z Kladna na Krivoklatsko 23.9.07

48 nepřečtených
  • Jenda

    V nedeli 23. 9. bych jel na vylet z Kladna na Klicavu, pote do Mestecka a Roztok u Krivoklatu. Z Roztok do Ujezda nad Zbecnem dale na Sykorici a vyse, pote sjezd do Zloukovic a pres Nizbor na Deda a sjezd do Berouna. Z Berouna z5 na Kladno. Odhadovana delka cca 80 km, prevyseni do 2000 a asfaltu tak 20 %. Tak kdo se pridate?:-) Jenda P.S. jen za nedestiveho pocasi:-)

    0 0
    • karf  

      no jasne, jeduuuuu, cervena ke Klicave – zabij se kdo muzes a na Ded aspon potrenuju vyjezdy !!! Jen nedavej odjezd moc brzy rano !!!!

      0 0
      • Jenda  

        vyborne budeme moc dovadet v chko bez obav:-)

        0 0
        • Bulda  

          :))) ja tu nasivku CHKO naskenuju, vytisknu a zalaminuju jako startovni cisla na riditka :)))) zeleny dresy vitany, natozpak zeleny mozky :))))

          0 0
    • poge  

      Taky se rad pridam, aspon nemusim jet solo. Tuhle sobotu jsem absolvoval vylet na Krivoklat a sjezd na Klicavu mi vylozene ucaroval:) Jirka

      0 0
      • KOMOÒ  

        Doporučuju po zelený dolu k berounce-výživnější!(o pár km dřív od křivoglátu)

        0 0
        • Jenda  

          jo ta je pekna ale hodilo by nas to hned do zbecna a ja chci projet ten nadhernej singlik z Roztok do Ujezdu, ale mozna ze dame nakonec tu zelenou – i kdyz naposled (cca pred mesicem?) byla dost rozmrdana od lesaku.

          0 0
          • KOMOÒ  

            No jo je trošku to…é jaks řikal rozto…rozm***daná :-D ,ale de to,jen úplně nechápu souvislost-bral sem to jako alternativu ke sjezdu ke klíčavě,ale asi nevím jakou myslíš trasu.Chápu to dobře že ten singlík Roztoky-Újezd(nad Zbečnem?) je po pravým břehu Berounky?Fakt mě to zajímá,dík.

            0 0
            • Jenda  

              predpokladam ze myslis zelenou od uciliste Pisky do Zbecna? na pisky se dostaneme ale od Kladna po cerveny dolu ke Klicave a pak nahoru (teda slo by jet tu zelenou nahoru:-) od Pisku chci pak jet do Mestecka Ano singlik je po pravym brehu – teda nad pravym brehem – kdyz pojedes z Roztok po cerveny tak v jednom miste za vsi to uhyba prudce doprava nahoru a rovne je zavora a tam lze jet az do Ujezda s tim ze je tam asi 5 padlejch stromu ale kus je to celkem luxusni singlik s paradnim vyhledem na berounku

              0 0
              • KOMOÒ  

                Jojo tu sem myslel,zkusím se připojit na pískách,ale nevím ještě 100% jesli mě doma pustěj :-),ještě napíšu,jo a dik.

                0 0
              • Bulda  

                ale od pisku po cerveny do krivoklatu je teda taky superluxusni singlik, ja bych Mestecko vynechal. mistama bych rek, ze na nej nema ani trasa rez-kralupy, bo tam je to do vody 3m volnym padem, tady pres 30 :)))) mozna to ale neni po cerveny a jen jsem tenkrat zabloudil :))))

                0 0
                • Bulda  

                  kdyztak by si „hard core“ (ja + darkson + ?? :)) dali cervenou a sesli se se „soft rest“ v roztokach pod kostkama, co?

                  0 0
                • Jenda  

                  jo ten siglik je superluxus ale na zacatku je (nebo aspon byvala) takova oskliva kulata znacka s cervenym okrajem a vevnitr byl nakresleny favorit :-( to co mam na mysli ja je jet po zluty z Pisku na Pozary a pak do mestecka po zeleny – to je naprosto pohodovy.

                  0 0
                  • Jenda  

                    teda ono tech variant jak sjet do Mestecka bude asi vyrazne vic ale ja je neznam – treba poradi neco moudreho Kveta – snad se na svem pracovisti vyzna:-)

                    0 0
                  • Bulda  

                    …a jelikoz s nami nejede ten borec ze sudet, tak tam muzem :)))

                    0 0
                  • KOMOÒ  

                    Bejvala,už nejni-ten zákaz vjezdu cyklistů je zrušenej. Já to znám spíš od Křivoklátu k Pískám,to nejni takový HC páč je to mírně di kopce,ale o to větší kochačka.

