• Nikovlas

    Žádám o BAN na uživatele Honza729, který OPAKOVANĚ porušuje pravidlo desatera č.1 a vulgárně uráží ostatní účastníky diskuze. Každý občas použije silný výraz, ale ne v takové míře.

    „Sklapni, buzno. :)“

    „Ja te nevyhazuju., ja jen rikam, abys me neobtezoval, protoze jsi ********.

    To je cele, vic k tomu nemam co rict, mas moznost posledniho slova.“

    „Ignoruju debily, to je me pravo stejne jako tve si myslet cokoliv.

    Takze od ted te ignoruju. Zkus to same, nevadi mi kdyz si budes myslet ze jsem debil :)“

    To je jen zběžný výtažek z diskuze „Volf.“ .

    Anketa: Přejete si BAN uživatele Honza729?

    ANO
    43x
    38%
    NE
    69x
    62%
    0 0
    • Nikovlas  

      „Tim hůř :-)) Celej svět si může přečíst, ze Michal Drtina je hloupej šetřivej vesnickej teplouš, co se mu tu useři smějou :)“ (další citace Honzy 729)

      0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      K čemu je takový člověk na fóru? K ničemu. Proto jsem pro.

      0 0
    • šlapatko  

      Nereaguj na něj a máš klid.Já zatím neměl žádny konflikt.Kdo chce prudit, zaregistruje se zase.

      0 0
      • Nikovlas  

        Nemám problém s tím, že s ním nesouhlasím v názorech, ale s tím, že lidi kolem sebe nesmyslně a bezdůvodně veřejně uráží.

        0 0
    • roud  

      Ty vole tebe jsem za ty dva roky na fóru ani nepostřeh hehe…

      0 0
      • Nikovlas  

        Má to nějakou relevanci k tématu? Jistě – je to pravda – nejsem tu moc často a moc často nepřispívám. Opravňuje to však někoho k tomu, aby mě urážel?

        0 0
        • roud  

          To sice ne ale překvapuje mě že zrovna člověk kterýho jsem tady na fóru prakticky nikdy neviděl tu žádá o Ban

          0 0
          • Nikovlas  

            Žádám o ban ze zcela konkrétního a nezpochybnitelného důvodu. Pro to mi stačí jediná návštěva fóra.

            Jestli podmínkou pro vznesení tohoto návrhu je, abych komentoval všechno, co uvidím… tak to tu máte pěkně zařízené.

            0 0
            •  

              napiš dopis ježíškovi, na co si tady hraješ

              0 0
              • Nikovlas  

                O co ti jde?

                0 0
                • Vilém  

                  Jsou to nazorovi soukmenovci, bojovnici proti cende, tak se musi navzajem podporit, to da rozum.

                  0 0
                •  

                  že seš jak malej Jarda kterýmu se ztratila duhová kulička (nějak Ti tem přiblblej nápad nevychází, zas příště neco chytrýho vymysli)

                  0 0
                  • Nikovlas  

                    Tak si to ujasníme. Já jsem podal žádost o ban, kterou jsem podložil důvody. Ty mě kvůli tomu shazuješ a zesměšňuješ bez uvedení důvodu. Právě shazování ostatních bez jakéhokoliv vysvětlení mi vadí.

                    0 0
                    • Tommy_Lee  

                      Zadost o BAN IV? :-D

                      0 0
                    • Lance  

                      ban na dozivoti na dozivoti, pri debatovani 3 bikeforisty urazil, 2 shodil a jednoho zesmesnil

                      0 0
                      • Nikovlas  

                        Hele – mě je to jedno – během hádky ve vedlejším vlákně někdo napsal, ať necháme toho flamu a vzneseme žádost. Já si nepamatuju, že by mi jeho příspěvky byly užitečné – zato jsou mi některé jeho příspěvky nepříjemné. Tak jsem tu žádost vznesl. Tak mi tu můžete všichni psát, že si to beru moc osobně, radit mi, že ho mám ignorovat nebo mě nazývat malym Jardou. Já tu žádost nepodal proto, že bych to už nebyl schopný dál snášet – prostě jsem si řekl, proč ne. Pokud někdo reaguje na můj komentář „debily já ignoruju“, protože už je s věcnými argumenty v koncích – to beru jako úsměvné. Pokud někdo někomu nadává do buzerantů (nevím, jestli jmenovaný je nebo není homosexuál – to je jedno) je hnusný a vadí mi to.

