UL-LEGENDARNI-#TROJ-STEZNIK 12.1. :-)

357 nepřečtených
  • Smazaný účet

    ANEB VYJEZD NA SNEZNIK :-)

    bry den :-)

    SNICH !! je ho spousta, je bilej, cistej, je neznej, krupe, voni, je jak perina, podvecer zmodra, studi a krasne klouze.

    se SNEHEM je zabava, muzete se koulovat, muzete si postavit snehulaka, muzete sankovat, muzete bjezkovat, lyzovat a taky bajkovat ! a to budeme delat my :-) tudle sobotu.

    na SNEHU dojedeme na SNEZNIK :-) uz potreti :-) cestou se obcerstvime, na SNEZNIKU se taky obcerstvime, pozor zmena: sjedeme do decina… no a tam se taky vobcerstvime :-) v zime na SNEHU je treba teplych napoju, grogu napriklad, caje…, ale i dalsich :-)

    start: UL GULTUUURAK 10:00 ( stihaj to prespolni ? posuneme dyztak jo ? :-)

    tesim se na VAS a na SMICH :-)

    Anketa: Trojsteznik:

    0 0
    • hmi  

      troj-steznik, to je pro stareho morskeho vlka vyzva!!!! vzhuru tedy na nahorni plosinu!!!!!;)

      0 0
    • dada  

      bude i bjezkarská sekce?

      0 0
      • Smazaný účet  

        daadoooo, bjezkovat, lyzovat, sankovat, todle muzesh fsechno delat kdykolif pres celou zimu, ale vyjezd na sneznik na kolech, se porada JEDNOU ZA ROK ! :-) zvazto :-))

        kazdopadne ale, setkani na snezniku s bezkarskou sekci je taky pekny ;-)))

        a jak se jinak mash ? :-)) sem te nevidel ani nepamatuju :-))

        jo a co patecni ‚prolog‘ v bowlingarne ? ;-))))))))

        0 0
        • dada  

          bovlink si nezahraju este mozna tak mesic…sem uplne v prdeli s pravym malickem…ale do hospody muzu kdykoliv!

          0 0
    • Genarito  

      chjo… být, či nebýt. Jet, či nejet :o) Kolik to dá km? jenže to jsou brutus kopce… to bych vypadal. Už na novoroční vyjížďce jsem byl úplně vysátej :o) já fakt nevím… se ještě rozmyslím

      0 0
      • makki  

        pojed¡ :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        je to jednou zarok ! to zvladnesh :-))

        0 0
        • Genarito  

          tak jo teda :o) nahoře oslavím 1kg co jsem shodil :o)))) jinak doufám, že se za 14 dní opět nepojede něco co se jezdí jednou za rok :o) To by bylo opravdu stranou mé plánované (profesionální) zimojarní přípravy :o) do dubna musím jezdit rovinky a v klidu :o)

          0 0
      • hmi  

        ze ti seberem cepici!!!!

        0 0
        • Genarito  

          čepici mám ve skříni. Nedávno jsem jí kontroloval jestli jí nežerou moli :o) je ok

          0 0
    • Meduza  

      Jee sem se uchmatl, takze spis ne, ale premejslel jsem o tom…

      0 0
    • SELMIRA  

      jééé! Ahoj ustecaci! To me mrziiiiii!, pac tedle vikend nemuzu! :o((( To me sakra mrzi. Yo.

      0 0
      • Genarito  

        postupem času přicházím na to, že nemůžeš skoro nikdy :o)

        0 0
        • SELMIRA  

          sakrys fakt :o( asi budu muset prehodnotit zivotni priority proberu to s mym psychoanalytikem

          to je ale fakt skoda, ze nemuzu jestlipak me jeste poznate, az zas jednou budu moct? od vcera mam novy vlasy teda furt ty stary, ale PODSTATNE kratsi, hehe to se na zimu hodi lip se vlezou pod cepici :o))

          0 0
      • Smazaný účet  

        Tak to by tam možná i mohli dojet. :o) Ale i tak mám své pochyby o startu v 10:00. Já letos né, dávám bacha na ženu.

        0 0
      • Smazaný účet  

        sijo shelmoooo, stebou se pocita ! tak to nejak zprehaaazej ! prosiiimeeeeee :-))))

        dik :)

        0 0
        • SELMIRA  

          TAK…to bych asi teda sla do toho s vámi. Kvetaci. :o)) Avsak co kdyby se jelo v 11h? Slibuju, ze tentokrat bych dorazila vcas.

          0 0
          • Genarito  

            :o) no pokud jde o mě, tak já ti věřím :o))))))

            0 0
          • Smazaný účet  

            jooo, 11h je f poho :-) pokud to nikomu nevadi, ja myslim ze ne ne ? :-)))) heeeeeeej :-)) se teshime ! :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              Tak to je zupa, kdybyste to mohli posoupnout na 11. Jeee! Hey! Jupiiii! Se tez MOC tesim! Ale kde mate ustecky holky? Jen LTM bude hajit cest severanek?

              0 0
              • Genarito  

                tady v Ústí jsou ženský zimomřivý :o) Raději se to huntuje doma na spinu nebo u masochistky na aerobiku. Jo a zapomněl jsem squash. Po něm jsem byl vždy dodělanej. Co ho 14 dní nehraju, tak se mi spravili záda :o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  zimomřivost chápu vono to je vážně o nastuzení to jako joo, ale čék si holt někdy nemůže pomoct a jede i když je nevlídno a ví, že to může vodskákat

                  ale érobyk nechápu. :o) Das ist nich fur mich. To teda ne.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      hejhola, bre rano :-))) uz sem myslel ze nam to roztaje :-))) ale v noci mrzloooo… :-)) je to dobry ! :-)))

      fcera hmi caaarvoval vo 106 ;-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        juuu, piitrs jede takyyyy, zupa ! :-))))))

        0 0
      • Genarito  

        to fakt chcete jezdit v tomhle bordelu? :o) chjo… Abych na sníh nezanevřel… jako když se 3h šlape ve sněhu. Jsou nohy mokrý a v tý klendře co nahoře bude to nebude nic příjemnýho… Jestli mě někdo bude nutit šlapat do sněhu, tak ho bacim :o)

