• Martin123A

  Ahoj, mám tohle kolo https://www.spkolo.cz/…d-CruX-E5-1/?… a přemýšlel sem o nějakým upgradu. Rám je celkem dobrej podle recenzí a stejně s nim nic neudělám, ale kola a Sora nejsou moc slavný… Příští sezónu si budu kupovat nový kolo, asi už čistokrevnou silničku, a tak si myslím že nějaký hezký zapletený kola by byly lepší upgrade než 105ka, protože si je prostě přendám na nový kolo (v recenzích u většiny silniček na který jsem pokukoval byl většinou jediný nedostatek ráfky). Strop mám 11K, jaký jsou v týhle cenový hladině nejlepší silniční kola co by pasovaly? A vyplatí se dávat takhle drahý ráfky na kolo za 25K, respektive poznám to? Jsou třeba tyhle dobrý? http://www.kolokram.cz/…-3-2016.html

  http://www.kolokram.cz/…ts-2017.html

  0 0
  • jannk  

   ja ti neporadim, ale jak siroke plaste do toho ramu das?

   0 0
  • platypus  

   V obchodě tomu (kolům) říkali záplety, ráfek je jenom ta obruč, dávej bacha máš na svým kole kotoučové brzdy, tebou postované jsou na klasický špalky, jsou to závodní záplety takže tuhý budou určitě ne tak pohodlný jak 32 drátů si myslím a za Každej gram dolů se platí, tak asi proto ta cena si myslím.

   0 0
   • Martin123A  

    Joo dik, záplet je to spravny slovo… jinak na pohodlí mi už moc nezáleží, si zvyknu :D Nemohl by prosím někdo doporučit jaký silniční výplet by seděl na krosku s kotoučovkama? Co třeba tohle? http://www.kolokram.cz/…sc-2016.html

    0 0
    • ˘Ö˘ Krab  

     Máš vepředu i vzadu rychloupínáky (QR), tyto záplety jsou na pevné osy, musel bys sehnat patřičné redukce.

     0 0
  • Majlen  

   Nebudu tvrdit, že jsou nejlepší, ale za cca 11k jsem kupoval DT Swiss R32 Spline a jsem s nima spokojenej. Lehčí variantou jsou R23 za cca stejný peníze.

   Šel jsem do nich z Fulcrum Racing 77 a po tý zkušenosti jsem znovu do Fulcrumu jít nechtěl.

   0 0
   • Martin123A  

    Tedka je vidim za 6K, ale jenom v jednom obchodě. Je 6K reálná cena nebo je to pochybný? Jinak se mi celkem líbí, hlavně jsou na kotoučovky.

    0 0
    • Majlen  

     Tipnul bych si, ze to bude cena jenom za zadni kolo. Kdyz jsem je kupoval, tak je vsude meli samostatne. Cenu jsem udaval za set, cca 6k + 5k.

     0 0
  • ˘Ö˘ Krab  

   Jen bych se, být Tebou, ujistil, že má CruxE5 silniční zadní náboj, což podle tohoto zdroje není pravda, má totiž náboj MTB 135 mm, takže silniční záplety bys měl hledat také s MTB nábojem 135 mm a na diskové brzdy a následně si k nim pořídit i takový silniční rám, což nevím, jestli u čistokrevné silničky existuje (zatím jsem neměl tu potřebu zkoumat).

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.