• mamut69

    Ahoj borci, mám v merku tohle skvělé kolo

    kross esker ADV 3

    prodejce mi na projíždku ale pujčil jen velikost L a to mi přijde malé. XL mi klidně objedná, ale oproti nevratmé záloze, že by ho prý jen tak neprodal. Podle parametrů výška 188 a nohy akorát, už si nepamatuji cifru, mi jejich kalkulátor ukazuje XL.

    jsem fakt na rozhraní, ale pocitově mi to L přijde malé a když se zvednu do prudkého kopce, kopu kolenama do řidítek.

    Bohužel XL nikde kolem nemají. Jaký je Váš názor ?? Kdyby bylo XL dlouhé, dá se eliminovat kratším představcem, prdejce tvrdí, že stejně tak se dá dát na L delší představec

    Anketa: jak velikostně kolo sedí

    8x
    100%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.