• GRbag

  Dobrý den, poté, co můj jasný favorit Canyon zdražil o tisíce, jsem se letmo rozhlédl po jiné značce. Narazil jsem na Německá kola ROSE. Chtěl bych se Vás proto zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tímto výrobcem (přístup, zákaznická podpora, přístup). Moc tady na fůru o MTB Rose není, jsou tu spíše gravely. Padl mi do oka přímo tento model. https://www.rosebikes.com/…ll-1-2681087

  Budu rád za každé info jak o značce, tak o daném kolu či akci, kde bych ti toto kolo mohl vyzkoušet.

  Děkuji

  • mrazik62  

   Ahoj, Jakub Vencl jezdí za ROSE, slope, enduro, …

   Na trubce má nějaká videa, zkus ho kontaktovat.

  • my_dudesty  

   Ahoj, cca 2 roky mám jejich Pikes Peak. Komunikace s nimi bez problémů, nad rámec jejich konfigurátoru mi přes maily nacenili nějaké mnou vymyšlené změny a kolo dodali podle této domluvy. Na maily odpovídali tuším poměrně rychle. Zatím jsem naštěstí nemusel řešit nějakou podporu, vše funguje, jak má. Jo akorát v dokumentech ke kolu nebylo nic o utahovacích momentech jednotlivých čepů, ale to mi poskytli obratem přes mail.

   Blbý je, že tady to vážně nikde nevyzkoušíš. Já to kupoval podle geo čísel porovnaných s koly, která jsem jezdil a vyšlo mi to. Na stránkách mají uvedené nějaké prodejny, ale to by v mém případě byl hodně dlouhý výlet. U nás bohužel nevím o žádném distributorovi nebo půjčovně (jako např. Canyony v Jedovnici)

  • Sipal  

   Mám třetí Ground Control 27" 130 a jeden gravel Backroad, objednáváno naslepo přes net a s vlastní konfigurací. První Ground control mi byl malý, druhý na hraně – mám dlouhé nohy a mají na mě prostě krátkou sedlovku. Oba rámy praskly ve spojnici sedlovky a horní trubky kvůli velké páce, oba vyreklamovány zdarma na základě fotky bez jakýchkoliv problémů, včetně dopravy a přeskládání komponent na nový rám. Pokaždé jsem chtěl i změnu velikosti, jednou z L na XL, potom z XL a M, a kolo jsem radši dal dceři. Neměli s tím nejmenší problém.

   Teď mám karbonový Cube Stereo 120 29" a podle Stravy Rose jezdily rychleji, vidím to na celkem velkém vzorku měření (ale netuším proč, ani to moc neřeším). Gravel je v pohodě, je lehký, jezdí, žádné problémy.

   Za mě super kola i přístup, bohužel je tam ten risk špatné velikosti. Mají ale třeba velký showroom v Mnichově, dá se tam, zajet třeba cestou do Alp na lyže.

  • mrozu  

   Mám zkušenosti i s reklamací – prasklina karbonového rámu kolem press fitu – parádní přístup a zaplatili i poštu k nim.

  • ememem1  

   bike magazin test 12/2019

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse