Vyplatí se koupit Cannondale Trail SL 3 za 19000 Kč?

22 nepřečtených
  • jakubko

    Zdravím,

    mám možnost objednat úplně nové https://www.koloshop.cz/…-kolo/135357 za necelých 19 000Kč. Za mě je to v pohodě koupě a nic moc jiného lepšího jsem nenašel. Vyplatí se do něj za tyto peníze jít, nebo se pletu a dá se vymyslet v podobné cenové relaci něco lepšího? Jezdím převážně na cyklostezce 2–3 týdně, ale občas i nějaký lehčí terén, takže si myslím, že na mé požadavky by bylo dostačující. Protože se v tom moc nevyznám, tak se radši ptám, jestli není na kole vyloženě něco špatně. Předem moc děkuji.

    0 0
    • Espen  

      Tak za 19 tis se určitě vyplatí. Asi nic lepšího nemymyslis

      2 0
    • Tomcat  

      Pokud to není podvod a tak kolo pro plánovaného jezdce mechanicky vyhovuje tak ok

      0 0
    • jakubko  

      Akorát teď se dívám na velikosti a nejsem si úplně jistý. Mám 181 cm a je mi 18 let. Nemáte prosím někdo zkušenost? U všech ostatních velikostí mi vychází jednoznačně L, ale tady si nejsem vůbec jistý. A v barvě co bych chtěl už mají jen L, XL až v jiné.

      0 0
      • Tomcat  

        Nejen výška , ale hmotnost a jízdní styl/účel. Brzdy a vidlice je hodně omezující. Někdo říká tak akorát pro lehkou a malou ženskou.

        0 1
        • Charlie_R  

          Za 19k mu jistě zbyde i na lepší brzdy a vidlici. A možná ani nebude třeba na to, co jezdí. Jinak na 181cm ber L. Ale ještě bych dohledal geometrii.

          0 0
          • Tomcat  

            Jenže to bude nula od nuly pojde. Co ušetří dá za vidli a brzdy. A to ještě ze si to namontuje sám. Jinak je na ceně klasika kol za 3× xxx,– a v téhle kategorií to logo fak není nějaká záruka větší kvality než „horší“ značky.

            0 0
            • Charlie_R  

              Ale jo, pravda. Na cyklostezkách a lehkém terénu mu bude stačit stávající. A pokud ne, nemusí kupovat hned SIDa, stačí třeba Recon. A logo nemá vliv na kvalitu komponentů ani u vyšších cenových relací.

              0 1
          • jakubko  

            Nevím právě no s těmi 181 cm, když můžu ještě trochu růst. Jsem hodně na hraně mezi L a XL a nevím, co by bylo lepší.

            0 0
            • Vilém  

              Vem L, ten ram neni kratky a v 18ti pochybuju, ze jeste porostes.

              Jen aby ten tvuj zdroj nebyl nejaky smecko.

              0 0
            • skaj  

              Pripojuji s k vilemovi, vezmi L-ko beze strachu. (Pokud teda necekas rust o dalsich 5cm, ale to se v 18 nekona)

              0 0
    • Doyle  

      Už zdražili na 32999 :-))

      0 0
    • plysovykozisek  

      Tak za 19k bych si to koupil taky i když to nepotřebuju.

      0 0
    • alapli  

      Tak tohle kolo se mi líbí. Váhám mezi trekem Procaliber 9.5,či X caliber…ale tam je vždy něco ošizené…tohle je za mě dobrý.

      0 1
    • Azmir  

      To kolo se pořád dá koupit a dokonce za 17k (+50 eur doprava) https://www.mammothbikes.com/…021/p-368535 a ano je to známý eshop a zkušenosti jsou s ním dobré, není třeba se bát, kdyžtak stačí zadat do hledání, jsou tu recenze.

      0 0
      • Tomcat  

        To kolo je dobrý až po slevě a výměně brz a vidlice.

        Takže jednoduší a levnější pro něj bude třeba Canyon

        1 0
        • Azmir  

          A jaký prosímtě? Na grand canyonu 7 za 25k je stejná vidlice jako na tom cannondalu. A grand canyon 8 už stojí 35k. Takže mu doporučuješ připlatit 18k neboli dvojnásobek kola? Zajímavá rada.

          0 0
        • scalar  

          Větší problém bude to řatení, Sunrace kazetu 12sp. zrovna zkouším a to řazení není dobré. Přitom jsem kazety Sunrace spokojeně vozil v 10sp. i 11 sp. verzi. Ale ta 12 sp. nejde pořádně seřídit, aby chodila jako Shimano.

          Ale šlo by to předělat na 1×11, stačí vyměnit kazetu a řadicí páčku.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.