• meikyq

    Nazdárek,

    co myslíte že tam je za vidli? Merida to zase hrozně maskuje… :-)

    BYch tipoval že je co SR XCR… Nebo mision dělá něco jak vidlice?

    0 0
    • BigKarel2  

      asi jó, bude to něco takýho ale robený přímo pro Meridu…

      0 0
    • krabica  

      Na 500V z roku 2007 jsem měl SR XCM

      0 0
    • Pedro404  

      Netušim co přesně to je, ale je to pěkně na hovno.

      0 0
    • Pumsc  

      možná gila…

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      To vypadá na RST gilu tnl 80mm…:-(

      0 0
    • Chrchla  

      dřív tam dávali XCM s polepama merida..takže bych řekl že toto je taky XCM akorát si to Merida může pojmenovat podle sebe.

      0 0
    • o5majkl  

      nic takovýho, je to vidlice vyrobená někde na Taiwanu přímo pro Meridu… Naprostej noname.

      0 0
    • badboymk  

      Mission XC LO 80mm vzdyt to tam je napsane ve specifikaci ;)

      0 0
      • BigKarel2  

        :)

        0 0
      • meikyq  

        ajooo .D …

        Napadá mě jediná přijatelná věc a to kdyby to byla XCR.. pokud je XCM jak mívala merida ve zviku, tak to je lepší ji nechat vyhodit rovnou v krámě :-) O gile ani nemluvě… Tak pokud se někdy dostanu k prodejci tak to z něj zkusim dostat :-)

        0 0
        • BigKarel2  

          Ten lock vypadá na Gilu…

          0 0
          • Pedro404  

            Gilu sem naživo neviděl, ale podle fotek co sem našel je ten lock rozhodně jinej. Tady je bližší fotka tý XC LO 80– http://i42.tinypic.com/idrjew.jpg

            Je otázka jestli si v rámci nahazování vlastních nálepek nemůžou hodit i vlastní páčky na korunku, OEM věcím moc nerozumim.

            0 0
            • meikyq  

              No jak tak na to koukám, tak si nemyslim že by to mohla být Gila ani žídný SR… ještě jsem zaslechl něco o Dartu 2.. Ale tohle jsem snad nikdy neviděl… Že by měli fakt něco jedinčného? :-) Zarážejí mě tak ty „jakoby misky“ pod korunkou… aj celá ta korunka je pro mě neznámá…

              0 0
        • Chiron  

          Merida když tak dává XCM nebo XCR, tak to v popisu napíše, sice to trošku zakamufluje, ale to podstatné XCM tam je. Možná že si tentokrát fakt nechala vyrobit něco o chlup lepšího nebo jen jinak vypadajícího, aby ty XCM na dražších modelech nevypadaly blbě. Při tom jak je Merida velký podnik, by to pro ně problém nebyl.

          Každopádně je to celkem jedno, stejně 80% lidí s těmahle šmjdama nakonec skončí u Epiconu nebo něčeho podobného :D

          0 0
    • AsiJura  

      Je to nehorázný bordel ta vidlice, absolutně nešla nastavit, lock fungoval, ale to bylo tak všechno. Když jsem o ní chtěl něco najít, tak zespodu jsem na vidlici našel něco jako T-rex taiwan, nebo něco takového. Rozhodně při koupení toho kola počítej s tím, že tam vidlice v podstatě není:)

      0 0
    • Milwa  

      Když jsem to zjišťoval já loni, našel jsem někde nějakou výpověď, že to prý podle prodejce je XCR. Ale ruku na srdce, ať je to co je to, pomůže ti jenom od velkejch děr a kořenů a to tím způsobem, že když to odpružíš v loktech, tak se nevysekáš.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.