Vánoční večírek B-F, Praha a okolí - 2015

225 nepřečtených
  • karliner

    Tak se blíží další vánoční besídka „pražské sekce“ B-F. Zváni a vítáni jsou však i všichni venkované, v Praze v tom čase přebývající, Prahou projíždějící nebo ti, které legendární besídka k výletu do matičky vyláká ;-)

    Besídka, již 7.ročník, proběhne ve čtvrtek 17/12 v tradičním baru Kormidlo , Na Zderaze 9, od +/- 18:00, bar bude v nekuřáckém režimu, hulit se dá na ulici.

    Kdo se bude chtít zúčastnit tomboly, ať přinese jeden (nebo i více) zabalených dárků.

    McBlacky nachystá tradiční bojovou hru.

    Do tomboly se bude jednat o decentní zábavu, po tombole je možné všechno.

    Tradiční účastníci již ví, že jediná možnost plnohodnotného jídla je si předem objednat řízek se salátem, kuřecí nebo vepřový. K mání je i klasika studené kuchyně utopenci + hermelín + matjesy, nachos se salsou a teplé toasty, na čepu je Pilsner Zrquell, Gambrinus 10 a Fenix, široký výběr kvalitních rumů a whisek, zřejmě i nějaké nealko se najde.

    Anketa: Přijdu?

    1x
    3%
    Ne!
    5x
    15%
    4x
    12%
    1x
    3%
    0 0
    • Elwing  

      To jsi vypublikoval ve špatnou dobu, takhle to do pondělí dopoledne, než lidi dojdou do kanclu, zapadne někam na pátou stranu :-)

      0 0
    • l-e-t-o  

      dorazím nějak kolem půl deváté, protože zrovna v ten den jdu od 17:10 do IMAXu na premiéru Star Wars :)

      Tak doufám, že na mě jeden řízek zbyde.

      0 0
    • cabbage  

      Ahele, po 14 dnech se přihlásim na forum, že bych měl vysondovat kdy bude sraz a on je tu od dneška:-D

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      No vida :-)

      0 0
    • karliner  

      Mohl by se laskavě vyjádřit i janouch? Abych si v případě jeho avizované účasti stačil zorganizovat ochranku a připojistit se..

      0 0
    • oddie  

      Kde je možnost „možná a chci řízek“?

      0 0
      • McBlacky  

        hned vedle: možná zaplatím ale chci si zapíchat ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Každý svou duši.

          Bezdušáky jsou brány jako nezletilé.

          0 0
        • oddie  

          Tuto možnost tu taky nemám. Jestli vy mě nějak nešidíte a nedali jste mi jen nějakou omezenou verzi!

          0 0
    • snas89  

      tož..asi se na vás taky přijdu podívat ať vím, s kým tu mám tu čest! :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Mě by spíš zajímalo jaký by to bylo se tam propašovat ale neříct kdo jsem a nemít kecy o komunistech.

        Ale normálně se bavit o všem možném.

        A pak až ke konci říct kdo jsem a třeba by i pár lidí usoudilo, že nejsem zas takovej debil jakýho ze mě na BF dělaj.

        0 0
        • tulda  

          jestli jsi komunista, tak z tebe ****** nikdo dělat nemusí

          0 0
        • tromboonen  

          To by nastala ta rvacka, o ktere se spekulovalo vyse.. jsem si jist, ze by se to vyjevilo, jak rika tulda..

          0 0
        • oddie  

          Tak to zkus, v tom případě měním na přijdu určitě :D

          0 0
          • Janes  

            Tak to bych svý starý kosti taky přivalil, mohla by bejt sranda :-)

            0 0
            • oddie  

              Akorát máš nevýhodu, že ty přijít inkognito nemůžeš, protože tě každej pozná podle profilové fotky :)

              0 0
              • Janes  

                A sakra…vezmu si teda černý brejle a kulicha, za to, abych viděl naživo Pavku by mi to stálo :-)

                0 0
                • šimlos  

                  Můžeš si vzít třeba masku Fantomase a stejně nepřijde. Jenom nás tady tak každý rok ladí..

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Dyť sem tu někde vyfocenej.

                    Ale bohužel mam doma zvířectvo a tomu nevysvětlíte, že když má hlad, tak ho nemůžeš obstarat.

                    A navíc musim doma topit.

                    0 0
                    • Janes  

                      Tak máš doma na práci ženskou ne? V Rusku je to normál :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Němce zajatýho za WWII :-)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        V naší rodině je topení výsadou chlapů. Holky se staraj jen o byt a kytičky na zahradě.

                        Navíc je to takový složitější.

                        Topim do nádrží. A ovládání komexthetm by asi nedala.

                        0 0
                        • Janes  

                          To sis ale zavařil.. ta moje přikládání do normálního kotle zvládala a krbovky na chatě taky v pohodě rozjede i udrží v činnosti. Holt baba z Moravy :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            A nabíjíš nádrže a nebo to máš rovnou do baráku?

                            0 0
                            • Janes  

                              Měl jsem v suterénu kotel na pevný a rozvody s radiátorama v patrech. Teď jsem v bytovce a tak mám dálkáč, topení si užívám jen na chatě.

                              0 0
                        • Pedro404  

                          Takže kdybys musel třeba do nemocnice, tak doma umrznou?

                          0 0
                • Peslezedirou  

                  By si dostal nakladacku hned ve vchodu, takhle chodi zamaskovanej jen tajnej :-)

                  0 0
                  • Janes  

                    S tou nakládačkou brzdi, mám 185/115 a kapse Recona :-),

                    a hlavně, sem děsnej sympaťák i v kulichu :-))

                    0 0
                    • oddie  

                      Hm, já mám 185/85, takže si k tomu mám představit 30kg pupek? :P

                      0 0
                      • Janes  

                        Já jsem jenom jinak prostorově řešenej, a vůbec, co je ne pupku špatnýho, člověk vypadá tak nějak seriozněji .-)

                        0 0
                    • Smazaný účet  

                      Takze tlustej a pomalej

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Co je to ten recon? To sou nějaký žvejkačky?

                      0 0
                      • oddie  

                        To je vidlice od RS, když někdo nemá na Rebu pyčo.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          +1

                          0 0
                          • Janes  

                            Kua, já zapomněl, že jsem na bike foru a ne na knajfu… je to takový mazlik, nožík vreckový od Cold Steelu. Ale řežu s ním převážně jen zázvor do čaje.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              A má to čepel san may? Nebo prostě sendvič? Něco jako Voyager?

                              Nože mě taky docela zajímaj.

                              0 0
                              • Janes  

                                Už bych to teď nerozváděl, aby mě Karliner nedal do kladby, že mu to tady spamuju. Koukni na nože-nůž.cz

                                0 0
                            • Smazaný účet  

                              Tak kdyby jsi byl na knifu, tak ti všichni napíšou že jsi si koupil reklamní jebku a že tu cenu se dají sehnat lepší nože.

                              0 0
                              • Janes  

                                Jo, to jo :-) a proto si jdu teď v neděli na nožířskou výstavu do Novoměstské radnice koupit něco ručně dělanýho, abych nebyl za loosera, tedy , jestli vydejchám ty ceny :-)

                                0 0
                                • oddie  

                                  Pche, koupit, když ručně dělanýho, tak vlastnoručně vyrobit! ;)

                                  0 0
                                  • Janes  

                                    I to mám v plánu, čím míň jezdím, tím víc času bude na kudly.

                                    0 0
                                • Smazaný účet  

                                  za losera jsi, když píšeš „looser“ ;-)

                                  0 0
                                  • Janes  

                                    Nojono, co naděláš. Já vím, jak je to správně, ale to se mi zrovna stářím kleepala rukka..

                                    0 0
                        • Janes  

                          Mám i tu Rebu :-)

                          0 0
                          • oddie  

                            Zase do špatného fóra, to jsi měl napsat na nože :)

                            0 0
                            • Janes  

                              Už dost proboha :-)). Rebu mám na Stumpovi, ta sem narozdíl od mýho Recona patří.

                              0 0
                              • Janes  

                                Admine, smaž prosímtě všechny mé a navazující příspěvky v tomhle vláknu, ať to tu má Karliner čistý. Díky, Janes.

