Zabrazení mapy v prohlížeči Holux

10 nepřečtených
 • ok1mn

  Koupil jsem plně vybavený Holux Funtrek 132 s mapami + TM25. Téměř rok jsem s navigací nepracoval a zapomněl jsem. Domnívám se, že v Holuxovém prohlížeči (ikona „mapy“, bez spuštěných smart maps) se mi původně po zakoupení zobrazoval mapový podklad, kdežto nyní se zobrazuje prázdná plocha. Jsem už starší a tak si nemohu vzpomenout, jak to původně bylo. Vím, že si mohu mapový podklad z nějaké fotografie nainstalovat, ale těch mapových podkladů by musela být spousta pokud bych chtěl mapu přiblížit – oddálit.

  Může mi někdo připomenout, jak je Funtrek 132 po zakoupení ohledně prohlížeče Holux vybaven?

  Děkuji.

  • Kire  

   Pokud si chceš zobrazit mapy Smartmaps, pak v Holuxu musíš spustit aplikaci Smartmaps.

   Import map do Holuxu viz http://www.bikeandride.cz/…ticky-navod/.

  • edab  

   Koupil jsem Holux Funtrek 132,stáhnul jsem instalátor,začal s instalací na dodanou kartu 8G,během instalace hláška málo místa,tak jsem vzal kartu 32G a nainstaloval ,vše proběhlo ok,ale po vložení do holuxu a poklepání na ikonu smartmaps se nic něděje, žádná hláška o aktivaci.Může mi někdo poradit co jsem tam podělal.Děkuji!

   • Kire  

    Smartmaps jsou svázány s kartou. Takže při použití jiné karty je třeba je aktivovat. Je ale třeba se podívat, jakou maximální kapacitu umí holux použít.

    Nebyl ten instalátor jen s aktualizacemi nebo novými mapami? Tehdy mi to občas vyhodí právě tuto chybu, i když je na kartě dost místa. Stačí pokus zopakovat.

    • edab  

     Tak jsem to nainstaloval na původní 8G kartu,v navigaci opět žádná reakce na ikonuSMaps,ve čtečce jsem otevřel Smaps a pomocí setup aktivoval.V na­vigaci opět nic.Holux může max.32G.Tak už nevím co s tím.Díky za jakoukoli radu.

     • Kire  

      Smartmaps se mi otevřely i bez aktivovaných map. Tehdy jen nebyly k dispozici mapy.

      Vypadá to na problém se spustitelným souborem nebo jeho zástupcem, co je na ploše. Lze Smartmaps spustit tehdy, když se se Smartmaps proklikáš přes dlaždici Aplikace?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.