        0 0
        • Tesak  

          myslim ze pojedem po vedlejskach, gdyz bude snih zmrzlej, dá se jet po nem f poho, je to yak áčko, nahoře bude krásně svítit sluníčko a budem si tam vopalovat držky a koukat do údolí na inverzi:)

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo :-))

            0 0
          • Genarito  

            na zmrzlej sníh se těším… na něm se dobře jezdí. Abych na Sněžníku mohl opravdu relaxovat, tak si kupuju termosku Coleman 0,75l :o) mňam :oP Jo a koupil jsem si ještě jedny ponožky :oP

            0 0
            • Tesak  

              tet uz ti chybí jen pořádnej fullll, a máš to complet menu:)

              0 0
            • Smazaný účet  

              kup si mensi, 3/4 litru je hrozne moc, optimalni je tak 1/3 max 1/2 litr, jedine ze bys mel fumyslu zasobovat horkym napojem celou eqipu :-))))) rozumej, to neni jako voda f tvojim camelu…, kvuli tomudle musish zastavit, srknout si… hajs… je to horky…

              no proste sem 1/2 litrovou termosku nikdy celou sam nevypil :-))))

              0 0
              • scret  

                no tak to ti musim oponovat,tahat sebou tretinku,to uz nemusis brat vubec nic,protoze to je hned prazdny… 3/4L je idealni termoska! jeste lepsi je mozna 1L ,ale to uz je hrozne tezky a velky…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  a jeje :-) no aspon ze si knam zavital :-))

                  jak se mash ? :-) a co troj-steznik ? proc nejedesh ? :-))))

                  0 0
                  • scret  

                    jj,zavital…:)

                    interfernet doma nemam a v praci se k nemu dostanu jednou za uherak,toz tak…

                    na Troj-steznik nejedu,pac jedu nekam na trek s prespanim venku… chtel jsem Krkonose,ale asi to nevyjde pac nejspis pojedu sam a to si nechci risknout,takze to vidim asi jenom na Krusny… mozna Flaje nebo tak…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jako ze nejakej nejistej PJESHI !! vylet vymenish za espezial aussigerskou bike akci jo ? tyvoe… husty

                      0 0
                      • scret  

                        vylet je jistej:) jen jeste nevim kam pojedu,to bude podle aktualni nalady a moznosti…

                        a stejne bohuzel na tu espezial aussiger aktion nemam fyzicku:( bych asi chcipnul a druhej den lehnul marod…

                        ale vcera jsem byl vyjet na chvili s pritelkyni bludickou (jako svetlo) a bylo to zupa,akorat ty umrzly cesty v lesich jsou dost vo drzku…

                        takze kdyz to jako sectu,tak mam letos najeto uz cca 5km:)))

                        0 0
              • SELMIRA  

                nó…já teda vozim v batohu velkou termosku a ještě v košíku čtvrtlitrovou termoflašku. To je takový trik. © Selmira Jakože totiž v termoflašce získá nápoj brzy picí teplotu a tak nejprv vyzunknu termoflašu a pak si doň přeleju horký čajík z termosky a než mam zas žízeň, čají pěkně vystydne…jako joo. :o)) Ovšem taky občas přivezu dom zbylý čaj. Ale to též neni na škodu, že hned můžu hupsnout do vany a pít k tomu už uvařený čajík.

                Jo a pro případ kríze vozim ještě ampuli s medovinou. Kteroužto pochopitelně mám už i v čaji, ale…:o))

                0 0
              • Genarito  

                jaja… máš recht, ale rád všem trochu pití nabídnu :o)

                0 0
    • Smazaný účet  

      jen tak mimochodem, dyz je to vo tom snehu, tak podle me naprosto genialni serie calvin & hobbes – snow art

      jako uvod: denise.nichel­.org/calvinhob­bes/snowart/blac­kandwhite/eggplan­t.gif

      a kompleeeto zde: denise.nichel­.org/html/sno­wart.html

      0 0
    • SELMIRA  

      A kde vlastne mate ten gulturak? To jako myslite Hnatu??? :o))) Nebo tam mate jeste jiny kulturni zarizeni?

      0 0
      • Tesak  

        ja myslim že je to ten gulturák nad tou vanou ve velký hradební, aspon my ktomudle pointu povalíme:)

        0 0
        • SELMIRA  

          coze? Jaka vana? SOS, jsem ztracena! Jako takovy to komancsky to? Tam nekde, jak stavi cyklobus?

          0 0
          • Tesak  

            nooo, presne tak :-) afsak uplne špatne! cyklobus stavi naproti autobusaku a vana je nad namestim a nad vanou je taká street a ta se menuje velika hradebni, a pres ní je myslim nejakej nadchod boco, a f tech mistech stoji gulturak:)

            0 0
            • SELMIRA  

              Jo, ale na vanu si matne vzpominam. Tam nekde byl obchodni dum Labe, ne? Se kdyztak snad doptam dobrych lidi ci Kuby na telefonu.

              0 0
              • SELMIRA  

                teda jako kolemjdoucich dobrych lidi ci dobreho cloveka Kuby na telefonu aby si nekdo nemyslel, ze snad Kuba neni dobry!!! :o)

                0 0
                • Tesak  

                  votazka je jestli dobrý ček Kuba bude na telefonu, bo dycky dyž mu volám, má telefon umřenej:)))

                  0 0
              • Tesak  

                labe je taky u toho autobusaku:)), proste prijdes na namesti a nad namestim uvidis vanu jako prase, vosklivou betonovou kamancskou vanu, tak k ni se vydáš, podejdes jí a nad ní je ten kulturák:), mno. nemůžeš netrefit:-)

                0 0
      • Smazaný účet  

        na ktery nadrazi prijedesh ? nebo jak prijedesh ? te nekde vyzvednu :-) rekni kde a kdy :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      JO, TAKZE SHRNUTI JE JEDNODUCH: SRAZ V 11:00 U GULTURAKU :-) tesim se na vas :-)

      0 0
      • dada  

        a co dneskaaaa?