                        0 0
                        • Lance  

                          no a dal sis tu zadost kolkovanou na narodni vybor?

                          0 0
                          • Nikovlas  

                            13 lidí tu během pár minut hlasovalo pro ban. Část z 26, kteří hlasovali proti, komantovala ve smyslu, že i podle nich je blbec, ale není třeba ho za to banovat. Tak se tu navážejte do mě – to už víc komentovat nebudu.

                            0 0
                            • Lance  

                              si me neprimo narknul,ze sem jeden z navazejicich, aspon to tak ctu mezi radky, nic, sem se urazil a nekde to napasuju mezi desatero a davam zadost o ban pro Nikovlase

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              „ja si mylsim, ze sem nepatri a proto pojdme demokraticky rozhodnout, ze ho tu nechceme“…tohle mne vazne bavi:D Prosim az budes interpretovat vysledek-mj. zavazna chyba zes nedal casovy limit na hlasovani a neobeslal vsechny cleny BF. Bude kolacovy graf a definice, proc kdyz je proti 38.875% respondentu je duvod ke smazani uzivatele?

                              0 0
                              • Nikovlas  

                                To jsem špatně vysvětlil – to není demokratické hlasování za účelem rozhodnutí. Rozhodnutí záleží na adminovi. Smysl hlasování je pouze orientační – proto není třeba žádného z tebou navrhovaných opatření :-)

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Když je řeč o těch koláčích, tak jsem dostal chuť na borůvkovej koláč se šlehačkou a kopečkem vanilkové zmrzliny. Jaj!

                                0 0
                            •  

                              hlavně kvůli tomuhle malému neúspěchu nedávej výpověď z BF, za chvíli by tady nikdo nezbyl

                              0 0
                        • Ruprt2  

                          klid udělal jsi chybu, že jsi tu vůbec reagoval. jenom přilíváš olej ho ohně, nech toto vlákno tak jak. je.

                          0 0
                          • Nikovlas  

                            Pomalu jsem došel ke stejnému názoru. Vždycky se někde na internetu zapojím do nějaké diskuze a vždycky pak zjišťuji, že důležitá nejsou fakta, ale… ani nevím, co je důležité :-)

                            0 0
                            • Ruprt2  

                              záleží co je tématem. OT nikdo nebere vážně.

                              Z těch ohlasů si tu nic nedělej. jednak ti nadavají furt ti samí.

                              A potom jsou proti ti co by normálně proti byli, ale bojí se stoupnout do hovna. To je jak, když se Háčku postavil Maajkee tak Maajkeemu všichni nadávali, že ho má nechat napokoji ať je klid.

                              Já se s tebou ztotožňuju.

                              0 0
                              • Nikovlas  

                                Dík. Trochu mě sralo, že tu jdou všichni proti mě, popřípadě že nepochopili souvislost (kterou jsem sám úplně nezmínil), ale racionální zhodnocení situace mi trochu zvedlo náladu. V tomhle vlákně to balím – asi se přeorientuju na duel sezóny hned vedle :-D

                                0 0
                      • marapara  

                        LOL :D

                        0 0
                    •  

                      tak si na každýho kdo Tě sere založ nový téma s žádostí o Ban, párkrát se zhluboka nadechni a po chvilce se Ti uleví, to cos vymyslel Ti v žádným případě nepomůže, spíš naopak

                      0 0
                    •  

                      ty se shazuješ a zesměšnuješ sám, třeba si na každýho kdo tě sere podej žádost o ban

                      0 0
                      • Nikovlas  

                        Napiš prosím ještě jednu reakci se stejným významem…

                        0 0
                        •  

                          já jsem tu první dal odeslat a nic se nezobrazilo, potom jsem napsal tu druhou a najednou se objevily obě a světe div se stejnýho významu, obě jsou o tom že seš jak malej Jarda

                          0 0
                          • Lance  

                            myslel sem si to a libi se mi, ze si za svym nazorem stojis i po 4 minutach

                            0 0
                            •  

                              díky

                              0 0
                              • DaveX  

                                Tobě je vážně 41?

