Výběr kola bafang M400 vs M500/510

18 nepřečtených
  • ihnaja

    Ahoj,zrovna vybírám elektrokolo a mam vybrané 2 modely crussis. První má motor M400 a druhý M500. V záloze mám M510 Mountfield kola.

    Chci to hlavně na lesní cesty a stoupání. Standardně totiž využívám klasické jízdní MTB.

    Ten levnější Crussis s M400 má baterií na 200km a je o 14000levnejsi než kolo s M500 a o 17000 levnější než kol s M510. Neberu v potau jinou vidlici, to bych měnil dle potřeby.

    Predstava je taková, že si kolo vezmu do Jeseníků, vyjedu Dlouhé stráně bo něco v Krkonošich, prakticky pres sjezdovky nahoru :).

    Rozdíl ceny je dost velký. Proto se ptám, zda má cenu připlácet a nebo stačí vzít tu levnější alternativu?

    Na elektru jsem jel jen se zadním nabojem a to podle mě v lese a strání šupalo dost dobře.

    Díky za radu

    0 5
    • Vilém  

      Kola ?

      4 0
    • Markony  

      Ani jeden motor všechny tří stojí za velké kulové ale jako pokus o reklamu dobré .

      1 0
    • Tomcat  

      Bez uvedení konkrétních modelů kol těžko rozhodnout. Označení motoru a nastínění výrobce je o ničem.

      0 0
    • ihnaja  

      Vše má 29 kola.Crussis e-Largo 7.8-L; Crussis e-Largo 9.8-M; Mountfield MOUNT 8.4 LIMITED (20)

      0 0
      • Jáchym 1  

        Funkční odkazy,prosím.

        0 0
        • Tomcat  

          Tak základ je v tom že představa o …Predstava je taková, že si kolo vezmu do Jeseníků, vyjedu Dlouhé stráně bo něco v Krkonošich, prakticky pres sjezdovky nahoru :)… je dost nereálná.

          0 0
          • ihnaja  

            Proč by to mělo být nereálné, když to vyjedu i na kole bez pohonu :) a běžně to jezdím. Elektro chci jen proto, aby se tam toho dalo najet více.

            0 0
            • Lišák  

              prakticky pres sjezdovky nahoru

              když to vyjedu i na kole bez pohonu :) a běžně to jezdím

              Fakt, jo? :-)

              3 0
            • scalar  

              Kup si letadlo.

              1 0
            • Tomas_82  

              Po sjezdovce na Dlouhé stráně na kole bez kazety, řetězu a převodníku. A to je ti 0 let. Co všechno asi dokážeš až budeš starší?

              0 0
              • ihnaja  

                Troubo, nepsal jsem ,že to teď jezdím po sjezdovce :). Stačí si to pořádně přečíst, psal jsem, že si to tak představuju s elektro kolem.

                Vyjet na Dlouhé Stráně po značené trase snad není problém ne? A nebo tohle je fórum pouze pro důchodce :)? ( P.S:znám i borce, kterému je 58 a vyjede to :) )

                0 2
                • Dan205  

                  Řečí kolem spousta, ale odkazy na kola sem nedáš.

                  1 0
                  • ihnaja  

                    Jestli myslíš na to elektro, které chci koupit, tak to není problém hodit do googlu ne, když jsem sem posílal názvy. Každopádně konstruktivní odpověď jsem zde nedostal, nemá cenu to tu dále sledovat a opět skončím na inteligentním mezinárodním forum :)

                    0 4
                    • Dan205  

                      Je zvykem, že když chceš poradit, vložíš odkazy, ať to ostatní nemusí hledat.

                      2 0
                    • scalar  

                      Děkujeme. Příště ale doporučuji zvážit možnost předvést inteligenci a zařadit dotaz do správné sekce. Tohle je výběr kola, elektrokola jsou jinde.

                      5 0
                • Tomas_82  

                  Pořádně přečíst by sis měl ty svůj další příspěvek, kde píšeš, že už to tak běžně jezdíš..... A jsou borci, kteří to na kole vyjedou i po sedmdesátce:-)

                  0 0
          • Jáchym 1  

            OK já tam jezdit nechci:-)

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.