        0 0
        • Smazaný účet  

          no a zamluvil si to nekde ? ;-)))))))))) chrrrrr :-)

          ja bych sel nekam na jidlo, mam hroznej hlad… :-) je mi vicemene fuk kam…, hmi je prej nemocnej boco, kluci mu tam nesou rum… asi :-) to je trochu zmateny, pac mam samo ze vybitej fouuun… a tak nic presne nevim :-)

          hej :-)

          0 0
          • dada  

            jaaaa? ja myslel ze ty byt organizator…my dem od sedmi na bembinton takze pokud to tvuj hlad vydrzi tak ve ctvrt na devet u kroupu nebo v redhotu

            0 0
            • Smazaný účet  

              ja jen zazehl trojsteznovy motory, pres hospody si byl dycky tyyyyy ;-))

              jooo, f poho, neco mezi tim zakousnu :-) teda jako ze snim, pejsky, kocky, veverky atp.. necham na pokoji ;-)

              0 0
              • dada  

                oukej, zkus vyrazit driv a obhlidnout to a podrz nam misto ju? mrknem do obou knajp a kde budes ty tam pudem taky :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jo, ja pujdu drif, pac mam hlad ;-)

                  0 0
                  • Petrs  

                    Tak ruším svou účast na trojstěžníku. Nahoře je sníh takže to vyhráli běžky. Dneska odpo jsem byl na chvíli nad Doběticema směr Mnichov protáhnout zimáka a sněhu je tam stále docela dost. Jde to pomalu a nějak mě odradil ten odjezd z UL až v 11. Tak se si to užijte a někdy příště.

                    0 0
    • Tesak  

      Zdaaar:-), tak yak se měla bježkařská sexce?:), Gero vás porád vyhlížel než zjistil , že jste gdesi na Moldavě:),my jsem se měli zupa, prafda zavěrečný sjezd ze sněžníku po ledový krustě byl troška diskopankovej, ale jinak to nemělo chybu:)

      My and kuba fotos tuna: hactar.ujep.cz/

      0 0
      • MartinX  

        Pěknýýýýýý! Fotečky se vám moc povedly, příště si musím vzit svoje fotovybaveníčko – páč teď musím tiše zavidět, jak jste si sqwele nejen zabajkovali ale i zafotili! :) Akcička se mě moc líbila a děkuji všem zúčastněným za vřeleee pšijetí a doufááám, že jsem se nepodíval bis Aussig naposled! :)

        0 0
    • lusk  

      To me krka ze jsem nemoh ;-/ Dneska dopoledne jsem si dal Petrov – Pruhonice, takze diskopanku jsem si uzil taky dost. A i brodeni, nastesti jsem si nikde v brodu neustlal (ne ze bych k tomu nemel daleko ;-)

      Kubo, ty uz zase kouris ?!?!? Hamba! ;-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        me nevadi ze nekourish ;-))

        dneska taky zasejc ledofka a trochu unava po fcerejsku, tak jen langoshsalamosh kamajk-kovarna trojhuhejlnik bermudskej nash tady californanskej ;-)

        0 0
        • Tesak  

          joooo je krasny se ztracet f bermudskym trojúhelníku, kór dyž ček vyplave na kovárně, jenom potom ta čuba na břeh je krapet zdlouhavá, ale jinak fcajku;))))

          0 0
          • Petrs  

            Tak za běžkaře můžu říct že se nám to vydařilo. Dali sme okruh kolem Novýho města směrem na Moldavu. Sněhu je dost. Celou dobu se dalo bruslit takže spokojenost. A že zrovna nebylo azúro? Bude přístě :-) Nějaké foto najdete tady www.petrs1.rajce.net/Moldava_12-01

            0 0
            • Tesak  

              dáda má pjeknýho bambuláka:)

              0 0
              • dada  

                kdyz na to tedka koukam tak mam pocit ze fty cepici sem podobnej selmire :) jinak dneska nahore azzuro bylo a musim rict ze pece o trate na adolfove (skating) mne vice nez prijemne prekvapila…jen skoda ze kacka nejak potratila fotak…fotky z dneska zadny :(

                0 0
              • kacacka  

                happy birthday to you :)

                0 0
            • scret  

              nj,azuro bylo rano:) teda jestli myslite nedeli…se mi nechce hledat nekde vejs…

              jinak ja slapal z Hrobu po zeleny a pak to namiril k Flajim a zkoncil kousek od nich… udelal jsem si pekne zahrab a zakuklil se:) v noci docela kosa,lehkej vetrik,snehu dostatecne… a v nedeli nazpatek do Hrobu…

              a minulej vejkend jsme byli s Kacenkou v Tisej a par peknejch fotek snad taky bude…

              dodam pozdejc..

              0 0
            • kacacka  

              příspěvek za našípovedenou­rodinku :) kacacka.rajce­.idnes.cz/leden_-_bezky%2C_Petrs%2C_Le­nunka_a_MY/

              0 0
              • Smazaný účet  

                gut :-) tyjo akorat ani tady ani u piitrse nevidim fotky z zadny obcerstvovaci stanice :-) to je zamer nebo ste NIKDE nestaveli ? prisny takhle jo ? ;-))))

                0 0
                • dada  

                  stanice teda jako byla a to doslova – zeleznicni stanice moldava a jeji vyhlasena nadrazka! akorat ze pivko si dal pouze ridic :)

                  0 0
    • Smazaný účet  

      jooo, sme se na trojsteznikovi dohodli, ze:

      27.01.2008 udelame expedicni vystup ( rozumej pjeshourem ) na MILESHOFKU ;-)

      vlak jede z LoBoSic kolem 10-sate :-) kdo by chtel se pridat, necht se prida, bude to psina :-) vyhledy, grog a tak ;-)

      :-)

      0 0
      • Tesak  

        a jesli neuvidime sunn z miloušofky, tak další wejkend jedem na ještěd! ;)

