Vyber mtb-kola neco lehce pres 20 000

15 nepřečtených
  • Dav...1

    Zrdavim Potreboval bych poradit s vyberem kola. Mtb s prednim odpruzenim. Co jsem tak na netu prochazel tak asi nejlepsi bude apache hawk 06… Ale pukud nekdo nasel neco vyhodnejsiho budu rad za radu.. DIKY

    0 0
    • Rychlej turista  

      Nechci do toho moc kecat, ale tohle se tady řeší pořád dokola, a vždy je uvedena akorát cena. K tomu stačí zajít do nejbližšího krámu a něco si tam za ty peníze koupit. Myslím si ale, že daleko důležitější by bylo napsat, kolik jezdíš, v jakém terénu, způsob, jakým jezdíš, kolik vážíš a tak. Takhle ti každý v téhle ceně poradí podle toho, co preferuje sám, ale vzhledem k tvým preferencím to může být naprosto nevhodné.

      0 0
      • Dav...1  

        No to je sice pravda ze se tady tohle resi asi porat, ale myslim si ze na techto strankach by se melo resit prave tohle. A ne napr. jake si kdo ma koupit auto atd.. jak sem tady cetl… No ale souhlasim s tim ze kazdy asi doporuci kolo podle vlastnich zkusenosti. Takze jezdim rekreaacne cca 2000km rocne. Prevazne v terenu. Vyska 183 cm vaha 66kg…

        0 0
        • milan1  

          Já se přidávám k rychlému turistivi. Je to nesmysl takhle vybírat kolo. Copak ty nepoznáš, co se ti líbí a potřebuješ v tomhle radit? Rozdíly nejsou většinou tak propastné na to abys kvůli tomu musel brát něco co není podle tvého gusta. A co se tobě líbí? Kdo to má vyřešit. A jako poslední připomenu a tvé parametry k tomu přímo vybízejí. Řešil tady někdo někdy geometrii kola a víš, že v té geometrii bývaj rozdíly? Pokud máš zkušenosti, můžeš takovéhle parametry porovnat sám z údajů, které bývaj na webech výrobců. Jestli ne, nejlépe uděláš, když navštívíš kamenou prodejnu.

          0 0
    • TheIF  

      pár dnu starej thread: www.bike-forum.cz/…9/forum.html#…

      0 0
      • Dav...1  

        TheIF diky za odkaz neco takobeho sem si predstavoval…(nejak sem si ho asi nevsimnul – tim padem byl ten muj thread docela zbytecny) Samozrejme ze si dokazu vybrat a vim co se mi libi :) Ale slo mi spis o to porovnat toho apache s jinyma. A nemyslim si ze tim ze zajdu do nejakeho obchodu vsechno vyresim na internetu jsou precejenom vetsi moznosti a vetsinou lepsi ceny…)

        0 0
    • orca  

      v téhle ceně je to z 95% jedno co koupíš snad jen aby ti seděla geometrie tak nějak přirozeně … a za 2–3 roky budeš mnohem chytřejší a už budeš vědět co ano a co ne …

      0 0
      • Rychlej turista  

        Pod tohle se podepisuji, je to asi nejlepší způsob, udělal jsem to naprosto přesně. Dvě sezóny jsem jezdil na Treku 6500 za dvacku, za tu dobu zjistil, co a jak a podle toho si teď na novou sezónu stavím „už to pravé“.

        0 0
      • pop  

        To už si sestaví kolo sám, protože mu žádný sestavený kolo nebude 100% vyhovovat :))

        0 0
    • jonys  

      Mrkni na tohle a řekni,jestli bys za to byl ochoten dát 27 tisíc: gb.cannondale­.com/bikes/06/ce/mo­del-6FS5.html Je úplně novej,normálně stojí 40)osazení je viz katalog jen jiná vidle (Manitou Splice Platinum 130mm,zamykací)se­zónu jetá,ale taky v plné záruce… Velikost je L – na tebe akorát.

      0 0
      • Dav...1  

        jonys diky za nabidku, ale ne protoze to kolo stejne potrebuju koupit na splatky. No a asi koupim toho apache hawk 06 je za 22 a navic sem dotedka na apachi jezdil a ram mi sedi. Ale uvazuju jeste o kone kula 06 za 25…

        0 0
        • Quake 9.0  

          Ještě rozšířím obzory o www.marinbikes.cz/…ge_grade.htm

          Dá se sehnat i za 19.500,–

          0 0
        • Johny5 OSHA  

          promin jestli se do toho vmesuju, ale nechces se jeste podivat na meridu…maji ted vyprodeje 2005,2006 a myslim ze by to nemuselo byt spatny kolo, jestli ti merida jako takova nevadi, ja sam sem ji letos koupil a plne spokojen

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce