Velikost kola pro postavu 190cm / Geometrie

4 nepřečtené
  • kcvalin

    O volb<span style=„font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>ě velikosti rámu je toho tu diskutováno hodně, přesto prosím o radu a to především bikerů mé výšky – 190cm, mei nohama mám 89J<span style=„font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>. Vybírám si ze tří rámů: 

    <span style=„font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>trek8000 19,5<span style=„font-family: "Times New Roman“;„>’<span style="font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>, top tube 625, standover 774. 

    <span style=„font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>Gary­Fisher BigSur 21<span style=„font-family: "Times New Roman“;„>’,<span style="font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;"> top tube 647, standover 799, v

    <span style=„font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;„>trek8000 21,5 top tube 6<span style="font-family: "Times New Roman“;„>41<span style="font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>, standover 811 – ale ten se mi zdá už moc velkej. 

    <span style=„font-family: "Times New Roman“; mso-ansi-language: CS;" lang=„CS“>Seděl jsem na prvních 2 a zdá se mi to přijatelné obojí. Osobně bych se teď přikláněl k tomu 19,5, ale není to moc malé? Děkuju

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.