Žďárská Liga Mistrů 1.9.2013

42 nepřečtených
  • Spící kníže :-)

    Fotky z dnešní akce již jsou k dispozici. Kdo jel jistě se najde. :-)

    http://zrliga.zrnet.cz/index.php…

    0 0
    • Lada,s  

      Jak jsi dojel?

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Myslím kolem 25 místa takže vcelku dobře plán splněn.

        Zatím výsledovka není takže si na to počkáme. Jinak závod fajn počasí nic moc.

        0 0
    • ELx  

      A ty jsi který? 125?

      0 0
      • Lada,s  

        jo

        0 0
        • ELx  

          Sám a bez šéfíka ? A ten 50 letej chlap na horským kole dojel před tebou?

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Šéfík měl defekt, bohužel taky si vybral špatný den. Rozfikl plášt. Bohužel.

            0 0
          • Spící kníže :-)  

            Jinak v tý Svratce to bylo strašný překopy silnice. Díry jak kráva šutry možná nebyl jediněj kdo na tom skončil.

            0 0
          • Spící kníže :-)  

            Já jsem vcelku spokojen, a ty jsi byl nebo ne?

            0 0
            • ELx  

              Nebyl. Jenom jsem se pozastavil nad tím, jak při treninku se šéfíkem dáváš průměr nad 30km/h a tady si tě podle těch fotek dává borec na horské meridě :-)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Myslím že při závodě jsem jel taky nad 30 km hodina, zcela jistě ale to uvidím až budu mít přesný čas, jak bude výsledovka. Pokud to bylo 63 km a bylo to pod 2 hodiny tak by to přes 30 být mělo. :-) Jo tak i na bajku můžeš jet průměr třeba 33 a víc ale těch lidí zas tak moc nebude :-)

                0 0
    • biker jura  

      jsi docela vypasenej na to, že po každé vyjížďce 1kg zhubneš:)

      0 0
    • JSt  

      presne tak nejak jsem si te predstavoval. ;-)

      0 0
    • McBlacky  

      ta vestička s číslem je dobrý zlo, na fotkách to vypadá úplně otřesně.

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tak ta vestička byla strašná byla snad velikost „S“

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        Na druhou stranu když vezmu ty jiný akce, kde se špendlila čísílka na kolo, dres a kdoví kam tak vestičku nandáš, sundáš a máš vyřešeno. A proto závod za 40 kaček, kde to dneska máš.

        Trasa fajn, organizace taky, a účast slušná. Kdyby takových akcí bylo víc neváhám.

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        Druhý ročník za náma vestička stále aktuální :-)

        0 0
    • mr.nikdo  

      V jakem jezdis tymu?

      Ted jsem vas potkal na treninku za skutrem a cucel jsem, protoze jsem videl ty dresy po 1. v zivote :-D…

      Jinak bylo to za Studnicemi smerem na Rychtarov :D

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Dresy jsou fajn ne? Je světlá a černá varianta a mne osobně se to docela líbí.

        0 0
        • mr.nikdo  

          No. Celkem jsem na to cucel, protoze jsem je tady v tech koncinach potkal po 1. :-).

          Tak me, fakt prosim, zajima, co je to za tym :-D.

          A mohli jsme se tenkrat potkat anebo ne? Jako jestli jsi mezi nimi taky svihal ;-)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Tak ty místa jezdím ale jestli jsem to byl já nebo někdo jiný z kolegů ti nepovím. Určitě jsme tudy jeli x krát.

            0 0
            • mr.nikdo  

              No prave jsme se kdysi domlouvali, ze bychom mohli vyjet, ale tos jezdil na 2. stranu.

              Ted bych ti neuvisel ani tuk – nejspis – a to, i kdyz zacinam zase po delsi dobe jezdit a „trenovat“ :(.

              Tak ten nazev bys mi mohl napsat. Na B-F a celkove na netu travim dny v praci a doma se mi uz nic delat nechce :-D…

              A je to rychlejsi a zadna reklama to neni, kdyz se na to primo ptam :-P.

              0 0
              • Lada,s  

                Kníže je tajemný jak hrad v Karpatech :D

                http://www.vysocinacycling.cz/tym.aspx

                0 0
                • mr.nikdo  

                  Diky.

                  Si prave rikam, ze zbytecne moc tajemny :-D.

                  Ten tym je nejaky novy, co? Anebo meni pusobiste, protoze u nas jsem je fakt nepotkaval :-)

                  0 0
                  • Lada,s  

                    Tuším že vznikl loni, a hlavně se postupně rozrůstá takže logicky je vidět víc a víc

                    0 0
              • Spící kníže :-)  

                Čau každý kdo jezdí se musí časem zlepšit, jen to chce čas.

                Svézt se spolu můžem nemyslím že mám závodní tempo :-) Pokud by jsi měl zájem o dres je to možný. Na stránkách je odkaz na týmové dresy pokud bys něco z toho chtěl. Jen teď asi bude problém že možná nebude velikost a než se ti vyrobí bude nejspíš už po sezóně. Třeba napiš co jezdíš, délka trasy tempo, a odkud by se jelo a můžeme spolu zkusit.

                0 0
                • mr.nikdo  

                  No. Ja jezdil, ale kvuli skole a praci jsem tak nejak prestal – takze jsem z toho uplne vypadl a ted se do toho dostavam.

                  Nemas nejaky IM? ICQ/Jabber?

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Stačí napsat co jezdíš, silnice nebo bajk, jak často 3–7 x týdně a jaký tempo odhad průměru, a kolik km bys dal aby to bylo pro tebe pohodové svezení. Nebyl jsi z toho druhý den na kaši. Případně odkud by se jelo. Pořád mi nějak uniká odkud jsi. Jezdíme kratší i extra dlouhé trasy. Takže by se hodilo něco tvým směrem.

                    0 0
                    • mr.nikdo  

                      Vic email, ale asi az zitra, dneska uz to nedavam :-D.

                      Odkud jsem mam v profilu – Vyškov :-), ale je velky plan prestehovat se do Brna v blizkem 1/2 roce :-D

                      0 0
                      • pepek  

                        snad mě kníže nesmázne: co si myslíš o akci Eonu: Trend 24? Není teď správný čas od nich utěkať pryč?

                        0 0
                  • Spící kníže :-)  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
          • Spící kníže :-)  

            Když trošku zapátráš na nejmenovaném webu kam se umisťují videa, je tam záznam z kamery co měl kolega na kole z tohoto závodu. Tak snad už na ten název týmu přijdeš. :-)

            0 0
    • Spící kníže :-)  

      Tak ještě video z úvodní části závodu :-)

      http://www.vysocinacycling.cz/Default.aspx…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.