        0 0
      • MartinX  

        Zdarec Aussiiigers, gdo fsechno se vlastně účastni výstupu na Milleschauer Berg (Miloušofku)? Snad se mě to jenom zdá, ale ti bídní rosničkáři raději předpovídaji horší počasí než jaké ve skutečnosti bude, by odradili případné zajemce o expudici! :) pocasi.idnes.cz/ser­ver.idn?t=mapa&c=27­.1.2008%2013;00 to tesak: …už mam nabité baterky ve foťaku! :-)

        0 0
        • Tesak  

          zupa:), se dycky hodí:)

          0 0
          • MartinX  

            :o)))) …doufám, ze taky pojedeš! :)

            0 0
            • Tesak  

              jooo, jesli se nevodkrágluju den predtim tak asi jo, navic sem zvjedavej na ty tvý objektívy, bo chci taky upgradovat! ;)

              0 0
              • MartinX  

                jj …beru širokáč 17–40/4 L a EF-S 60 /2,8 MACRO, tak mužeš si je otestovat f terénu! ;)

                0 0
              • MartinX  

                jj …beru širokáč 17–40/4 L a EF-S 60 /2,8 MACRO, tak mužeš si je otestovat f terénu! ;)

                0 0
              • MartinX  

                jj …beru širokáč 17–40/4 L a EF-S 60 /2,8 MACRO, tak mužeš si je otestovat f terénu! ;)

                0 0
              • MartinX  

                jj …beru širokáč 17–40/4 L a EF-S 60 /2,8 MACRO, tak mužeš si je otestovat f terénu! ;)

                0 0
                • MartinX  

                  ufff, něják se zasekl myšák u kompu! :)))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    sive L-ko jo ? :-)) kua :-) hej a ja mam ‚limited‘ ;-)))) chrrrrrr, bo ale pentax samo ;-)

                    0 0
                    • MartinX  

                      sive samo sebou! Canon rulez! :o))) pentax je take zupr! ;-)

                      0 0
                      • Tesak  

                        hezkyyy, tak hlavne aby bylo hezky, dyz se tam potahnem stim sklem! ;)

                        0 0
                        • MartinX  

                          To teprw bude hezkyyy! pač se potahnu nejen sesklem, ale i s plnou termoflašou na vylepšení kultury cesty vzhůru do kopce! ;o)))

                          0 0
    • scret  

      die romatische:)

      0 0
      • scret  

        záhrab

        0 0
        • Smazaný účet  

          sijo mi nerikej ze bylo fsude plno a nenechali te nikde prespat ;-)))))

          0 0
          • scret  

            jsem potkal nejaky bezkare,tak na me koukali a ten jeden povida,jestli spim nekde na chate nebo venku a kdyz jsem rekl ze venku,ze je krasny pocasi,tak nejak divne koukali:)))

            0 0
        • Blabas  

          To neni záhrab ale záhrob. Jen zahrabat. Nebo zahrobit?!:-)

          0 0
          • scret  

            zahrobeni by bylo jeste hlubsi:))

            0 0
            • Blabas  

              proč? Jak tě pak maj ty lišky roztahat po lese?:-) Mrkni na vlákno Blízko ČR, mimo ČR. Když tedy plánujem tu dovču.

              0 0
      • scret  

        z podobnyho mista jako kdyz jsme jeli na Lesnou…

        0 0
        • Petrs  

          Noo pěkný. Jenom to chce ještě trochu víc sněhu. Jestli napadne tak taky něco takovýho dám. Dva roky zpátky to bylo super. To sme se bořili po pás do prašanu :-)

          0 0
          • scret  

            jj,mi povidej,to jsme tenkrat s kamosem vyrazili,pod stan,v noci bylo cca –20, napadano cca min.1m snehu,mistama klidne 1,5m.....a my nemeli sneznice:)) a jen co si je poridim,tak stojej zimy za velky kulovy…

            0 0
    • Smazaný účet  

      hejhola aussiiigers :-)) jak se mate co delate ? :-)) tady je normalne ticho jak po pjeshine :-)

      na wejkend nam hlasej demo predvadecku jara :-)) bahnite toboganky zvou na rooodeo :-) trava je zelena jako by se snad ani nikdy nechumelilo :-) mozna se ukaze i slunicko ! :-))

      0 0
      • scret  

        bry rano Kubulo,jako vcera vecir bylo az 7stupnu,fuj,teplo skoro jak na rovniku:)

        o tomhle vikendu budu zvelebovat hnizdo a jezdit po pribuznejch,tak asi zadnou bajkovacku nedam:( mozna na hodku dve pri bludicce:)

        0 0
      • hmi  

        hej amigo;) jedu na vychod, takze nic…kdybys moch zejtra ve 2.....? pojedu az vecir

        0 0
    • hmi  

      ahojda lenosi;) pan K se zajimal o vikendovy program…

      0 0
    • hmi  

      …chcete neco rict?;)

      0 0
      • dada  

        jo!

        0 0
        • hmi  

          …Kubovi ani muk;)

          0 0
          • Tesak  

            twoe! ;)

            0 0
          • Smazaný účet  

            boziiiiiiiiiiiii :-)))

            0 0
            • hmi  

              …neska by melo probehnout oziveni a zejtraaaa.....;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                tyvoeeee !!! :-))))))) se tesim :-))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  bude letos prisny :-)) kua :-)) asi si mam poridit helmu co ? ;-)))))))))))

                  0 0
                  • hmi  

                    …nakou hooodne floutkovskou;)))) si poridim taky;))))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      :-))) lusk mi prej necha svoji ;-)) chce jinou ;-))))))))))

                      0 0
                      • hmi  

                        juuuu ty se maaash!!!!!;)))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          chrrrr ;-) nooo, von ji asi nedaaaa, bych ji taky nedal ;-)

                          0 0
                          • hmi  

                            za zkousku nic nedash;))))

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              :-))))) to ja jen tak noooo ;-)) ze jako je to nejlepsi kbelik co sem kdy videl :-))

                              0 0
                              • hmi  

                                je fakt;)) ale kdyz sviti to chce vozit svarecskou kuklu kdyz jedes s Luskem, bo voslnuje;)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  :-)) mam cerny pracovni bryle zn. stihll ;-)) chrrrrrrr :-))