                                0 0
                                •  

                                  tělem ano duchem jsem mnohem mladší a rád si z lidí dělám prdel, nejvíc mě ovšem baví témata … víš co jsem myslel, dnes tomu dám klidovej režim, potřebuju totiž konečně něco udělat v práci a ne se vyjadřovat k píčovinám, třeba na tvůj dotaz

                                  0 0
                                  • DaveX  

                                    Sorry, já jen myslel, že jsi se přepsal. Dal jsem jasnou otázku, stačilo odpovědět jednoduše ano.

                                    0 0
                                    • Radek Broz  

                                      Taky jsem si říkal, že ty čísla prohodil;)

                                      0 0
                                      • DaveX  

                                        :o)

                                        0 0
                                        •  

                                          na to že ti teče ještě bikerský mlíko po bradě a nevíš ani jak a čím foukat vidli tak se tady hraješ s velkejma klukama

                                          0 0
                                          • DaveX  

                                            Aha, já jsem si nevšiml, že jsme ve vlákně o foukání vidle ;) Musím se příště více podívat na nadpis.

                                            0 0
                                        •  

                                          teď se Ti musím omluvit, tady zakladatel co založil tenhle trapnej pokus dávat někomu ban, ten by měl zlepšit své vědomosti než začne zase dělat malýho Jardu a čeřit tady stojaté vody

                                          0 0
        • onik  

          neumíš přehlížet slabší jedince?nediskutuj s ním,nebreč a maš klid

          0 0
          • roud  

            A hlavně pokud člověk nečte vlákna jen o čembě tak na něj skoro nenarazí…

            0 0
            • Evilcleaner  

              ty to ted si děláš srandu:-D zkus otevřít nějaký offtopic, dobré jsou o autech, fotácích nebo politice a démon tam všude je. jako přidělení banu mi přijde takové trochu nízké… ale zase na druhou stranu tu už hodně dlouho lidem otravuje život takže jsem jednoznačně pro. na argument že to nemusím číst odpovím: je to jako by se vysral doprostřed chodníku. musím to hovno teda obejít a mlčet nebo se můžu ozvat?

              0 0
              • mates555  

                a co je komu po offtopicu…??? nějaký moudra ve vláknech o kolech tu nepouší (viz. medvídek) tak je mně celkem volnej … stačí nereagovat když vím že je to provokatér … a mám klid… :-)

                0 0
          • Nikovlas  

            Přehlížet je umím – pointa je v tomto:

            Ve vlákně Volf. Honza sám vyzval k tomu, ať vzneseme oficiální žádost – udělal jsem to. Smysl ankety je prostý – pokud si přejete setrvání Honzy, hlasujte proti banu, pokud je vám to jedno, nehlasujte, pokud vás Honza obtěžuje, Hlasujte pro.

            0 0
            • Lance  

              kucíííííííííí vy musíte mít těžký život, vůbec vám ho nezávidím!!!!!

              0 0
    • scoty  

      Je to sice Čulibrk a huba nevymáchaná, ale líbilo se mi, že tady ve vlákně o babách moc pěkně mluvil o své paní..a taky někomu jednou poradil, že si má davat pozor, aby se o šlapku neudeřil do kotníku, což je prý velmi bolestivé…

      Takže za mne..ne..

      0 0
    • mr.antik  

      Řešení je skryto v přeposledním řádku tvého příspěvku. Nebudeme si hrát na slečinky…

      0 0
    • vinnca  

      to jsou starosti…

      0 0
    • cova  

      Jsem zásadně proti banu, je nutno míti (pro pobavení, rozptýlení, nebo jen tak…) svého „obecního blba“ – a tenhle je navíc esencí ze sedmi set dvaceti devíti průměrných blbů…

      0 0
      • Mamut  

        Nejde o to, ze je to obecny blb. To by samozrejme na ban nestacilo, ani na akukolvek debatu o tom. Ale ze opakovane a vedome porusuje pravidla serveru a.k.a. Desatero. Co je uz dobry dovod.

