zkusenost s eshopem bradsky.cz 2017

12 nepřečtených
  • jakubo

    zdravicko jak je na tom ted eshop bradsky.cz? v minulych letech jsem cetl ze nebyl uplne OK co se tyce dostupnosti kol a teoreticky dochazelo ke klamani zakaznika, mate nekdo zkusenost z tohohle roku? diky

    0 0
    • Lord_de_Wolf  

      Ozivim tohle tema… Dnes ráno jsem tam objednal novou silnici. DPD uz poslalo SMS a zitra maj dorucovat.

      Tak držte palce.

      0 0
      • newrider  

        držím palce. To zvládneš. Neboj, jednou se musí každý naučit převzít balík :-D

        0 0
        • AussigBiker  

          Jo, no. Taky držim palce, ono to neni jenom tak přebírat balíky od různejch dopravců :-)

          0 0
      •  

        držím palce, většinu kol tam mají pěkně potlučených jak je tam mají narvaný kolem sebe

        0 0
      • vylizplech  

        Tak já po zkušenosti s tímto obchodem Ti přeju, aby Ti hlavně poslali velikost kterou sis objednal a ne větší kterou kdysi poslali mi a pak mě přesvědčovali, že mi to bude dobrý. S vrácením peněz to taky chvíli trvalo, no nakonec vrátili, ale tím pro mě tento eshop skončil jednou provždy.

        0 0
      • Doyle  

        Až dorazí a jestli přesně to, co jsi objednal, dej vědět. Kdysi jsem tam chtěl taky nakupovat, ale nějak jsem si to nakonec rozmyslel.

        0 0
      • DADMTB  

        Tak za mne – vše v pořádku, od komunikace na začátku až po dodání. Kolo bylo v original krabici, nepoškozené, velikost taková jakou jsem chtěl. Snad jen návody atp. byly v němčině, no osobně mi to nevadí, seřídil jsem si sám.

        0 0
      • Lord_de_Wolf  

        **Takže hlásím pozitivní zkušenost.

        **

        31.10. dopoledne objednáno, večer expedováno (silnice na 105, 2016 – takže taky starší kus)

        1.11. dopoledne doručeno

        Vše v origo krabici, origo zabalené… Velikost sedí dle objednávky (ale jestli bude sedět v reálu, to se uvidí :D).

        Seřízení – lehce doladěno ve vlastní režii…

        0 0
    • prales1  

      No,kdyby nenabízeli modely kol,co už nejdou sehnat,tak by to šlo.Oni nabízejí starší modely s velkou slevou,to člověka naláká ,když objednáte,tak vám napíší,nebo zavolají,že tento model již není dostupný a nabídnou vám nějakou alternativu.Sám jsem chtěl krosové kolo Pells crono carbon XT,model 2011,to ještě krosová kola za něco stála,rovnou jsem tam zavolal,zda ho mají,bylo mi řečeno,že skladem není ,ale že se poptají u dodavatelů a dají vědět.Bylo mi jasné,že ho sehnat nemůžou,pells ho už dávno nedělá.řekl jsem jim rovnou,že jiné kolo nechci,takže už ani nevolali s nějakou alternativní nabídkou.To bylo před rokem,toto kolo na jejich eshopu visí dodnes..Je to jejich strategie,spousta lidí si nechá nakonec vnutit kolo,co vůbec nechtěli.Zda je to klamání nebo ne,to je těžké,my sami jim toto jednání umožnujem,u těch kol není napsáno skladem,ale k dispozici,takže oni mají vlastně všechno v pořádku.Já jsem to vyřešil tak,že jsem nakonec na bazaru našel Demona v XTčku a za dvacku ho vzal. Čau.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.