                                0 0
                                • karliner  

                                  Ani hovno. To tu zůstane jako memento :-) A ty se koukej dovalit na večírek a pochlubit se perořízkem.

                                  0 0
                                  • Janes  

                                    Nevím kterej vybrat, asi bych musel dorazit s baťůžkem, ale to by se mohlo zvrtnout :-)

                                    0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  LOL, omlouvat se karlinerovi za pleveleni jeho vlakna ;-)

                                  0 0
                                  • black.horse  

                                    svět se v … obrací :-D

                                    0 0
                                    • Janes  

                                      Stará škola holt :-)

                                      0 0
                                    • Janes  

                                      Jsem stará škola holt :-) a Sparťan :-)))

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        V pražské škole se pražská učitelka ptá pražských žáčků:

                                        „Děti, kterému fotbalovému mužstvu fandíte?“

                                        Zvedne se Anička: „Spartě.“

                                        Zvedne se Frantík: „Spartě.“

                                        Nakonec se zvedne Pepíček a povídá: „Já fandím Baníku.“

                                        Učitelka se diví a zeptá se, proč zrovna Baníku.

                                        Pepíček povídá: " Z Ostravy pochází moje maminka.

                                        Do Ostravy se za ní přistěhoval tatínek, když se vzali, narodil jsem se tam a navíc moji rodiče oba fandí Baníku."

                                        Učitelka mírně napruzelým tónem povídá:

                                        "Takže ty se opičíš po rodičích, co?

                                        To mi tedy řekni, co bys dělal, kdyby tvoje máma byla dementní a tvůj otec homosexuál?"

                                        A Pepíček odpoví: „Tak to bych nejspíš fandil Spartě.“

                                        0 0
              • snas89  

                Mě nikdo nezná.....

                já možná tu taktiku zmíněnou výše vyzkouším:))))

                0 0
          • karliner  

            Bez řízku :-)

            0 0
        • Josef Panek  

          Je otázkou, nebojím se řict, že až filozofickou, o čem bys chtěl normálně mluvit. Ono krocení 3 koní v tý tvojí Fobii na kruháči by se dalo taky považovat za takový to normální bavení. K tomu přihodit nějakej ten vtípek, kterej ani cikán nechápe a už by ses asi nemusel představovat.

          0 0
    • meris  

      Sakra, v termínu je firemní večírek. :-(

      0 0
      • Petr L2  

        No a také premiéra Star Wars, kterou syn avizoval dost dopředu.

        0 0
      • tulda  

        dvakrát jsem na večírek BF šel přímo z firemního. má to hned dvě výhody – na večírek přídeš víc nametenej, než většina účastníků, která tam už od šesti poslušně trůní a druhej den v práci neni nikomu divný, že seš uplně vygumovanej

        0 0
        • Elwing  

          jj, na firemním se naleješ zadara a pak už to jen s kamarády udržuješ :-)

          0 0
        • McBlacky  

          ty jsi extrém, na většině párty jsi nadranc než se ostatní rozkoukaj ;)

          0 0
          • Darkson  

            je ve formě, s Gorgovem to jsou dobří střelci :)

            0 0
          • tulda  

            co mám dělat když mi chutná? :) letos bohužel nedorazim :-/

            0 0
      • alinceb  

        Tak mě nepadá, že 17/12 máme taky firemní večírek a letos dokonce v Práááázéééé…ale ten kilometr nelitej fakt nepůjdu – ještě bych se ztratil…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak třeba by šel strejda.

          0 0
        • McBlacky  

          kilometr? nějakej zmlsanej. Jinak teda u nám máme takovou věc, říká se tomu taxi. Jestli to z LBC neznáš, koukni na WiKi ;)

          0 0
          • alinceb  

            By mě akorát natáhli jak ňákýho turistu…nejsem včerejší a viděl jsem Praha vs. prachy! :P

            0 0
            • McBlacky  

              na kiláku te fakt natáhnou. Spíš te nevezmou protože jet kilák ze štaflu je na *****. Ale když ti zastaví projíždějící tak cajk. Jistota je liftago apka. a pojedeš za pár korun…

              0 0
              • lusk  

                Skoda, ze Liftago neukazuje jestli prijede tago s litakama nebo plechacema. ;-)

                0 0
              • Petr L2  

                Kvůli kiláku se v Praze do tága ani do holoty neleze. To dělaj jenom venkovský a tůristi co nejsou zvyklí chodit pěšky :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  když nemůžeš chodit, každý tágo dobrý :)

                  0 0
                  • Petr L2  

                    Tak potom jasně, když to nejde, tak to nejde, ale představa, že pokud nejsem chromej, že si vemu tágo u koně, abych se dostal na Můstek je úsměvná:-)

                    0 0
                  • Petr L2  

                    Tak potom jasně, když to nejde, tak to nejde, ale představa, že pokud nejsem chromej, že si vemu tágo u koně, abych se dostal na Můstek je úsměvná:-)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      Zejo? Kdyztam prece jede metro :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        to víc nachodí po schodech, než kdyby to přešel rovnou :-)

                        0 0
                        • -b-n-x-  

                          Tak polovina tech schodu je jezdicich. Ale stejne mas pravdu, v tech chodbach nachodi hodne a nedej boze, kdyz vyleze nekde jinde nez chtel :-)

                          0 0
                  • kolda  

                    definice návratu do Vršovic? :)

                    0 0
      • Smazaný účet  

        sakra…právě jsem zjistil, že u nás taky :-(

        0 0
    • kolda  

      jako spravny venkovan se prijedu podivat, jak v te Praze vlcite.

      budu vyrazet z Mnichova, tak snad jeste bude fungovat Schengen a pusti me pres caru :)

      0 0
      • McBlacky  

        radši nic neslibuj – znáš se ;)

        Stav se po cestě ve švajcu v bance, abys měl čím zaplatit za skladný na spídy…

        0 0
        • kolda  

          tak ve švajc bance má svý kámoše Mr. Pavka, tam jsem krátkej.

          pro spídy klepu v pátek v 8 ráno na dveře, tak buď ready :D

          0 0
          • McBlacky  

            pátek ráno? no zkusíme. Ve čt pořádá monstr akci ten-koho-nebudu-jmenovat tady na BF ;)

            a bude to velký – zavíračka před dlouhou cestou do ciziny…

            takže mi přivez dvojitý kafe, silnej vývar a platíčko růžovky

            0 0
            • kolda  

              tak dvojitý kafe ti můžu po cestě vzít v mekáči, zbytek ti obstará manželka :)

              0 0
          • Smazaný účet  

            S Ransdorfem sem nikdy u piva neseděl. Neni můj kamarád.

            0 0
            • Janes  

              Tedy soudruh ?

              0 0
            • kolda  

              jo vlastně, vy nejste kámoši, vy jste soudruzi, to je vyšší level

              0 0
              • Smazaný účet  

                Když sem onehdá na schůzi navrhl aby sme se oslovovali pan, že soudruh je moc staroškolácký a zpátečnický, tak to prej nebude.

                Teda, ty řadový členové se oslovujou soudruhu.

                Ale Vojta Filipů říká pane.

                0 0
                • Petr L2  

                  Tedy co se to u váš děje? Soudruhu bylo vždy pokrokové, na rozdíl od pane což zavánělo buržoazií a je pochopitelně zpátečnické. Moc dobře si pamatuji, jak si na tom všichni zakládali od soudružek učitelek, po soudruha z oddělení ochrany a obrany a soudružky z uličního výboru !

                  Nějak ztrácíte paměť soudruzi !

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Je to nějaký pomotaný no.

                    0 0
                    • tromboonen  

                      Ty seš nějakej pomotanej… a Tví soudruzi/kamáradi ještě víc..

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak co je na tom zlýho jim tam trochu provětrat tu stařeckou zatuchlinu čerstvým větrem?

                        0 0
                        • Josef Panek  

                          Já bych tedy neviděl nic zlýho na tom, propláchnout vám držky pěstma.

                          0 0
                        • tromboonen  

                          čerstvý vítr = Duchy Moskvy… ale to ty nepamatuješ..