        Dokym bude zo seba robit otravneho trotla v ramci pravidiel, tak nech sa ztrapnuje veselo dalej a je to problem tych, ktori sa nevedia udrzat a reaguju na neho. Pripadne to moze regulovat zakladatel vlakna mazanim prilis malo blbych prispevkov od neho. T.j. prispevkov, kde malo vynika jeho obecna funkcia.

        0 0
        • Lance  

          tak skvelou rezii kdy je cast blbu mezi cyklistama, jsem v zivote nevidel

          0 0
      • Tomahomo  

        Palec nahoru! :o)

        0 0
    • Lance  

      dam fant

      0 0
    • gazman  

      Kura sory,jsem se ukliknul,že chcu ban,nechcu,honza je vcelku jednoduchý pražáček,se kterým se pokud nechceš bavit nemusíš,takže ať si tu dál dělá chytrého,když mu k tomu někteří poskytují živnou půdu.

      0 0
    • jIrI___  

      Jak malé ufňukané děcko. Pokud se s ním nechceš bavit, tak prostě jeho reakce přehlížej a nereaguj na ně. Co je na tom složitého?

      0 0
      • Lance  

        a ty si myslis,ze to de?!!!!!!!!!!!!!!

        skoda,ze ta klavesnice neumime psat „kricicim pismem“

        0 0
        • Kubiczech  

          Stačí nechodit fo OT vláken. Jinde ho nenajdeš.

          0 0
          • DaSnail  

            raz za čas sa s nejakým prínosným príspevkom objaví aj v technickom vlákne…

            0 0
            • karliner  

              Ale jo, vyzná se, někdo sem dával link, že si h729 hodlá svůj tescobike vytunit foxkou.

              0 0
              • DaSnail  

                ten toho nakecá…

                a to s tým tescobikom si nemal, na to je citlivý. je dosť možné, že ťa vyargumentuje. ;o)

                0 0
                • karliner  

                  Já jsem primitivní Sparťan, mě to projde.

                  0 0
    • roud  

      Napisu to dolu je hezky ze mas duvod ale na tomhle foru by jsi moh ze stejnyho nebo podobnyho duvodu dat ban 90% lidi to by sis tu psal akorat sam se sebou a to ze zasira cemba vlakna a offtopiky me vubec nevadi hlavne kdyz se nesere do vlaken o kolech a ja du cumet na giro biku zdar…

      0 0
      • Lance  

        dalsi sel trucovat k giru

        0 0
    • Smazaný účet  

      „Sklapni, buzno. :)“

      :DD

      0 0
    • Beeda  

      zamita se! :-D

      0 0
    • pustipav  

      trapny, jdi se projet..

      0 0
    • Excel  

      Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji abychom na to šli tvrdě a bezprodlení zaútočili, skutečně masovou, letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky a alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročiné koncerty. A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček „Honza729 ven!“ „Bike-foráčtí chameleoni? Ne děkuji!“ A pokud ho tohle nevyžene, pak už nevím co.

      Ještě zapomínáme na jádro našeho problému a to je, jak si budeme říkat… :-)

      0 0
    • joudys  

      kucí, vykašlete se na to. Oba jste z Prahy, kousněte se, udělejte tlustou čáru a domluvte se na kolo. Možná zjistíte, že osobně je to jinak než takto na fóru.

      Věřím, že kdybych se já osobně potkal na kole s lidma, se kterýma jsem tady kdy nesouhlasil, možná bych se divil. Všichni máme jedno společný.

      0 0
    • Stanley_vy  

      BAN rozhodně ne. Nechal bych ho dál padat na dno. :)

      0 0
    • scret  

      ikdyz me obcas taky vytaci ze musi reagovat snad na vsechno, radobychytre jak brouk pytlik a k tomu jeste obcas urazlive, ban bych mu nedaval, myslim si ze to tu nezasi..a tolik co Hade a spol.

