zadní nába - 32děr 135x10 - pevnou osu, na tvrdší použití

21 nepřečtených
  • Strakááč

    Znáte nějakou ozkoušenou, kvalitní zadní nábu s ořechem na DH/FR za slušný peníze (do 2500–3000kč) na kterou se dají sehnat náhradní díly?

    Potřeboval bych aby to vydrželo a zároveň to nebylo extra těžký..

    Za každej tip budu rád :D Chtěl jsem jít do dartmoor revolt cassete ale až mi něco řachne tak můžu koupit znova komplet náboj…

    Radši půjdu do toho, co je ozkoušený.

    Díky za tipy… :)

    0 0
    • Smazaný účet  

      no ja jezdim tuhle a zatim spokojenost http://www.dookie.cz/…6285-c-1403/ , ale je pravda ze tam pisou pro 8mi a 9ti kolecko tak by me zajimalo, jestli bych tam narval 10tku kazetu jestli bych chtel upgrade v budoucnu

      0 0
    • Concorde  

      Force 4v1 – je to vlastne novatec 882. Orech ocel a novejsi 4praporkovy system.

      Jinak posetrit na DT350 nebo DT440

      0 0
      • Strakááč  

        no já to teď hledal a všechno je na 142×12 osu.. potřeboval bych to na pevnou 135×10

        ani ten force jssem nenašel furt mi to psalo novatec 4v1 a novatec 882 je zase na tu 142×12 nebo neumím hledat měl jsem na to pár minut :D

        0 0
        • Concorde  

          Náboj + osa

          Zrovna nemají skladem, takže spíše pro ilustraci

          0 0
          • Strakááč  

            ježiši… :D mě vůbec nenapadlo že se skoro všude dneska dává adaptér.. :D Díky…

            Tyhdle náby vydrží dost ? moožná bych něco přidal na DT350… aspoň ten zadek musí vydržet… budu s tím skákat na pevným oceláku, :) tak aby se to nerozsypalo… mám 70 kg

            0 0
          • Strakááč  

            ježiš a koukal jsem na ceny DTček je to celkem slunej peníz už .. to radši půjdu do toho force jestli je opravdu tak dobrej :D

            0 0
        • Smazaný účet  

          to co jsem postoval je zadni 135×10 zadni a mas k tomu i osu a muzes si vybrat jestli rychloupinak nebo srouby

          0 0
          • Strakááč  

            koukal jsem… co s tou nábou jezdíš ? a jakej jí dáváš kotel ? :D

            0 0
            • Smazaný účet  

              mam to na cultovi prave s jumbo rafkem , dolekopcom ji davam celkem slusne a vubec si nestezuju, sezona a pul bez problemu, teda zatim :)

              0 0
              • Strakááč  

                a kolik máš kg ? vypadá slušně :D ale třebas to force 4v1 vydrží stejně nebo i víc hele .. :D nevim,… uvidím no :D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  88kg zive vahy :) takze zadnej xc chrt, ale jak pisou ostatni s tim force asi taky chybu neudelas tu 4×1 mam pro zmenu vepredu a taky spokojenost :)

                  0 0
                  • Strakááč  

                    Jako ten force je za luxusní cenu a asi budou tedy stačit… Kdyby náhodou nebyl force vemu ten raptor..

                    Já mám o 18kg míň tak to bude muset znát :D

                    Dopředu bych teda vzal asi taky force.. ale to až budu chtít kupovat novou vidli.. (rovnou na 15 nebo 20mm osu)

                    Má tu někdo epicona model.rok 2013–2015 ??? celkem o ní uvažuju ale nevím jestli by to vydržel sloupek, korunka, vnější nohy, nebo ták.. bylo by to na kravnutí na ocelovým pevňáku..

                    (Co asi může dělat na kole kluk v mojich letech :D ,když se mu zrovna nezamlouvaji dlouhý vyjížďky… prostě snad všechno :D )

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jaky hledas zdvih? mam tenhle http://www.kupkolo.cz/…ered_z93571/, lezi mi doma, loni koupeny. ale menil sem za lyrika.

                      0 0
                      • Strakááč  

                        škoda nu … potřeboval bych epicona s A-head sloupkem a zdvih nejlíp 100–110mm jináč díky za nabídku :D

                        a co ta epicon vidle teda? :D vydrží dost šlušný nárazy ? :D nemyslím jako z boku když flákneš s kolem o zem ale , když dostane prostě ránu od země při dopadu nebo ták.. :D

                        0 0
                        • AleZ80  

                          Epicon je hodne linearni a ani tuhosti na to asi nebude vhodny. To spise nejakou 4X vidlici.

                          0 0
                          • AleZ80  

                            Takže, jestli to je 26ka, tak spíše toto než Epicona.

                            http://www.cyklobazar.cz/…ro-dj-d-20mm

                            http://www.frbikes.cz/…ir-2012.html

                            0 0
                            • Strakááč  

                              jo, na tu jsem se díval několikrát :D je i na dolekopu.. :) tu vidli bych potřeboval tak před prázdninama, no…

                              teďkon někdy budu objednávat rám s hlávkem sedlem a sedlovkou a středem asi za 7100 dohromady a vidli za 4k + přední výplet (ráfek *EDIT nefunguje odkaz → ráfek DARTMOOR Shield 2016 – 26" – 32děr – 1150kč + niple a dráty tak 600–700kč + nába 900kč)

                              a jsem na dalších 7k i s vidlící, dopravou atd..

                              musím ještě něco našetřit.. :)

                              0 0
                              • AleZ80  

                                Těchto vidlic asi moc nebude a tak bych možná přehodil posloupnost. Sedlo, sedlovku, hlávko a střed asi seženeš bez problémů i za půl roku.

                                0 0
                                • Strakááč  

                                  problém je, že to hlávko, sedlovku se sedlem a střed kupuju díky tomu novýmu rámu. (rám za 5500)

                                  stejně to vyjde v celku levně… sedlo se sedlovkou do 700 hlávko do 700 střed 320 takže to mám všechno za 1720kč :D

                                  to sedlo se sedlem je takový to, co vozí dirtaři.. → light combo (normální jsem nechtěl, stejně na něm za jízdy sedět nebudu .. :D popřemýšlím o tej vidli …

                                  0 0
    • alinceb  

      Za tyhle peníze Force 4v1 a do limitu se vejdeš i s DT RWS osou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.