                                  0 0
                                  • hmi  

                                    …sive ultimatni;) ale budou stacit? prece jenom je to shine;)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      no videt vnich nic neni ;-))))))

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        sem je na kole mel jen jednou, jak sem se srazil stim panem v podjezdu ;-))))))))))))))

                                        0 0
                                        • hmi  

                                          ;)))))) tak v tom pripade budou stacit;)))

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            tyvoe, ja uz tedka cejtim f kostech ty naaarazy ;-)))))) kua, se bojim ;-)

                                            shaiseee, takej drak na takym bajku… ou jeee, bude tezkej rok todle ;-)))))

                                            0 0
                                            • hmi  

                                              ja myslim ze je potreba zacit opatrne.....k vod­nikovi, pak az do VB po stezce, pak do Libo atd. bo bych to moch poskrabat atd.;)))) sive budou bruslarky koukat;)

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                budou uplne hotovy, voni uz byly hotovy z bobiny, tedka budou vomdlivat rovnou do labe… ;-))) akorat tedka tam zadny nejsou tak muzeme klidne nekam zarachat, abys to jako testnul ne ? ;-)))))))))))))))

                                                chrrrr :-))

                                                0 0
                                                • hmi  

                                                  muhehe by chtelo neco ezpezial akorat nevim esli se dokazu vyskrabat na Nemci esli mi teda rozumis kudy pak dolu;))))

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    no to bych asi taky nedokazal… kua, no ale muzeme to skusit ;-)))) dyztak se zachranime paaadem k fandovi ;-)

                                                    0 0
                          • lusk  

                            bych ti na to odepsal neco vtipnyho, ale pokousi se o me nejaka choroba, takze nic nebude. ale kdyby choroba zvitezila, tak si pro toho blembaka muzes prijet, staci jenom vyklepat lupy a muzes jet ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              toho sem se bal, jenze houmi nema cerny brejle zn. stihl ;-))

                              0 0
                              • lusk  

                                si ten ram mel koupit u Bedy Travnicka a urcite by jedny dostal…

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  hele lusku, apeluju tady za asociaci usteckych floutku, ktery si te vazej, za tvou stribrnou prilbici ktera ktobe neodmyslitelne patri !, NEZBAVUJ SE JI !! tvuj osobni sharm se tim snizin a polovic ! te upozornuju :-)

                                  0 0
                                  • SELMIRA  

                                    a nejen ustecti floutkove ale cela planeta Zeme jakoz i Mars a Pluto taky ponesou tezce kdyz se p.Lusk zrekne sve legendarni prilbice! fnuk! To nam nedelej! s'il vous plaît!!!

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      kua, shelmo, si ve forme :-)))))

                                      0 0
                                      • SELMIRA  

                                        To ten hermankovy cajik. Pripijim, uz od rana, na zdravi Midlanderovic juniora. Joo, odlesky Luskovo stribrnice budou stejne jeste dlouho behat vesmirem a sajnit v nasich vzpominkach :o))

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          sme s houmim vymysleli, ze s tou novou samponackou prilbou at jezdi f praze, ale dyz pojede knam na sever tak si vezme stribrnaka :-)) hej :))))))

                                          0 0
                                    • hmi  

                                      Luskuprobohazi­vyhonikdyseji­nezbavuuuuuj!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!

                                      0 0
                                • Smazaný účet  

                                  taky muzesh dopadnout jako nejakej shampooon, se podivej treba na skritka…, to bys chtel ?? ;-)))

                                  0 0
                              • Smazaný účet  

                                máme někde v lovo krásnou bílou helmu, dřevorubeckou, sice to není stihl, ale byl bys stylovej. btw tchibo je stejně lepší marka. :o)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  thibo je kafe, to mi tedka pumpuje srdcem, takze sem pjekne rozjetej ale ze by dokazalo odrazit odlesky ultimatni luskovo prilby ! tak vo tom si nech jen zdat ;-)

                                  0 0
          • scret  

            a dopr...... tyjo,to je novej nebo ten jetej z cyklobazaru???

            0 0
            • hmi  

              novej z bazaru;)

              0 0
              • scret  

                za tech 17? tyjo ty jses blazen,to bych mu za to nedal… max. tak 13–14… nebo to mas nekde z e-baye???

                0 0
                • Smazaný účet  

                  ve sneznice a di se projit prosimtebe :-)))))))

                  0 0
                  • hmi  

                    ;)))))))))))))))) trochu vyvetrat hlavu;)

                    0 0
                  • scret  

                    ty si nakej chytrej:)) v 10 stupnich na sneznice? ty blazinku:)

                    fcera jsem vyjel po 3 mesicich na kolo,siwe sem malem z toho sletel… bych potreboval postrani kolecka:)

                    0 0
                • hmi  

                  …mam to vyhodne;)

                  0 0
                  • scret  

                    tak nemlž a rekni chlapacky za kolik:)))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jedinej chlapak si tu ty ;-))) proc vlastne potrebujesh vedet tu cenu ? by me jako zajimalo, jen tak mimochodem :-)

                      0 0
                      • scret  

                        kubo kubo,ty jsi mi ale filuta a jeste k tomu ftipnej…:)))

                        nevim,jentak orientacne… jsem nevedel ze je to tak tajny…

                        0 0
                      • Blabas  

                        páč po něm taky touhuje.