                          Komouše a jejich partaj netřeba větrat, třeba nechat odumřít stářím, vy mladí s vyvětranou hlavou to doufám už nevytrhnete, nebo doufáš v nějaké teplé místečko, třeba v Bruselu a jezdit občas domů přes Švajc? Abys nám pak nezpych a nezačal si kupovat drahá auta a zbytečnosti..

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Mě furt lákaj do nějaký komise. A já na to, že sem rád, že ukočíruju sám sebe a ještě budu hlídat někoho jinýho?

                            A co se týče toho Bruselu. Neumim řeči a jsem syn českobudějovické kotliny.

                            0 0
                            • tromboonen  

                              To neumi zadnej komous – reci, platime jim tam armadu tlumocniku…

                              0 0
                              • Petr L2  

                                V třiceti případech majora Zemana uměli i soudruzi, třeba major Jiří Hradec uměl rozhodně Německy, Anglicky a možná i Španělsky :-)

                                0 0
                                • tromboonen  

                                  A jo, tak kdyz umel soudruh Hradec, tak to jo.. von toho umel vic, co soudruzi neumi, esli on nebyl vymyslenej..

                                  0 0
                              • McBlacky  

                                tlumočníka si běžně v diplomatických stycích berou i lidé co umí. Mají tak víc prostoru přemýšlet.

                                0 0
                                • tromboonen  

                                  Jo, ja mluvim o komousich a levicacich, co neumi kvaknout zadnym jazykem a o tisicich simultannich tlumocniku v EU Parlamentu na kazde schuzi, tlumoceni z jazyka A do jazyka B pres jazyk C a D, pricemz prispevek poslance ma kolem dvou minut, takze tlumoznik zjisti, o cem ten Litevec mluvi, az kdyz mu to pres polstinu a nemcinu dojde do sluchatek treba v anglictine… to uz prispevek skoro konci.. a smysl je pres ty tri jazyky casto uplne jinde :)

                                  Je jasny, ze litevsky nemuze umet kazdy, ale jeden ze tri hlavnich jazyku by dat mel, uz proto, ze bez nich se nedomluvi s ostatnimi na pracovnich jednanich, ale tyhle levicaci tam moc nepracujou, podepisou a jedou, takze je to jedno..

                                  0 0
                                  • alinceb  

                                    Z Ransdorfova osobního webu :

                                    Cizí jazyky

                                    Dotaz: „Mohu se zeptat, jakých 15 jazyků ovládáte, a kde jste se je naučil? To je obdivuhodné. Nagano“

                                    Odpověď: „Z germánských jazyků mluvím anglicky, německy, nizozemsky, afrikaans, z románských francouzsky, italsky, španělsky, portugalsky, ze slovanských rusky, polsky, srbochorvatsky, bulharsky, z dalších jazyků latinsky, jidiš, maďarsky, finsky. Čtu i historické formy, moje hobby je stará řečtina a hebrejština. Státní jazykovou zkoušku mám z němčiny a ruštiny. Většinu jazyků jsem se naučil jako samouk kvůli tomu, abych mohl číst odbornou literaturu v originále.“

                                    PS: Tím nechci říct, že snad nějak fandím jemu nebo komoušům, ale jen toliko, že nemáš pravdu…;)

                                    0 0
                                    • tromboonen  

                                      Tak jeho Web priznam se neprojizdim a informace od Ransdorfa bych bral s rezervou, viz jeho prohlaseni a mlzeni okolo soucasne kauzy.. a jedna vec je udajne se sam naucit X jazyku pasivne a jina vec je skutecne umet pouzit, pasivne i aktivne..

                                      Jestli se nepletu, tak jsem zahlid v TV, jak se ho na neco v EP ptali a on blekotal neco o tom, ze umi rusky, to rekli ze nepomuze, tak ze francouzsky, ale taky mu to moc neslo.. ale je mozne, ze to byl jinej soudruh, ja je moc nerozlisuju, ale tu jeho krivou hubu si clovek zapamatuje..

