, ze maji medaili na 3 olympiadach je az neskutecna..

• losik_p  

v tomhle ohledu me neskutecne vytocil diletansky vykon komentatora na Eurosportu, ktery byl vylozene zklamany z 2. mista.. absolutne nezaujaty komentar, porad rikal bohuzel.. jakoby to byla samozrejmost to druhe misto..

pritom Sablikova mela, pokud jsem dobre hledal, SB 6:58 zhruba, dneska zajela za 6:52..

• Delkim  

Nezáviď :)

• Canyon325  

huba jak na bukkake

• jIrI___  

+1, tahle paní má neskutečně široký „úsměv“, už jsem kdesi viděl i nějaké poměřování s Borhyovou :D

• Sgt Pepper  

:-)

• wego1991  

Mám dilema jestli vstávat až na hokej nebo o hodku dřív a prubnout i tu Ledeckou, kde by to asi mohlo cinknout. Otázka zní to už je finále nebo jen kvalifikace?

• Strakááč  

Až na hokej ;))) ať máme budík podobně.. já mám takhle budiky:))))

• losik_p  

a neni to malo? :D pro me by to bylo malo.. :)

• Strakááč  

Šak jo.. dal jsem na jistotu…

Jinak dobrou noc ...... :))

• mastihuba  

tvl na 4 h nepotrebuju budik, to uz sem hodinu vzhuru :-)

• Sgt Pepper  

opakování v 9:30, já si počkám na to :-)

• wego1991  

to už není ono, jak víš jak to dopadne (pokud nežiješ v bublině:)

každopádně teď sem zjistil, že to jsou lyže a ne snb a tam to asi necinkne, takže budík na 4:10.. sorry Ester

• Sgt Pepper  

když spím, tak nepřijímám informace ;-)

• Neťa  

Asi se jí budeš muset omluvit ještě jednou :-)

• wego1991  

no zrovna sem to zpozoroval a čumím jak puk :) takže velká omluva a obrovská gratulace, jak by řekl Kája ,,tohle jsem opravdu nečekal''

• Neťa  

A kdo to čekal? Dobrý byl výraz Ledecké po dojetí :-) Jinak celá první desítka v půl vteřině, neskutečně vyrovnané.

• Tencovozikmin  

wego…cinklo to a obrovske prekvapeni...­..zlataaaa

• Strakááč  

Já se zbudil pět minut před budikem.. tak jak kdyz mě to budí že to bude gut hokej a zatím ma kanada co dělat :)) i kdyz to je 2:1 jak na goly, tak presilovky… ale nam nepiskli dva, tři fauly kanady.. což dokáže pretocit hru vzhůru nohama.. jedna tyčka taky nasere..

• wego1991  

já budík 4:10 a 4:12 už jsme prohrávali.. ale hokej za to vstávání stojí

• wego1991  

tak vstup do 2. třetiny parádní, ale mi už stačí.. v pracovní tipovačce mám vsazeno na 2:2 :D

• Strakááč  

Tak ti to vyšlo no ;)

Rozhodčí jsou zralý na naložení do oleje a koření a pak rovnou na gril… celou hru úplně ovlivnili…

• wego1991  

to jo no po té smršti 4 gólů sem v tom moc nevěřil, ale vyšlo.. prodloužení teda šílené nervy.. nájezdy super, Kovář po tom co dnes musel na ledě vytrpět, tak mu ten gól fakt přeju. Chtěl bych asi Bartošák něco odchytal, ale vypadá to, že ho frantík asi mezi tyče nepustí. A to je dobře, chytá famózně.

a ti rozhodčí dnes nasekali tolik chyb, že bych je po zbytek turnaje nenechal písknout. To vyloučení za nedovolené bránění, když se Lee ,,prošel'' na naší střídačku, to sem v životě neviděl :D ani nedokážu říct, zda to bylo oprávnění vyloučení nebo ne, protože to byla fakt rarita :D

</