• sara11

  Ahoj, prosím o radu zkušenějších. Mám nabídku na nákup dvou rámů a nevím, který si vybrat. Měřím 193 cm, váha 85. Jeden je Trek Superfly 100, 2012, druhý je Merida Ninety Nine 3000,2013. Obojí Füll a karbon. Pořád se to ve mně pere a nevím, pro který se rozhodnout, proto bych uvítal rady zkušenějších, díky.

  • sara11  

   Ještě dodám, Merida je velikost 21,Trek 23, jedna se vždy o 29".

  • Breakpain  

   Delka nohou, rukou, trupu? Teoreticky spis 23, ale to nevis … ja sedlam 21 s 187, mam delsi nohy, ale delka ramu je vetsi, lec dobre pro me mam i dlouhe ruce, takze si tam davam o 1 cm kratsi predstavec a jsem vysmaty …

   • jIrI___  

    Je to těžce individuální. Já měřím 188 cm a rám mám 18,5", který je ale hodně dlouhý. Délku nohou nevím, ale kalhoty musím kupovat v prodloužené velikosti, takže podprůměrně krátké asi nebudou :)

  • Krejca  

   Za mě Treka,já měřím 182 a mám Superfly 19 rám,kolega má 188 a má 21 ,tedy skokově by ti 23 mohlo sedět,navíc tedy pro mě výběr mezi Meridou a Trekem jasně Trek :-)

  • sara11  

   Velikost ani neřeším, od obou výrobců jsou to vždy největší varianty kol, tak se snad na ně nějak poskládám. ;-) Spíš mám na mysli kvalitu a vlastnosti. Na Meridě se mi líbí, že je jenom rok stará a má zámek tlumiče na dálku a taky ještě rok záruku. Trek se mi líbí víc vzhledem ale je o rok starší než ta Merida. Nevíte jak je to s kvalitou karbonu? Jsou na stejné úrovni?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.