                        0 0
          • dada  

            jeee sem myslel ze treba jako cekas dite nebo ze bude svatba…no a vono je to to dite…:)

            0 0
          • SELMIRA  

            tybrdo! ted se muzes cestou do nonstopky houpat!

            tak at Ti hezky a dlouho slouzi! :o)

            0 0
    • Smazaný účet  

      HC-VELBLOUDI WEEKEND 26–27.1. ANEB PRES DVE SOPKY S TYKADLEM: ( kdo bude chtit pridejte se, budeme radi :-))

      • predem jeste sprava pro zarputile bjezkare a sneho-chodce: SNICH NENI ;-)))) chrrrrr :-)

      sobota: BUKERKA – HOMOLKA – eLBINO Trails !!

      start: 10:00 ul-gultuuurak

      jedna se krutej HC-FLOUTKA bahnivej vylet, pokoreni bukerky takhle ‚zjara‘ nebude snadny, odmenou jest bahnivy tobogan do zubrnic kde nas prijme hrejiva naruc tamnejsi hospody, posileni vyrazime zpet dobyvatelskym tempem pres hreben smer blaahovy blaahov, rydec a homolka tobolka u varhoste, nasledne pak espezial paradni traily do litaku, a vlakem zpet. ( vyjezdy sou asphaltovy, asi chapete proc ;-)

      nedele: MILOUSHOFKA EXPEDITION ;-)

      start: 10:02 vlak z lobosic do borene

      se shelmou sme trasu uz prozkoumali, vyjde to tak akorat za svetla se dostat pres miloushofku do oparna a do lovosic zpet, dlouhy to je tak 15 ± kilaku, hospody po ceste sou :-) je to prijemnej vylet, krasny vyhledy, mileshofka ma svoje kouzlo celorocne a bufet na vrcholu maka taky tak ;-) ( i kdyz 100% to samo neni… muze bejt treba pan bufetar u zubare ;-)))) ( pro nechapave: JE TO PJESKY ! ;-))))

      pro odvazlifce absolvujici obe etapy narocneho weekendu, bude pripravena velbloudi medaile :-))

      ;-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        pardon, k nedeli: lobosice-borislav :-))

        0 0
      • Smazaný účet  

        bry den :-) jen par details z druheeho welbloudiho dne, vyshlapu na mileshofku, vylet pjeknej, nesmokli sme, vitr nas neodnesl, bylo fine :-)

        hactar.ujep.cz/

        snad jen ze mikeshe sme nepotkali, tak shelmira kitkat kterej mu nesla musi nejak spotrebovat sama ;-))

        :-)

        joooo a velblouda by zaslouzil: kuba, tesak a marketa, bo ale…, 100% to nebylo, a pac me nenapada zadna gut odmena, presuneme to na jinej weekend a znasobime ;-)))

        hej :-)

        0 0
    • Tesak  

      LADIES and GENTLEMANS, mám pro vás gut tip na big trip. Jsme totiž loni s Kubou wohutnali new traily a new fully na akci zvané Velocamp. Letos se to konná od 7.-11.5. v západních čechách. Akce je to nadmíru přínosná tak sme si řikali, že by bylo dobry se tam vypravit ve větší skupině a pořádně si tam bajknout! Ideální by bylo booknout chatu třebas po sedmi,je tam samosebou víc možností.Jinak 1890,– za polopenzi, servis kol, spaní, zabavu atd je guta prizze, nemyslíte? Není prostor na váhání, fleky budou kvapem mizet,já s Markétou jedem určo;) Co vy nato? detailně here: www.ivelo.cz/…8-2/ukazka1/

      0 0
      • Smazaný účet  

        jo, ja bych jel, lokalove co provazej na trasach znaj dobry traily v dany oblasti :-)) je gut :-)) organizace je volnaaa, spolecensky hry se nehrajou ;-)) ( fuck-scouuts ;-))

        ;-)))

        0 0
      • Genarito  

        já jsem taky jistej :o)

        0 0
        • Tesak  

          tak bezva,jednu cimru po ctyrech booknu co nejdríf! a co ostatní co Dádovic, Lenka, Pítrsovic? Taky byse dala booknout chata pro sedm třebas;)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Pro ty, kterým nepřišla sms: Jáchym! :o)

      0 0
      • dada  

        teeeeda! sikula!!!

        0 0
      • hmi  

        heeej amigo! zupa gut, gratulujeme!

        0 0
      • lusk  

        gratulace!

        0 0
      • scret  

        docela se vam poved:) gratulejšn!

        0 0
      • Genarito  

        když jsem byl malej, tak jsem taky tak vypadal :o))))))))) takže povedenej kousek :o))))))))) gratuluju :oP

        0 0
        • Tesak  

          gdyž si ty byl malej, tak si tak vypadat nemoch, pač byly only černobílý fotos! ;)

          0 0
          • Genarito  

            :o) no vidíš a já ještě chtěl podotknout, že jsem byl stejně opálenej :o)))) hehehe ještě, že jsem to nenapsal :o)

            0 0
          • hmi  

            …a to je prave ta zahada ze Gero byl barevnej na tech CB fotkach!!!!!

            0 0
            • Tesak  

              tak dle indícijí: opálenej…barevnej., to vypadá že Gero podstoupil v mládí zákrok alá majkl džexn ;)

              0 0
              • hmi  

                Indian je to!;) ale mistni podnebi a skladba atmospheeery ho vybelilo malinko;)

                0 0
        • scret  

          a to jsi mel jeste tolik vlasu?:)))))))

          0 0
          • Genarito  

            jo :o) taky se divím :o) Třeba rodiče fotili někoho jinýho a pak mi říkali, že jsem to já :o) i to je možný :oP

            0 0
      • SELMIRA  

        nadhernej kluk jako buk! Jeste jednou gratuluju!!!

        P.S.: Uz mas vozejcek za bika?

        0 0
      • lenunka  

        Cauky, teda ten se vam poved, gratuluju:o)))

        0 0
      • lusk  

        ..jo a tohle se muze hodit..

        0 0
    • scret  

      Ahoj fsem milousofskym pochodnikum… v sobotu bohuzel nejedu,jedu lizt do Bely… ale v nedeli bych mozna Kacenku premluvil abysme sli na Milesofku,ze bysme se jako vyvencili trocha… tak jsem se jenom chtel optat (bohuzel nemam ted cas probirat se v predchozich prispevcich) v kolik a odkud se jako jde… dik…

      to Kuba: cece co mas furt s tim samponem?:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        doshel mi, meju si hlavu mejdlem…

        10:02 sraz u vlaku do borislavy, lobosicich… ( je fakt tezky kouknout o 20 prizpefku vejsh co ? ))

        0 0
        • scret  

          tezky nee,ale casove narocny… bohuzel vzdycky mam ted cas jenom juknout a zas bezet no:(

          ty mas sampon na vlasy? ja myslel ze pouzivaz lestidlo na parkety:))

          0 0
      • SELMIRA  

        ale SUPER! To byste nam zpusobili radost. A sobe jiste taky.