                                      0 0
                                      • Ice-goofy  

                                        Ač jen jsem chtěl napsat, že určitě napíšeš, že tomu nebudeš věřit, ale předběhl jsi mě ;) Má zkušenost zas je taková, že angličan a něměc nemá většinou chuť se učit druhý jazyk, kdežto my ne ze západu ;) většinou jich umíme i více a tak bych zas moc nepaušalizoval, že tyhle lidi (levičáci) neumí jazyk… ;) Kus od kusu to bude, ale více lenivců (se učit i jen ten druhý) hledejme jinde než na východe a levičácích…

                                        0 0
                                        • tromboonen  

                                          No, v urcitych kruzich je i na zapade norma jeden az dva dat, dokonce i v Anglii, jen v US of A ne, tam vetsinou nemaji potuchy, ze jine jazyky existuji.. Jasne ze je to kus od kusu, ale osobne kdybych byl linej se naucit nejaky jazyk, asi se netlacim do funkce ani lokalni (protoze i tam je potreba obcas kvaknout, tlumocnik vse nezachrani, jsou takove ty okamziky mezi jednanim, kde proste musis neco rict sam), natoz tak zahranicni, ale kdyz oni tihle soudruzi to berou jako trafiku (pripadne aby meli pri pristim pruseru imunitu)..

                                          Tobe koukam docela hapruje i ceska vetna stavba, sorry, ta prvni veta je fakt hrozna..

                                          A s tim nasim jazykovym vybavenim, no… pravda je, ze vetsina lidi tady neceka (celkem realisticky), ze se s nima nekdo bude domlouvat cesky (jsou i vyjimky, takovi ti strejdove, co na dovci u more krici neco cesky, doufaje, ze hlasitejc to cizinci lip pochopi)… ale celkove je uroven jazykovych znalosti v CZ porad hodne spatna, kupodivu i mezi mladymi… muj osobni nazor na zaklade toho, s cim se setkavam v praxi..

                                          Hele ja jsem ani nepsal o Randikovi, jen nasemu mistnimu soudruhovi Pavkovi, ze neznalost jazyku vetsinou funkce pred soudruhama neuchrani… Ransdorfa jsem mel fakt zafixovaneho jak tam neco blekota udajne francouzsky, treba to byl nekdo jiny, jestli umi alespon nejake jazyky, fajn, ale kreten je to stejne – a to co rika kolem te sve posledni kauzy to jen podtrhuje..

                                          0 0
                                          • Ice-goofy  

                                            Nemyslím si, že si to myslí jen Ti soudruzi, ale i plno jiných. Trafiku si z toho snad udělali všichni. A mě přijde dnes, že kolikrát se do fce právě ženou Ti, co neumí jazyk a to s tím, že kdyby to vyšlo, se to pak nějak doučí…;)

                                            Ano i to jsem očekával ;), že se opřeš i o větnou stavbu či pravopis.. Na to jsem tady připraven vždy ;)

                                            Co se týče R jasný a souhlas.

                                            0 0
                                          • alinceb  

                                            Když koukám na tvojí větnou stavbu, nejsem si úplně jistý, že jsi ten, kdo by měl hodnotit druhé…;)

                                            0 0
                                            • tromboonen  

                                              Jestli to bylo na me, alinceb, (razeni je nejak neadresne) tak mi v tom mem prispevku ukaz vetu, ktera ma podobne nelogickou strukturu jako „Ač jen jsem chtěl napsat, že určitě napíšeš, že tomu nebudeš věřit, ale předběhl jsi mě“..

                                              Jako porozumet se tomu jakz takz da, ale ze by z toho nebolely usi, to se rict neda..

                                              0 0
                                      • Polka  

                                        Byl to on, ve spojeni s jeho jmenem bych bral tak mozna anglictinu, nemcinu a rustinu a to jeste se Zemanovskou vyslovnosti :-) Viz. https://www.youtube.com/watch?… :-D Ty zbyvajici jazyky to je dobrej vtip.

                                        0 0
                                    • Peslezedirou  

                                      Už se nevyvlíkneš, jako ten tajnej tady, ses provařil :-)

                                      0 0
                                      • alinceb  

                                        :)

                                        0 0
                                      • tromboonen  

                                        Pockej, za prvy jsem o Ransdorfove jazycich nic nepsal – to az ostatni, ja napsal obecne, ze soudruhum neznalost jazyku vetsinou vrasky nedela – a ze co komous to hovado a Ransdorf zvlast, za tim si stojim, s dovolenim (i bez nej).