      0 0
    • OCG  

      Nejlepší na tom všem je, že ten arogantní chytrák hlasoval sám pro sebe, že NE. A nechcu banána a nechcu a nechcu! Kdyby byl kanón, na kterého si tak rád mizerně hraje, tak by nehlasoval nijak… :o)

      0 0
      • Ruprt2  

        Nejhorší je, že je většina proti a on přece s většinou nikdy nejde. Takže bude muset odejít :-)

        0 0
        • Ruprt2  

          hmm, ledaže tím hlasováním sám sobě dal navědomí svůj názor, za kterým si teď bude stát, takže neodejde.

          No je chytrý jako opice. A už jsme ho skoro měli, takže všichni znovu a teď hlasujem doopravdy :-)

          0 0
          • Stanley_vy  

            To je jednoduchý. Konečně se dočkal a většina se otáčí na správnou víru. :)

            0 0
      • maajkee  

        jj, tohle zahasování sám sobě je hodně potupný :)

        0 0
      • Lacker  

        Já si říkám, že se snad jenom chtěl podívat, jak kdo hlasoval a popletl to (taky se mi tu už něco podobného stalo). Jinak by to bylo trošilinku trapné… :-)

        0 0
    • Tomínos  

      Hlasovat nebudu protože vyhazování mi příjde zbytečný a kdybych byl proti mohlo by to vypadat, že mam honzu rád :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      To není hlasování „chci-nechci H729“, nýbrž „jsem-nejsem liberální“. Špatně postavená otázka, která si vynucuje odpověď na něco jiného.

      0 0
    • kolombo  

      Hlasoval jsem ne, protože každý by měl mít právo se vyslovit, dokonce i Dr. Sládek, MUDr Rath, Paroubek a nakonec i Honza729, Volf a Sobi.

      Když začneme zakazovat lidi pro názor, proto že se nám nelíbí, tak brzo přijde doba, kdy někdo zakáže názory i nám.

      0 0
      • Tomínos  

        No tak ono to podle mě není o názoru. Spíš je to tom, že když ti Honza něco tvrdí a ty mu řekneš ať ti vysvětlí na čem se jeho tvrzení zakládá on odpoví, že jsi debil :-)

        0 0
      •  

        pod to se Ti rád podepíšu i když vím že dvakrát zrovna u mě z toho nadšenej nejsi

        0 0
      • Mamut  

        Mam pocit, ze hlasujes o uplne inej otazke ako pise zakladatel vlakna.

        0 0
    • rhapsody  

      Hlasoval sem pro, i když nevěřim tomu že by ban něco vyřešil. Vadí mi, že většina témat, v kterých je tento člověk aktivně účasten, skončí skoro vždy zahlcením nějakou hádkou o to, kdo má větší ego. Jen minimum případů je tomu konkrétnímu tématu prospěšná.

      Mimochodem kde je Hádě? :O

      0 0
    • rhapsody  

      Hlasoval sem pro, i když nevěřim tomu že by ban něco vyřešil. Vadí mi, že většina témat, v kterých je tento člověk aktivně účasten, skončí skoro vždy zahlcením nějakou hádkou o to, kdo má větší ego. Jen minimum případů je tomu konkrétnímu tématu prospěšná.

      Mimochodem kde je Hádě? :O

      0 0
      • rhapsody  

        Hmm, asi vyměnim prohlížeč, todle neni poprvý a navíc když zrovna píšu o zahlcování témat a pošlu dual.. :o

        0 0
      • Mr.Duck  

        Máš pravdu, myslim si že ego mu ban nesrazí, takže pod novym nickem se nic nezmění, ale poslední dobou, když zablokuju každý vlákno kde se rozjede, se mi docela úspěšně daří o něm skoro nevědět. Teda jednou nedávno sem na něj musel reagovat, řek bych že i docela úspěšně, ale stejně sem se pak nechal zlomit a musel bejt sprostej kuli blbině ;( Od tý doby blokuju ostošest a docela to pomáhá, bohužel tim ale ztrácim tak polovinu informací co se na fóru daj najít, tak už sem nelozim tolik, ale když neni co dělat v práci, tak tu pak nemám co číst no… Neuděláš nic.

        Jinak bez urážek a tak, prostě jeho nelidsky rozvětvený tisíce odpovědí co fórum nezvládá zobrazovat jak má stejně nebejvaj k tématu, a dost to pro mě snižuje informační hodnotu fóra, natož pro někoho kdo to tu nečte pravidelně a něco potřebuje najít, někdo ho odkáže do historie aco najde

        0 0
        • Marccoo  

          Ano a proto bych zavedl další pravidlo,neodkazuj do minulosti,najdeš jenom zadělaný vlákna blbostma,většinou nic k tématu:(

          0 0
      • Vilém  

        hade si asi nasel novou babu, tak je klid.)

        0 0
        • roud  

          Nebo spíš pořádnýho nabíječe xD

          0 0
    • Kohout  

      Teda lidi, myslím že někomu tady si definivně hráblo…

      Internet je svobodné médium a každý tady může (bohužel) psát, co ho napadne. Ať se mi to líbí, nebo ne. Moje právo (nikoliv povinnost) je to číst nebo na to regovat.

      Nechápu, proč se zaplétáte do bezduchých debat, které nemají s kolem nic společného? A pak brečíte, že vás někdo nazve „buznou“… Jaká hrůza…

      Jediné řešení je moderování diskuzí, obvyklé na jiných forech (což asi není vzhledem k počtu příspěvků reálné) a nebo pouhý zdravý rozum userů-ignorovat nesmyslé příspěvky…

      Trochu mi to připomná situaci těsně před koncem starého bikefóra (bez pomlčky). Tam taky někteří jedinci trvale a soustavně zasírali fórum nesmysly až to vedlo k jeho postupnému konci. Najednou se vynořilo současné bikefórum a část uživatelů přešla. Možná je to paranoia, ale třeba už má někdo připravé v záloze „nové bikefórum“ a jen čeká až přijde jeho čas…

      0 0
      •  

        … a čemba otevře své fórum všem …a trochu přiostříme řelk Zdeněk Polreich …

        0 0
    • Hal9000  

      Sice bych byl rád kdyby tady podobní lidé nepřispívali, ale přesto jsem proti. Ptáš se proč ne a já mám mojí odpověď. Honza729 je naprosto arogantní, ideální a podle něj má vždy pravdu a správný názor. Z uvedených vlastností vyplývá že se nejspíš jedná o boha a bohu se BAN nedává :)

      Ale vážně. Podle mě žádostí o BAN pro něj se snižujeme na jeho úroveň a stáváme se nesnášenlivími Honzy. Nedělej 729.

      0 0
      • Mamut  

        Nikovlas ho ale nechce zakazat pretoze je to uzvaneny blbec, ale preto, ze opakovane porusuje hned 1. pravidlo servera.

        0 0
        • Nikovlas  

          Hlavně mi vadí způsob urážení. Říkat někomu: Seš ******** a s těma já se nebavim – to už je něco jako rasismus (jasně – ne přímo rasismus, ale na stejné úrovni nebezpečnosti pro společnost). Urážet někoho „vesnickou sockou“ – to mi taky nepříjde moc v pohodě. Spoustě lidí řikám, že jsou kreténi, protože mě serou, ale neřeknu to někomu, kdo je, nebo může být, skutečně *******. Nevysmívám se ani lidem s horším sociálním postavením. Někteří lidé to však nepovažují za výraznější přestupek proti společenskému soužití, ani za důvod k omluvě. Někteří možná ano, ale zas tak zvlášť jim to nevadí, aby s tím něco začali dělat… Možná, že časem dospěji, zmoudřím (rozumnějte „přestanu být blbečkem a poslušnou ovcí“) a začne mi to připadat normální… no, spíš doufám v opak.