        0 0
        • scret  

          hoj:) no nevim jak vam,ale Kacence se moc nechtelo :(( tak jeste uvidime… a sobotnik jedu na to lezeni no…

          0 0
          • SELMIRA  

            no, ale kdo nam bude delat zdravotnika? zvazte to jeste mame objednany super pocasi! A NAVÍC mozna zase umixuju nejakou specielni pomazanku!!! Jako loni. Pomazanka zvana Milesovka, z redkvicek, tvarohu, rerichy a kdo vi ceho este…chutnala i toulavy kocce. Nebo spis jenom ji? :o))) Kazdopadne vrcholovy grog chutnal vsem.

            0 0
            • Smazaný účet  

              to neni toulava kocka :-) to je kocour mikesh, kterej bydli v biilce :-)))))))

              0 0
            • scret  

              hmm,zni to lakave,zkusim nalakat i moji druzku:)

              zdravotnika? leda byste se ozrati zkutaleli dolu z milesofky:)))

              0 0
            • dada  

              neplet si zachranare se zdravotnikem! kazdopido mate smulku bo budu hnit f praci:(

              0 0
              • SELMIRA  

                nooo, ale… kdyby si nekdo treba zas rozbil koleno jako se to onehda stalo jedny pani na Klinovci urcite by ocenil pritomnost zdravotnika Kacenky zachranar muze jit klidne pracovat :o)

                0 0
                • scret  

                  protoze pani nedavala pozor a vymetla prvni rygól kterej ji prisel do cesty a pak se nasledne poroucela pres rodla:))) ale bylas hrdinka,to zraneni vypadalo bolestive…

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    no, to bylo fakt dobry, ten pad pani se kochala… :o))) a krom toho zabudla, ze uz nema nefunkcni DEORE brzdy alebrz jedovky Formulky

                    hrdinka byla Kacenka, jak me vyprostila zpod biku :o) me spis mi prislo zbytecny se jeste zabejvat bolesti, kdyz uz delam belbosti :o))

                    0 0
                    • scret  

                      jj,zensky drzej pri sobe a hlav¨ne jste byly posledni no:)))) aj a je to venku:)))

                      hele ja letim dom za Kacenkou,tak zas zitra…ahooooj

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        ts. jsme vás jistily ze zadu

                        tak pozdravuj a hlavně pojďte s nami

                        0 0
              • scret  

                me napadlo ze bys mohl treba rozvest fylozofickou debatu na tema jaky je rozil mezi zdravotnikem a zachranarem:)))

                a co jinak jaxe mate se zenou? jezdite? kolik ma tvuj novy oř uz nalitano?

                0 0
                • SELMIRA  

                  me to napadlo taky :o) ale…me „zachranila“ zdravotnice Kacenka Skritkova a to naprosto rozhodne a profesionelne tak nac zbytecny debaty :o))

                  0 0
                  • scret  

                    to me taky zachranila…pred spustlosti:)))

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      a pred spatnymi kamarady :o) Ale nezda se Ti, ze ted vedes az moc asketicky sporadany zivot?

                      0 0
                      • scret  

                        nekdy jo:) ale asi jaky si to clovek udela takovy to ma…

                        no problem je v tom,ze v tydnu hniju v praci,no a o vikendech se vetsinou treba uklizi nebo dohanej jiny veci…no a na to kolo pak zbejva pramalo casu:((( ale to se na jare zmeni:) musi…

                        0 0
              • Smazaný účet  

                bys stejnak neshel… ;-)

                co zitra ? uz zahnivash f praci, nebo dame bowla ? :-))))

                0 0
    • hmi  

      …zlakam neska nebo zejtra nekoho na odpo ride?;) nekdy po 14:00…

      0 0
      • Smazaný účet  

        kuba ma DOD :-(

        den votevrenych dveri, sem chodej namachrovany tiinegri a delaj ze fsemu rozumej, jako u enputroona :-))

        0 0
        • hmi  

          heeej dej do dveri Mr. Matodotha a von na ne zavrci;) tak neska to mozna vypustim a pokusim se vyladit DNA sroubovici na ultimaaaate XT saltru;)

          0 0
    • Sobi  

      Ahoj do Aussigu! :-) Tak jak se u vás žije? :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        tezko rict :-)))))))

        0 0
        • lenunka  

          Bry vodpoledne, floutkove, koukam jaksem nechodim, tak se tady rodej maly bajkeri:o)) No totot, ze je to ale fofr:o)) Mooc povedenej kousek je to.O)) to tesak – akcicka velocamp 2008 vypada moc gut, myslim, ze se mnou muzete pocitat:o)) Zitra jdu na skvos, tak se zminim pitrsovym, jak to videj, myslim, ze i pro ne by to bylo zaujimavy. Treba bych si zafloutkovala konecne na nejakym fuuulllu:o)) Ale to by znamenalo voprasit myho ore uz driv jak v dubnu a trochu protocit nohy, abych se nemusela k nekomu privazat k zadnimu kolu:o) Nebo nejakyho pritele ctyrnohyho, kterej se pripravuje na zavody ve psim sprezeni.o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            heeej, zupa, jooo fulla okusiiish :-)))) zadnich pozic se neboj, ty si hlidam ja ;-)

            :-))

            0 0
            • lenunka  

              ale bojim se, ze jak jednou vokusim, nebudu chtit jinak nebo jak se to rika:o)) Tvoje zadni pozice jsou jen poozy:o)) Ale kdyz se někdy zapomenes, funej ti vsichni na zadni plast nebo anitone:o) Uz jste tam nekdo byl? Teda jako na tom velocampu?

              0 0
            • Petrs  

              Dneska chvíli po poledni jsme zdolali obávanou Bukovku. Výjezd po áčku od Těchlovic :-( ale odměna v podobě sjezdu po červený do Zubrnic neměla chybu. Fakt dost dobrý :-) Pár foto najdete tady www.petrs1.rajce.net/Bukovka_26-01 Další fotos určo dodají Tesák s Kubou :-)

              0 0
              • lenunka  

                Super photos:o)) to pitrs – co rikas na ten květen? Jeli byste s evcou?

                0 0
                • Petrs  

                  Zítra to proberem na skvoši.

                  0 0
                • Genarito  

                  ty jo všímáte si jakej jsem na těch fotkách hroch? Kuba dobře poznamenal v momentě, kdy jsme míjeli myslivce co řikali, že jdou po prasatech, že jsem v ohrožení života :o))))))))))))))))

                  0 0
              • Tesak  

                tyjo pjekny fotos, cek by ani nerek jak ti ten nikoooonek fotiiii, tajtrdliiiik mrnavej:-)

                výbjer mejch and kubas fotos je zde:

                hactar.ujep.cz/

                0 0
                • beavis  

                  Krasny krasny krasny:-) Skoda ze i nezbyl cas jet s vama:-(

                  0 0
                  • Tesak  

                    tak sezooona zacina vid, bude mraky prilezitosti;)

                    0 0
                    • beavis  

                      Jo jo, i kdyz mam pocit ze ani neskoncila:-)

                      0 0
                      • Tesak  

                        sezona nigdy nekončí, to jen se tak řiká, pač se měněj kalendáře a lidi zapíjej úsek, kterej si pamatujou, si vem jaký by to bylo, dyby nebyly sezony, bys f sedesati f tom mel pjeknej bordel:)

                        0 0
                        • beavis  

                          To mas pravdu. Takhle jeste jakz takz muzeme rozlisovat sezona 2006, 2007, 2008, ......:o) Dneska odpo sem vyjel nad Lbin a nenapadlo me nic jinyho nez to vzit po hrebeni k Varhosti. Samo vsude plno vody, tak sem to bral po kraji travou netravou. Vysledkem byl po sjezdu na asfalt u Varhoste slusnej defekt:-( A ted jeste dojet do Bohusaku. No byl to sakra rychlej sjezd. 5× sem protach pumpicku a 2× sem si pujcil air na pumpe:-)

                          0 0
                • MartinX  

                  Das ist nicht zupaaa das ist hypaaa! :o) Tradiční pochvala fotecek a organizace!

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    hod nam taky svoje photoooos, pls :-))

                    0 0
                    • MartinX  

                      Zdarec! Hodil jsem je uz rano Tesakovi pres uschovnu… jeste poraaad si notuju ty taborakove odrhovacky z rumunske MTV! :))))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        noooo, a co mladek ? homo-homolka ? ;-)))))))))

                        0 0
                        • MartinX  

                          …tak ten jozin z bazin prisel na radu az v Lovosicich, teeeda to je ale Langdorf! :)))

                          nakonec jsme se doskobrtali na banhof peskobusem unaveni, ale spokojeni! priste uz jenom na bajkach! :D

                          0 0
                        • MartinX  

                          …tak ten jozin z bazin prisel na radu az v Lovosicich, teeeda to je ale Langdorf! :)))

                          nakonec jsme se doskobrtali na banhof peskobusem unaveni, ale spokojeni! priste uz jenom na bajkach! :D

                          0 0
    • scret  

      hoj floutkove,pekny fotky z vikendu mate tojoo… Gero se na nich tvari jak profirider…:))

      to ja mel z vikendu taky unavenyho celyho cloveka,vono to lezeni nenjni zadna bzunda…

      tak ja letim do prace,tak az vecer…

      0 0
    • Tesak  

      Hola cavaleros and seňoritás! Tak sem booknul 7mi místnou 2cimrovou 1× ultra mega vytápjenou chajdu na Welokempák (od teťka už jen zkráceně WC ;)f květnu. Tož pošlu vaše jména účastníků organizátorům a dám vjedět, jak postupovat s uhrazením pobytovnýho:). Těšim se krásnej bikovej mejdan společně s vámi, máte se na co těšit! ;)…a tras se nebojte, bo ty se lehce vyladíme do enduro podoby, na co jsme zvyklí;) Yo!

      0 0
    • Smazaný účet  

      dobry den pratele zeleneho udoli :-)) ( snich neni tak sme zase zeleny ;-)

      po narocnem welbloudim weekendu je tu odpocinkovej, f sobotu za hojne ucasti ltm borcu, sjedeme se na kamajku, drahuna nam udela grog a pak nas posle oklikou pres pleshivec dolu do libochovaanek na kovarnu :-) pohoda + modrej seshup zezhora notne okoreneny kamenim, dole pak zakoncen louucnim ficakem tolik chvaleny hardtailisty ;-)

      sraz u drahuny je v 12:30, tzn. z aussigu od gulturaku optimeelne na pohodu v 11:00

      :-))

      se teshim :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      f praze bylo blaze, trener sparty nebo slavie ? provedl nas novym stadionem a doporucil vhodnou stravu pro sportofce…

      :-)

      hactar.ujep.cz/ hactar.ujep.cz/

      0 0
    • Smazaný účet  

      Flákači ústecký (litoměřický etc.), musim vám ten thread vytáhnout ze záhrobí. Jak jste si zajezdili? Já skvěle, hodinu a půl po hostivaři s kočárem… :o))

      0 0
      • Tesak  

        nazdar taťko, my sme si dneska vykousli skalku, sme si tea zajezdili dobře:) hactar.ujep.cz/

        0 0
        • Tesak  

          zimní bajking má jenom 2 nevýhody: je dřív tma a nejsou votevřený zahrádky, zapomněl sem na něco? ;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            hele, minimálně na to druhý by mohlo pomoct globální oteplování. a nebo jako to maj v tý pizzerii dole v dlouhý, nebo jak se ta ulice jmenuje… ty plynový hořáky. a dny se prodlužují, meteorologická stanice hlásí, že dnes zapadá slunko v 16:58, a každej den to jde o minutu!

            0 0
            • Tesak  

              čeče ty hořaky, to je dobrej nápad, teť eště nějakej grand na to vypsat a rozmnožit je po bikových vesnických motorestech:)

              0 0
          • Smazaný účet  

            luxus noooo, a to mame 3-ti unooor ;-))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.