• mikš

  Zajímají mne vaše zkušenosti,dáv­kování,shopy https://cs.wikipedia.org/…yna_speciosa

  • mikš  

   nikdo si to nešlehá?

  • Nějakej Vena  

   Dalo mi práci to vůbec pozřít jak je to hořký a hnusný. Účinky nevím no, bylo mi tak nějak divně. Podruhý už jsem si to nedal.

  • IBoofKratom  

   Jednou jsem si koupil 30g tady: https://www.bylinky-medy.cz/…11-INFORMACE

   Zkoušel jsem to párkrát. Na poprvý cca 7g (plná polévková lžíce) a nebyl jsem si jistej jestli ty účinky jsou placebo. Tak jsem si druhý den dal 2 lžíce a to nedoporučuju – asi půl hodiny to bylo fakt super, ale pak jsem dostal šílenou závrať třeba na 8 hodin a měl jsem dva dny v kuse škytavku :D

   Účinky bych popsal tak, že je to asi jako když si dáš pár piv a jsi hrozně šťastnej, akorát že ti to vůbec neleze na mozek – máš čistou hlavu jako za střízliva a spoustu energie (pivo mě většinou trochu unaví…).

   Pak jsem měl několikrát jen takový zbytečky (třeba 3g) a překvapivě jsem to většinou dost pocítil. Bylo to podobný jako předtím akorát slabší – chvilku je to super a pak má člověk dlouho závrať a nepříjemný pocit.

   Ale to je jen moje zkušenost, na každého to asi bude působit trochu jinak…

   Víckrát už jsem to nezkoušel, protože mi začalo být hrozně špatně jen co ucítím tu chuť. Ale když si to člověk hned na začátku neznechutí, tak to podle mě může být celkem zajímavá věc.

  • Tydlii  

   osobní zkušenost nemám, ale kámoš to užívá a je na tom solidně závislej. Netroufám si to nazvat drogou, byť v tý intenci kde i kafe je droga to určitě platí.

   Účinnými látkami jsou indolové alkaloidy, které se vážou na opioidní receptory v mozku, cca 13× silněji než morfin.

   Je prý celkem snadný se s tim předávkovat.

   • snas89  

    No pekne ty!:)

    • Tydlii  

     Něco z ty biochemie ještě pamatuju :D a jestli mám o tomhle něco říct, tak že je to sajrajt kterej v těle nechceš :)

     V poslední době je to u nás velká móda, ale málokdo si reálně uvědomuje s čím si hraje

     • IBoofKratom  

      Souhlas, já bych si to klidně nazvat drogou troufl. Zkoušel jsem to právě hlavně proto, že mě zajímalo jestli je to něco jako kafe a lidi to jen přehánějí, nebo to člověku vážně něco udělá. A musím říct, že to na mě působí teda mnohem víc než kafe. To, že je to legální, ve výsledku vůbec nic neznamená.

      Ale mám pocit, že na tom začíná být závislých celkem dost lidí, tak se uvidí – třeba se to do ilegality ještě dostane :D

      Taky to prý užívají jako náhražku lidé, kteří byli závislí na benzodiazepinech. Tak třeba to najde i lékařské využití jako substituční léčba.

  • pavelmisar  

   Taky nemám osobní zkušenost. Kamarád to užívá a říkal, že super účinky na sobě pozoruje. Každopádně nevím, co by to se mnou udělalo když bych si to dal před vyjížďkou, která bude trvat třeba 4 hodiny. Podle mě jak rychle by mi to najelo, tak rychle by mi to spadlo a měl bych pak slušné závratě. Víceméně takhle na mě působí i kofein a veškeré nakopávače, takže nevím nevím.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.