                    0 0
                    • Jenda  

                      aha no to je zajimava varianta – uz jsem tam dlouho nejel a je to moc pekny a sjezd po kostkach do krivoklatu taky neni spatnej:-)

                      0 0
    • Darkson  

      na kolikátou tak vidíš odjezd? možná bych se přidal

      0 0
      • Jenda  

        jeste se dohodnem podle toho jak se to bude komu hodit – videl bych to cca kolem 9:00 – 9:30 aby se pripadne lidi z Prahy nebo Kralup dostali rozumne vlakem a nebo na kole (muzu doporucit trasu co jezdim temer denne:-) zase bych nerad nejak pozde vzhledem k obecne pomalemu postupu ve skupine a brzky tme (za tmy bych se vracel fakt nerad)

        0 0
        • Darkson  

          v 9 je v pohodě. trasu si taky doporučit nechám:-)

          0 0
          • Jenda  

            No jezdim ze stromovky na Podbabu tam pod vyjaduktem uhnu do Sareckyho udoli potom po modry (je to druha turisticka doprava) vyjedu na cervenou co se tahne jako nad udolim a dojedu k horomerickymu sanatoriu, pak jedu pres Horomerice (nebo do Horomeric po silnici pres Lysolaje) k Julianovi a dolu do Tuchomeric (opet lze objet silni pres Statenice – silnicni varianta je kratsi o 2km), tam je potom opruz po silnici pres Stredokluky az do Belok, v Belokach smerem na Makotrasy v zatacce se zrcadle odbocuje doleva luxusni cyklostezka pres pole ktera te po asi 2 km hodi na silnici mezi Hrebci a ?Hostouni? (na konci cyklostezky bydli uzasna cikanska carodejnice nebo spis zimnice – hnaty krive pod plachetkou osoba a asi 5 polodivokejch coklu ale vetsinou jsou uvazany:-)) tam to chce doprava na Hrebec a ve Hrebci druha odbocka doleva (nebo teri? musis potom minout fotbalovy hriste po levici)a potom porad rovne a az prejedes silnici tak budes po pravy strane mijet zahradky a tam si muzeme dat spicha tak 15 min pred srazem na Sletisti

            0 0
            • Gibous  

              ze Stredokluk do Belok to jde i mimo silnici. Jak tohle pises, jezdim to na Okor, ale z Belok do Stredokluk se da i mimo. zkusim to nejak nacarat na mapu a zverejnit

              0 0
              • Jenda  

                ha vyborne jsem zvedav – jsem to kdysi nejak hledal ale moc uspesny jsem nebyl – myslim teda ze Stredokluk jako od podjezu dalnice u Robina (ta vesnice je jinak nechutne rozlezla mi prijde:-)

                0 0
                • Gibous  

                  vecre to sem hodim. napoprve nic moc, ale kdyz jsem to nasel ja, najdes urco i ty

                  0 0
                  • Bulda  

                    zelena znacku tusim od koupaliste, ale je to jen kousek terenu (ani ne 1km po louce), co mi prijde ze nestoji za to a hlavne se tam ted stavej novy domky, tak nevim, jestli to jeste jde projet …a ta cyklostezka je fakt luxusni, hlavne, kdyz fouka vitr :))) carodejnici sem nevidel, ale i to obydli stoji za to videt

                    0 0
                    • Jenda  

                      no jo ale jet ke koupalisti to je dost zajizdka – odhaduju delsi prave o ten kilometr mimo silnici:-)

                      0 0
                      • Bulda  

                        kdyz to strihnes mezi barakyma dolu, tak ani ne, jinak souhlas, jel jsem tam tak dvakrat, nestoji to za to …zato to koupaliste vypada dobre :)))

                        0 0
                  • Gibous  

                    zhruba

                    0 0
                    • Jenda  

                      diky, nekdy to zkusim, ale vzhledem k tomu ze je to moje cesta do prace tak posledni dobou volim casto z casovych duvodu nejkratsi variantu :-)

                      0 0
            • pedrod  

              Kolik km to hodí tahle trasa Pha-Kladno?

              0 0
    • Haho  

      Když by bylo obstojné počasí, tak bych se taky přidala:-)

      0 0
    • Egon  

      A nepojedete na tu Klíčavu náhodou přes záplavy? Kdyby jo tak bych se asi přidal tam, pokud budu rozumně. Jestli přes Záplavy nepojedete tak kde bude sraz na tom KL?

      0 0
      • KOMOÒ  

        Já si řikal,že mě s těma záplavama mateš:-),ale uvidíme jak to dopadne.Kdyby mě doma pustily tak bych se možná připojil na těch pískách,ten singlik Roztoky újezd mě zaujal,ale návrat taky asi zvolím kratší ;-) ,domluvím v sobotu,ono s tím pošasím se ten víkend nejeví tak růžově jak včera.

        0 0
      • Jenda  

        Ne to je preci jenom z ruky, rad bych startoval na Sletaku tradicne pred hlavnim vchodem u stromu (kvetoooo je to dub?:-) a pak jel pres Dobrou na Dolni Bezdekov a na Bratronice at jsme rychle v kopcich:-)

        0 0
    • Honzee  

      Jestli nebudou padat trakare, tak bych se s dovolenim taky pridal :)

      0 0
      • Jenda  

        Objednal jsem luxusni pocasi kolem 20 C skoro jasno. Bohuzel absence ranich mlh byla za priplatek a na to uz jsem mel malo penez:-)

        0 0
        • poge  

          Kolem 9h vyhovuje, tak jestli dovolis, potvrzuju svou ucast:)

          0 0
    • Jenda  

      takze jenom upresnim – sraz na sletisti pred hlavnim vchodem u dubu (je – li to dub? jinak u toho stromu co tam je:-) v 9:00 nejpozdeji 9:15 odjezd. V pripade nouze je tel na me 777557639 Darksone jestli chce muzeme si dat sraz cca 8:40 na kraji kladna na ty cyklostezce at te protahnu nejak rozumne pres Kladno. Tesim se vas Jenda

      0 0
      • Darkson  

        díky za nabídku, ale já tentokrát nepojedu. mám jednu akci v sobotu a v neděli budu dospávat. užijte si to, má být krásně

        0 0
      • Egon  

        Tak pokud nezaspim nebo tak něco :o) tak taky dorazim…

        0 0
    • JirkaD  

      Já se s dovolením taky přidám. Doufám, že dorazím včas,jedu z Barrandova.

      0 0
    • MC78  

      Tak jsem to objevil za 5 12..No sice jsem trochu nakřáplej po nemoci a na bajku neseděl 3týdny.Ale tahle trasa je super.. nevím jestli zvládnu 80km ale pokusil bych se..Doufám že to platí..

      0 0
    • Jenda  

      takze doufam ze se vam vyjizdka aspon trochu libila, omlouvam se za kufrovani v Ujezde naz Zbecnem. Najel jsem sice asi z vas ze vsech nejmin (100) ale i tak mi to nejak stacilo a asi uleham s chripkou:-(

      0 0
      • karf  

        pekne to bylo, zase jsem si posunula hranici strachu ve sjezdech, zvlast v tom pod Paraplickem nad Roztokama :-)

        0 0
      • Egon  

        Zdravim, vyjížďka byla super :o) Sice sem dojel lehce za tmy…sem se trošku zapomněl v hospodě v tý vesnici co už si zase nepamatuju jak se jmenovala…(Chý­ňava?) Sjezdy byly naprosto výborný a doufám že ve výjezdech sem vás moc nebrzdil.. :o) Jendovi přeju brzké uzdravení a zase někdy se rád přidám. Jo a tady těch pár fotek (jsou tam i ze soboty, tak se nelekejte…se mi nechtělo dělat dvě alba :o)) blackegon.raj­ce.net/2007_09­_22–23_Vyjizdky_Lou­stin

        0 0
      • Honzee  

        Vyjizdka se libila. Prezil jsem :) Dokonce bez chripky – zatim :) Diky vsem za super akci!

        0 0
    • JirkaD  

      Díky Jendovi i všem ostatním, co se nezalekli časné startovní hodiny, za dnešní výlet. Trasa byla fakt pěkná a poznal jsem spoustu nových cest – škoda, že jich většinu zase zapomenu :-( Některý úseky ale zůstanou v paměti dlouho – třeba jízda po kolejích, nebo v oranici :-) Třeba Křivoklát zase někdy zopakujeme.

      Celkem mi to dalo 148 km a 1746 převýšení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.