          0 0
          • mr.antik  

            No a když vidíš, že tohle někdo o někom říká, co si o těch dvou myslíš?

            0 0
            • Nikovlas  

              Tak to už asi vyplynulo z toho, co jsem tu zplodil :-)

              0 0
        • Hal9000  

          Tak začínám váhat, protože jsem se trochu zadíval do historie a Honza729 je v některých vláknech fakt ubožák. Já jsem si s ním vyměňoval názory jen jednou, ale to byl i přes nepochopitelnou zaujatost proti Čembě slušný a ve vláknech kde začíná psát ty svoje magorie se raději nepohybuji(nechci si kazit iluzi že B-F je slušné).

          0 0
    • Honza729  

      :-)))))) Pitomci, vy se tu ještě pohádáte mezi sebou…i beze mě :)

      0 0
      • Marccoo  

        :)

        0 0
      • maajkee  

        Už nemůžeš zahlasovat sám pro sebe, tak začínáš zase urážet co? Škoda, jinak bys měl určitě už 150 tisíc hlasů pro sebe :)

        Ty kádrováků jeden.

        0 0
    • Lucke  

      Neznam ani jednoho z vas, jste me uplne, ale uplne u prd*le a jen tady otravujete s dredama, kt. nemaji nic spolecneho s kolama. Pokud jsi uknouranek a donutil Te zminovany, zakladat absolutne hloupy dred, musi z toho mit velikou radost. Kor kdyz vyhraje v ankete. Jeho reakci si nemusis vsimat. Nemusis sem vlastne ani chodit a banány si kup někde v ovoci^^

      0 0
      • Nikovlas  

        Zajímalo by mě, k čemu jsou kategorie „to admin“ , „off-topic“, když se tam taky musí psát jen o kolech. Výhoda toho fóra je, že ty dready jsou pojmenovaný a jejich jméno vidíš už v jejich seznamu. Mohlo tě napadnout, že to nebude o kolech. Mohlo tě to napadnout po přečtení prvního příspěvku. Omlouvám se, že jsem tě připravil o tvůj drahocenný čas, ale tak nějak jsem předpokládal, že – jak sám radíš – si toho nebudeš všímat. Každopádně – nejsem to já, kdo patří mezi ty největší spamery, kteří nejenže občas založí off-topic, ale hlavně spamují dready, které jsou určeny kolům (třeba názory na ten singltrack pod Smrkem) – schválně si to přečti, kolik z těch příspěvků tam se týká tématu. Když navrhnu (spíš z principu) vyloučení jednoho z těchto spamerů, nazveš mě spamerem. Je to tvůj postoj – jen jsem tě chtěl trochu uvést do souvislostí.

        0 0
        • Honza729  

          :-)) tím pádem popíráš smysl tvého vlákna. Stačí přeci nečíst off topic a nemůžu ti vadit.

          Fakt jste tu zábavní… :)

          0 0
          • Nikovlas  

            Nemáš pravdu. Nezaložil jsem to kvůli tvýmu spamu, ale kvůli tvýmu bezduchýmu urážení lidí, se kterými diskutuješ. To, že patříš mezi největší spamery, to je pravda, ale né původní motiv. Fakt už nejsi tak zábavný.

            0 0
            • mr.antik  

              taktak, upadá to…

              0 0
            • KOMOÒ  

              Souhlasím s Tebou,sprosťárny by se neměli tolerovat překračuje-li to rozumnou míru,o nařknutí z homosexuality nemluvě.Nedával bych ban trvalý,stačí týden,ale nevím bylo-li by to k něčemu,přihlásit se jinak jde skoro vždycky…

              0 0
              • Vilém  

                Ohledne te vasi probirane homosexuality. Asi jste nepostrehli jak to zaclo. Zaclo to tim, ze majkee zacal honzu castovat ruznyma poznamkama typu „to vis ze jo brouku“ ap. Proto mu pak honza zacal psat, ze je *****. Takze zas tak bezduvodna tato jeho nadavka neni.

