veletrh Life! 2017 promo kódy

1 nepřečtený
  • McVitas

    Zdravim,

    zatim se mi zdá že každý rok se na to lidi ptají a strašně všichni chtějí promo kódy jak by se dostali zdarma na veletrh :) Problém je v tom, že všechny kódy, které někdo uveřejní v nějakym fóru jsou hned spotřebovány. Takže pro všechny, co jsou v podobné situaci i letos mám univerzální a nejlepší návod jak se dostat na veletrh zdarma ;-) Funguje to pro mě už pár let. Stačí si uvědomit kdo kódy rozdává – jsou to firmy a vystavovatelé na veletrhu. Takže kde kód seženu? Na jejich www nebo fb stránkách, případně jim klidně můžete rovnou nadrzo napsat email nebo fb zprávu a zeptat se jestli mají promo kód, že byste je rádi navštívili na veletrhu. No ale komu napsat a kde hledat, když těch vystavovatelů je tolik že? Třeba máte nějaké oblíbené značky, tak to rovnou zkuste u nich, ale pokud vás nic nenapadá, tak prostě jděte na BVV seznam vystavovatelů a zkoušejte podle seznamu. Mě to netrvalo ani deset minut ;) Jediná nevýhoda promo kódu je, že většinou funguje jen pro registraci jednodenní vstupenky, nicméně těch jednodenních vstupenek si člověk může udělat několik ;-) Jo a pokud registrujete vstup na Caravaning Brno tak to je jedno, protože brána je jen jedna a dostanete se jí na všechno co se o víkendu na výstavišti bude dít.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.