                                        0 0
                                        • Peslezedirou  

                                          Že já se do toho pletl, teď dostanu na budku já…vždyť jsem nic neřekl :-)

                                          0 0
                                          • -b-n-x-  

                                            Jen pockejte az bude Pavko v te komisi. Vy tu budete jako prvni v seznamu nepratel lidu. Na vas si bude optimalizovat procesy :-)

                                            0 0
                                            • tromboonen  

                                              No jo, uz se nemuzu dockat.. hlavne ze se shodnem, ze komousi byli, jsou a budou kurvy.. to me celkem tesi.

                                              0 0
                                              • -b-n-x-  

                                                Tohle me tady na BF tesi :-)

                                                Protoze pri cteni nekterych jinych diskuzi me jima hruza.

                                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                No uměl bych ještě trochu mongolsky, tatarsky a maďarsky.

                                0 0
                    • Smazaný účet  

                      ale francouzáky si dáváte? jako onehdá s Brežněvem…

                      ale nevim, jestli říkat tomu „francouzák“ je v případě soudruha košer

                      může něco být pro soudruha košer?

                      0 0
    • Elwing  

      Svaz motokrosu nezaplatil doménu. Co budeme dělat s dress code?

      0 0
    • jonti  

      Dorazím možná až později večer, kryje se to s firemním večírkem.

      0 0
    • svobikk  

      a co tak udělat večírek Okres Břeclav :D a nebo všichni v brně :D

      0 0
    • karliner  

      Děkuji všem odborníkům na politiku a diplomacii a zejména odborníkovi na všechno trombonenovi, že udržujet vlákno nahoře :-)

      0 0
    • Petr L2  

      Naštěstí se podařilo syna přemluvit a jdeme do kina od 16 hod, takže bych měl stihnout dorazit během večera, tak mi prosím nesnězte ten řízek :-)

      P.S. v kolik je tombola?

      0 0
    • karliner  

      Tak poslední možnost si předobjednat řízek na besídku, zítra ve 12:00 je uzávěrka :-)

      0 0
    • mastihuba  

      Kua zase vedle…

      0 0
    • Smazaný účet  

      doufám, že mají i jeden nealkoholický nápoj levnější než pivo ;-)

      0 0
      • black.horse  

        to se ale neptáš kvůli sobě, že ne? :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no, já mám v úmyslu pít jen vlažné mléko a jíst řízek, pokud zvířátko zemřelo dobrovolně, byvše předtím náležitě poučeno! :-)

          0 0
          • l-e-t-o  

            ještě jsi zapomněl, že muselo žít spokojené a v klidu ;)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ty se smejes, ale pokud zviratko, hlavne prasatko, zemrelo nedobrovolne a ve stresu, unavene z transportu, tak se to objektivne na mase pozna= hledej PSE a DFD maso.

            Takze Maro, mas osefovane ze rizky budou ze stastnych prasatek?

            0 0
          • treatt  

            Kozí doufám, to mléko..ovšem nejsu si jist, jestli Kormidlo nabízí sifón, mám obavu, že pouze Matonku ;)

            0 0
      • Elwing  

        V Kormidle dávají kohoutkovou vodu, ale kdybych chtěla pít celý večer kohoutkovou vodu, tak asi nejdu do hospody :-)

        0 0
    • Josef Panek  

      Tak nic, tvl.

      0 0
      • oddie  

        No jo, po internetu každej hrdina, ale ukázat se osobně, to už chce koule :D

        0 0
        • Josef Panek  

          Taktika dobrá!;-) Původně sem tam psal něco jinýho, ale zorientoval sem se…

          0 0
    • admin  

      Ahoj všem,

      loni jsme se zúčastnili za adminy, ale letos to kvůli nemoci bohužel nezvládneme.

      Počítejte prosím s tím, že všechny řízky jsou na nás a Bike-forum vás na ně zve :-) S Karlinerem je to domluveno a vyrovnáme to s ním.

      Sliboval jsem tu, že když bude Bike-forum nominováno na Kříšťálovou lupu o nejlepší zájmový web, tak bude odměna, tak to berte jako takové symbolické poděkování!

      Ať se večírek vydaří :-)

      0 0
      • Janes  

        Klobouček…

        0 0
      • raw 4  

        Přesně tak klobouk dolů…

        0 0
      • Pedro404  

        Tos nemoh říct před uzávěrkou objednávek řízků? Bych se přišel nažrat:D

        0 0
      • karliner  

        Tak děkujeme za řízečky.

        Letos besídka oproti jiným vydáním velmi decentní, i když tedy – neodcházeli jsme jako poslední :-D

        0 0
        • pepek  

          Takto vznikají ty národní animozity. Začne to řízkem a skončí občanskou válkou :-)

          0 0
          • pepek  

            . . . . to mělo být na Polku ve vedlejším dredu

            0 0
            • Polka  

              Tos tam byl vcera s nima nebo jsi prave pozil kyseliho poutnase, ze ses o vlakno vedle ne? :-D

              0 0
              • pepek  

                Namouduši jsem to psal tobě. Neviem, ako sa to mohlo stať.

                0 0
      • Darkson  

        díky za řízečky, bylo to celkově fajn:)

        0 0
      • black.horse  

        Také díky za řízky a spoluúčastníkům za super společnost, letos jsem šel brzo po půlnoci, ale i tak mě to bavilo, bojovka byla teda náročná a hlavní cena pobavila:-D

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Taky dik, i kdyz jsem odchazel ostudne brzy.

        0 0
        • karliner  

          Zástupci východní sekce se vypařili ještě před ostrým startem večírku :-)

          0 0
          • šimlos  

            Myslím,že to Reggie zachránil :-)

            0 0
            • milmat  

              Tak to je dobře, že tam byla důstojná náhrada za Hrocha, kterého jsem unesl. Díky za pěkný večer, příště se pokusím na to vyhradit více času a hlavně vzít nějakou věc do tomboly. Dívčí duo vyhlašovaček tomboly bylo úžasné. Samozřejmě také díky sponzorům za občerstvení :-)

              0 0
            • Reggie  

              no nevím, po tom fiasku jsem nakonec rád, že už tam z východní sekce nikdo nebyl.

              0 0
      • Smazaný účet  

        Připojuji se s díky za řízek!

        0 0
    • šimlos  

      Bylo to moc fajn, velmi decentní akce slušných lidí :-) Odcházel jsem ve tři čtvrtě na dvě a malý debatní kroužek pod vedením kubánského revolucionáře ještě něco řešil. Nevím, co jste měli s těmi taxíky,vyjdu z Kormidla a akorát jel jeden kolem a na Žižkov to bylo za dost neuvěřitelných 140 Kč..:-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        taxíka řešil Treatt…potřeboval slušnýho řidiče, protože jak byl v tý sukni…

        :-)

        BTW díky mu za svezení

        0 0
    • McBlacky  

      Ja myslim ze hodne v pohode. Dejte nekdo par fotek jestli mate. Snad da neco Pendolino, mel docela delo fotak. Rymicku jsem se snazil poctive rozchlastat :). Celej patek jsem nemluvil :)

      Az budu u kompa, hodim sem hru. Diky vsem a trenujte mozkovy bunky na pristi rok. Teda ty co zbyly po lahodne prvni cene :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        fotky mám, ale z domu to na web nedostanu = budou v pondělí

        0 0
      • šimlos  

        Který šťastlivec si nakonec odnesl první cenu domů? :-)

        0 0
      • McBlacky  

        Uznával jsem i přibližné definice.

        za správné slovo bod, za správné číslo u slova bod a za správné určení taky bod. Za správné číslo bez slova taky bod

        Max tedy 45.

        První místo Anciáš + Heretik: 28b

        Druhý místo Ema+Kat: 26b

        Dál si to nepamatuji.

        Anciáš to měl snadný s jeho mega fotografickou pamětí to bude příště start s hendikepem :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      fotky z večírku na blogísku :-)

      https://serzovo.wordpress.com/…bike-fora-2/

      0 0
    • Petr L2  

      Košíky z tomboly a rám od Ježíška, pěkně se to sešlo :-) ještě jednou díky :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.