                0 0
                • Ruprt2  

                  když chceš být spravedlivý, tak běž ještě hloub a řekni kdo začal s blbečkama, debílkama, vesanama, tupounama a kdoví čím vším ještě.

                  A nebo ještě hloub a řekni kdo o sobě prohlašoval, že nikdy neodpovídá sprostě.

                  0 0
                  • Vilém  

                    psal jsem ohledne ceho se vyjadruju. Psal jsem to proto, ze spoustu lidi urazelo zrovna tohle. K jeho ostatnim napadanim a prohlasenim nemam co rict.

                    0 0
                    • Ruprt2  

                      Jenom jsi chtěl opravovat jak to začalo, tak já opravuju tebe, že to začalo ještě dřív.

                      Nestojí mi za to, abych hledal konkrétní odkazy a taky by se pak toto vlákno přestalo načítat, kdybych tu dal tisích odkazů na ty ubohosti.

                      0 0
                • jIrI___  

                  Tak tak.

                  0 0
                • maajkee  

                  Zaclo to tim, ze majkee zacal honzu castovat ruznyma poznamkama typu „to vis ze jo brouku“ ap

                  Tím to fakt, ale fakt nezačalo, to jseš uplně mimo :)

                  0 0
                  • Vilém  

                    Tak jsem mimo, omlouvam se timto za pokus osvetlit situaci, aspon co se tyce titulovani buznou.

                    0 0
                    • maajkee  

                      dobře, přijímá se, ale fakt to tím nezačalo.

                      a druhá věc, to, že tě někdo na nějakým fóru osloví brouku, nebo zlatíčko znamená, že ten dotyčnej je homosexuál? Nemůže to být třeba nadsázka a dělání si srandy z nějakýho blba? :)

                      0 0
                      • Ruprt2  

                        jo maajkee měl jsi ho počastovat nějakým debilem blbečkem nebo kurvou.

                        Nedávno jsem se dozvěděl, že ***** není nadávka, to prý říká každý, stejně jako vole. Takže už to není sprosté.

                        Prostě drsní bajkeři v elasťákách se posílají do ******, aby nebyli buzny.

                        0 0
                        • Tomínos  

                          Di do prdelky broučku:-) Tak nějak jsi to myslel :-)

                          0 0
              • karliner  

                nařknutí z homosexuality

                co je na ní špatného?

                0 0
                • Excel  

                  buzno ;-D

                  0 0
                • maajkee  

                  taky nevím, ale třeba Honzík729 s ní má evidentně problém, šmudla jeden :)

                  0 0
    • dieegoo  

      Já bych to tady zabanoval všechno a bude klid.

      I když mi teda brouk pytlík sedmdvadevět leze často pořádně na nervy, důvod pro ban zatim nevidim. Když se s ním maajkee přestane cukrovat a ti, kteří ho nemůžou vystát, na něj nebudou reagovat, bude klid. Jaký si to uděláš, takový to máš ;)

      0 0
    • kolda  

      to je tezky, ja jsem sice od nej zadny prispevek tykajici se cyklistiky (technika, vyjizdky,zavo­dy,trenink) necetl a pochybuju, ze by mel k tematu co rict..

      ale na druhou stranu se tu vyrojilo takovy mnozstvi off topicu a slovniho hnoje, ze by admin musel zabanovat pulku b-f.

      je fakt, ze v posledni dobe se clovek na b-f dozvi pramalo informaci, ale je snadne se tu ****** a naprosto nesmyslne pohadat.

      0 0
      • cova  

        No jo, proč ale nejde ze sebe dělat hňupa někam na fórum např. včelařů – kolo stejně jako včelu vídá velmi zřídka. Mohl by s „kolegy“ posedávat u úlu (nevím, jestli na Štvanici nějaké jsou), popíjet espresso z čerstvě umleté Hawai Kona extra fancy, připravené v jeho extra drahém kávovaru… a řešit nekvalitu medu z Lidlu…

        0 0
        • kolda  

          chudaci vcelari, co ti udelali, ze na ne privolavas takovou pohromu?

          0 0
    • jecnak  

      Ke dnesku mu admin zablokoval ucet.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce