• vysmátej bajker

    Jaké jsou dostupné verze vydlic pro 650b?Případně pokud víte kde,dejte prosím odkaz.Myslím ty co už se dají koupit.

    0 0
    • mr.nikdo  

      Kdybych byl rypal, tak ti reknu: Zadne neexistuji…

      Ale podival bych se do vlakna 650 B od Tiny. Tam jsou i fotky…

      0 0
    • kubad  

      když si prolezeš vlákno od Tiny najdeš tam kopec vidlic 26" které jsou s 27,5" kompatibilní.

      27,5" modely má tuším jen Fox a jsou proti 26" vyšší :-(

      0 0
      • roman 3D  

        např. X-FUSION Velvet http://www.mojekolo.cz/…l-100mm-2011

        0 0
        • kubad  

          ??? co tím chceš říct – Velikost kol: 26"

          to je 26" vidlice – pouze je s 27,5" kompatibilní :D

          0 0
          • roman 3D  

            však jo, ale úplně v pohodě s velkou mezerou pasuje na 27,5 RR 2,25

            0 0
          • KAPLIS  

            Výrobce s 27,5 počítá. Kompatibilita bez problémů…

            0 0
      • Jakobo  

        „Kompatibilní“ – na polňačce OK a v terénu hodí držku až sekne plášť o korunku :-D

        0 0
        • kubad  

          ale jdi ty tereni kecko :-)

          0 0
          • Jakobo  

            Jooo? To beres tak, ze kdyz narves treba 2.2" 650 plast do 26" vidlice tak to musi byt v cajku. Uz se tu na to nekolikrat upozornovalo, je potreba vypustit vzduch a zmerit, ale to ty urcite vis. Totez treba 29" plaste v crossove vidlici (budu ted zkouset u sebe).

            Mozna se to v tom jejim vlakne resi, ja ji tam nelezu, ptze v tech svych 650b vlaknech Tina trapne blokuje podle sveho subjektivniho pocitu a tak mi ty vlakna celkem ucinne znechutila. Tady na ten problem jen upozornuju.

            0 0
            • Vilém  

              A nepletes si ji nahodou se zlatkou? Mozna tina nekde taky neco blokla, ale veci k tematu, jako pouzitelnost 26" vidlic pro 650b, tam urcite je.

              0 0
              • Jakobo  

                Nepletu, bylo to jedno 650 b tema, reagoval tam i Mlok, imho k tematu a vsechny tehdy blokovala. Mozna se od te doby neco zmenilo, ale je mi to uz popravde fuk.

                0 0
            • Tina  

              ale jdi ty tereni kecko :-)

              0 0
            • Ruprt2  

              Tak ty máš dost :-)

              0 0
            • kubad  

              jednak se to v tom vlákně řeší, a jinak to beru jako samozřejmost že si to majitel vyzkouší

              jinak třeba X-Fusion to uvádí přímo ve specifikaci vidlic že to s 650B funguje

              0 0
        • tulda  

          To moc nechapu. Jakoze se plast v terenu najednou zvetsi tak, ze preleze pres mustek az ke korunce?

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Ne. Že když jde vidlice na doraz, je možný, že málo vykouslá korunka (dělaná na menší kolo) zeshora narazí do pláště.

            Ale když je to vyzkoušený, že to jde, tak není co řešit :-)

            0 0
    • scret  

      achjo…

      0 0
    • Tina  

      Všetky Fox F-series sú kompatibilné. Vidlice od Foxu s označením 27,5" sú v ponuke iba s vysokámi zdvihmi. Rock Shox Revelation sa robí už aj vo verzii 27,5". Kontaktuj Žitného či ju má skladom. R2-Bike ich má skladom. Myslím, že Revelation použil aj A-gang u svojho krásneho prototypu A-Gang Patriot 27,5". Pre sezónu 2013 budú aj modely SID a Reba 27,5".

      X-Fusion Velvet RL2R je kompatiblilná tiež avšak treba si nechať u dodávateľa nastaviť na 27,5".

      V roku 2013 bude ešte dostupný Suntour Axon karbon a Epicon 27,5". Epicon však iba s 120/130/140­mm zdvih.

      0 0
      • krykra81  

        V roce 2013 bude mít SR Suntour na trhu vidlice už od řady XCM, XCR a i Raidon samozřejmě vše na disc. A už se vyrábí RST Blaze a ROCK SHOX taky nezůstame pozadu.

        0 0
        • Tina  

          Túto informáciu mi práveže na Bike Brno „šikmooká“ zástupkyňa fy SR Suntour nepotvrdila. Pre MY 2013 vraj iba Axon a Epicon. Povedala, že ďalšie lacnejšie modely budú až pre MY 2014. Tak som zvedavá aká bude skutočnosť.

          0 0
      • vysmátej bajker  

        děkuji.Nemáš představu kdy bude dostupnost SID nebo Reba?

        0 0
        • krykra81  

          Nikdo ti to neřekne přesně, ale nejpozději do května by měla být reba se sidem to nebode takový fofr. Bude to stejně jako s 29tkama. Sidu to trvalo rok.

          0 0
          • vysmátej bajker  

            kamoš už jezdí na sid 2013 ale kopeným s kolem,tak jsem doufal že to bude trochu dřív.

            0 0
            • krykra81  

              Ano vidlice na rok 2013 v provedení 26" i 29" jsou k sehnání už od září, ale né ještě 27,5.

              0 0
        • Tina  

          .

          0 0
        • Tina  

          Na r2-Bike píšu, že únor 2013

          0 0
      • raf007  

        Ještě bych doplnil další u nás hojně zastoupenou značku – German:A s modely X-Ray a Boost pro 27.5"

        0 0
    • vysmátej bajker  

      Pro mně už asi ne ale dostupnost ráfku s odkazem by se taky hodila. Zatím jsem nasel ZTR Arch a Crest a FRM XDM 333 a 388,těhule od DT M480.Jak je to s dostupností ne­vím.

      0 0
      • vili  

        Kdyby to někoho zajímalo tak ze superstaru mi napsali:

        Hello, thankyou for your interest in 650b wheels. Superstar are stocking a range of 650b rims both our own brand and also other brands such as Alexrims, Pacenti and Stans.

        Pacenti CL25 – 370g – Expected November 2012

        Pacenti TL28 – 420g – Expected November 2012

        Pacenti DL31 – 550g – Expected November 2012

        Superstar Sentinel – tubeless ready Sleeved rim – Expected September 2012

        Stans Crest – 360g – INSTOCK NOW

        Stans Flow – 510g – INSTOCK NOW

        As this is a low volume product we do not have a huge range of spokes available at the moment to build this new size. We currently can build on Sapim D-Light Black and at the end of September we will add CX-Ray Black as well. D-light Black is ?40 more than the Silver PG in the custom builder.

        Example Build:

        Custom Wheelset Generator – Pair of Wheels

        • Adaptor Included F – SWITCH HUBS QR Adaptor
        • Adaptor Included R – SWITCH HUBS QR Adaptor
        • Hub Type Front Switch EVO Front Hub – Black
        • Hub Type Rear Switch EVO Rear Hub – Black
        • Nipples Red Alloy SAPIM SILS
        • Rim Stans Crest 650b Disc Black – INSTOCK
        • Rimtape Included Free of Charge
        • Spokes Black D-Light SAPIM Spokes

        ?293.99 Pair

        We will be adding the new rims online soon, until then please contact us directly to order to your specification.

        0 0
      • krykra81  

        A ješte tohle Remerx STING 584×18 27,5" váha 476g.

        0 0
    • Alibaba  

      Jádlice, tydlice, ondlice.

      Mydlice, vydlice, onidlice, onydlice, onadlice.

      Sorry, fakt mi to nedalo, abych si nezopakoval skloňování.

      Jdu přeleštit jádlici! ;)

      0 0
      • whom  

        Češtinsky naprosto správně. Ale on to jistě myslel podle toho, že je vysmátej – z našeho pohledu tedy onsmátej (nebo přesněji mysmátej?? :o))

        0 0
      • stip1978  

        Je to zvláštní jak to ypsilon ty vydlycáře láká. Asi že to písmeno připomíná tu vYdlici. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

        0 0
    • zzabak  

      http://www.magura.com/…275650b.html

      mela by se osazovat na AMULET 275 SCF (nový model pro rok 2013)

      0 0
    • agangrider  

      Měl by jsem takový dotaz, budu kupovat na své enduro kolo agang cult vidlici FOX 34 talas 160mm zdvih a prodejce mi doporučuje ať si místo 26" verze koupím rovnou 27,5" a i by jsem to do budoucna uvítal, protože časem chci přejít na 650b ale nejsem si úplně jistý jestli se u vidlic fox nemění mezi těmito rozměry celková délka vidlice (spodních nohou) nebo je pouze zvíšený můstek nad kolem a jinaki jsou vidlice 26" a 27.5" od foxu totožné ? Díky :)

      0 0
    • agangrider  

      Je nějaký rozdíl v délce vidlice 26 a 27.5 ? nebo je pouze vyšší můstek, konkrétně u fox 34 talas 160mm.. použití 27,5 vidlice na 26 kolo. dík

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.