Zapletená kola Javax WD255 - Novatec

14 nepřečtených
  • Pitrisecek

    Prosim o názor, nejlépe zkušenosti s těmito koly. Uvažuju vyměnu za současné téměř 2kg tezke Mavic Crossmax. Mám 78 kg, jezdím hobby, občas nějaký závod, sjezdů se nebojím:-). Dík

    https://www.cyklobazar.cz/…xd-par-1610g?…

    0 0
    • HT Adam  

      Zkušenosti a recenze nemám ani neznám, ale děkuju za tip na lehké ráfky =). Jen by mě zajímalo, kolik toho vydrží

      0 0
    • Robertilos  

      S hmotností bych jim moc nevěřil. Pokud chceš mít jistotu, nech si poslat fotku těch kol na váze.

      0 0
      • Tomas_82  

        Já už od nich použil 8 ráfků, všechny měli o 5–10g víc, což je ok. Trochu horší je to s pevností, při zaplétání se trochu kroutili, no ale žádný ještě nepraskl. Konkrétně s WD255 žádnou zkušenost ale nemám.

        0 0
        • Robertilos  

          Bral jsem od nich silniční karbonové záplety. Dušovali se, že uvedená váha sedí. Neseděla. Kola byla o 100g těžší.

          0 0
        • dan001  

          Náhodou s ráfky JAVAX SD235 nějaké zkušenosti máš? Chtěl bych na něm nechat zaplést zadní kolo na zimáka /dojíždíka do práce tak hledám nějaké reference. Dík

          0 0
          • Tomas_82  

            Má je manželka (55kg, ježděno převážně v lehčím terénu cca 2000km) od začátku loňské sezóny, oba mají na váhu cca 470g. Při vyplétání se trochu kroutily, ale od té doby drží rovné bez centrování. Na dojíždění bych klidně doporučil i levnější PD198 – stojí něco přes 200kč. Zapletl jsem je známému (asi 110kg) na trekingové kolo a po dvou letech jsou pořád ok.

            0 0
            • dan001  

              Díky, měl jsem asi zrovna napsat, že u mě dojíždění do práce znamená občas i jízdu lehkým terénem. Po cestě se najde i lehký trailík. Asi ho vyzkouším co vydrží :-)

              0 0
              • Tomas_82  

                Pokud si pod pojmem lehký trailík představujeme to samé, dal bych raději třeba Remerx Hurry. Třeba ty Dt Xr361 co máš na kole v profilu jsou podstatně pevnější než Javax 235.

                0 0
                • dan001  

                  To je mi jasné, ale hledám levnější variantu k ráfku Dt swiss X412 co tam mám teď. Výběr se mi teda spíš rozšířil. Remerx Hurry vs. Jawax 235 vs. Black Jack Ready 23,vše 28 děr.

                  0 0
    • adam1  

      https://www.bikepart.cz/…wheels-1515g

      Váha jim sedí .

      0 0
    • Mario83  

      Bohužel se trhá uprostřed, řešil sem problém vícekrát. Doporučuji wd309 nebo levnější SD. Tento model se nevyplatí..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.