Trofeo CINELLI - VC Hlohovce 2015- 28.3

87 nepřečtených
  • Spící kníže :-)

    Tak kdo jede na první závod sezóny? Nějaké zkušenosti z loňska a zážitky?

    0 0
    • Lada,s  

      Jedu :-D je tam jeden nepřijemný brdek asi 200 metrů jinak skoro furt rovina. Je to poměrně fičák, loni jsem měl průměr 40km/h, odjeto celé v balíku, 30 vteřin za vítězem ale do špurtu o třicáté místo se mě nechtělo na prvním závodě :-)

      http://app.strava.com/…es/125001744

      0 0
      • Smazaný účet  

        A jakým stylem se jezdí ty dvě točky co jsou na valtické silnici ? Jsou ostroúhlé, úzké a je v nich nashromážděný písek a jiný bordel :-)

        0 0
        • Lada,s  

          Přijde mi nejlepší to jet vnitřkem nebo prostředkem v balíku. Vnějškem je to pomalejší a navíc je riziko že tě odbočující balík vytlačí ven na krajnici (což se mě stalo předloni)

          0 0
          • Smazaný účet  

            A v jaké rychlosti se ty točky cca řežou ? :) protože osobně s tím mám trochu problém jezdit zatáčky na hraně, mám z toho respekt.

            0 0
            • Lada,s  

              Hm když se dívám na záznam tak ta první u Valtic tak dvacítkou a ta druhá u rybníků je rychlejší, ta zhruba třicítkou. Jinak po té hlavní silnici se jede furt 40–50 km/h :-) Už jels nějaký silniční závod nebo tohle bude poprvé? :-D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Právě nejel. Chtěl jsem to zkusit, ale asi to odložím a zkusím později třeba Mamuta (trochu potrénovat ještě )

                Ty rychlosti jsou Ok, s tím bych problémy mít neměl. Loni jsem párkrát byl na švihu s Břeclavákama a to jsou nebezpeční prestižáci :D Tam člověk jen čeká, kdy udělá berana do asfaltu výseč kružnice.

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Nevodkládej, bude sranda :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Jako že si tam někde ustelu nebo to nevyberu a pojedu do Lednice místo do Hlohovce ? No prdel to bude pro vás, ale ne už tak pro mě :D

                    Ale v zimě jsem tréninku moc nedal, to je na odpadlíka :D

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      To jsou výmluvy ty vo.. že by se z toho človek. Já měl představu že budu mít v březnu najeto 5000 km a nemám a co? Kvůli tomu jako nebudu startovat?

                      0 0
                    • Pavel  

                      Obkoukáš od profíků, jak to tam správně poslat. ;-)

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Dám ti radu a dokonce div se nebudu za ni chtít žádný peníze. A ta rada zní trénuj s profesionálníma silničářema. Leda cos se naučíš, získáš správný cit pro věc a dostaneš řádně do těla. A výsledky pokud tomu dáš hodně a vydržíš tak budou.

                        0 0
                        • Pavel  

                          A proč to píšeš mne?!?

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jsem hobík a jezdím předně pro radost. Jezdím v rámci svých tělesných a taky hlavně časových možností. Výsledek je takový, že v r. 2015 mám najeto celých 850 km. S tím lézt na závod, no nevím. Ale nestydím se za to, prostě mám možnosti jaké mám a jsem spokojen :-) Uvidíme, třeba se dostavím a pojmu to jako rychlejší trenal :D

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Já jsem taky hobík takže jsem na tom vlastně jako ty. :-) Tak se dostav závod za to stojí.

                            0 0
                          • Lada,s  

                            Vůbec se neboj a přijeď, při nejhorším ti balík ujede (ale to nebudeš jedinej) a když chytneš dobrou skupinku tak se ještě hezky svezeš

                            0 0
                          • Amoondre  

                            Mam to podobne. Najeto sice vic, ale vubec me zavod nelaka, protoze nekam se mrcasit, zaplatit za to, ze dojedu v druhe polovine pole a pak se zase mrcasit zpatky, to ten cas vyuziju lip kdyz se svezu sam, jak rikas „pro radost“

                            0 0
                            • Lada,s  

                              To je normální, každej prostě není soutěživý typ

                              0 0
                              • Amoondre  

                                to ja jsem soutezivy az moc, ale kdyz vim, ze vykonnostne patrim maximalne do poloviny startovniho pole, tak mi chybi motivace.

                                0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Taky se může stát že se překonáš a skončíš v první desítce nebo dvacítce. Což bych považoval za dobrý výkon. Ono takové to říkání si nemám na to, to je dost na nic. To ti na ničem nepřidá, a je to naopak demotivující. Podle mne je rozhodující jednou dvakrát zvitěžit, člověk zjistí že to dá nakopne ho to, a pak najednou v sobě má ten pocit že to jde je to možný. Tím bych se řídil.

                                  0 0
                                  • Amoondre  

                                    Ty si uplny mimon …

                                    0 0
                                    • Spící kníže :-)  

                                      Ale ono na tom něco pravdy je. Zapřemýšlej o tom. Stavět se na start už s myšlenkou že dojedu ve druhý půlce a nebo na konci už si vyrábíš v hlavě že neuspěješ. Stavíš se do role poraženého a ještě jsi nezačal. Ale asi zbytečné vysvětlovat.

                                      0 0
                                      • Amoondre  

                                        Ano, hlava neco udela, ale tipnul bych si, ze rozhodujici budou nohy a plice. Ja jako clovek co jezdi na kole 3 sezony z toho 2 silnicni se nemuzu merit ani s hobby jezdcema, kteri maji odjezdeno nasobne vic. Vim jak si stojim proti lidem v mem okoli a jak si oni stoji na zavodech. To mi bohate staci na to abych vedel, ze svuj cas vyuziju jinak nez zavodenim.

                                        0 0
                                      • JSt  

                                        pak se pochlub, jaks dojel. nebo spis, jestlis vubec dojel. ;-)

                                        0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          To si najdeš ve výsledcích ne? Doufám že jedeš taky :-)

                                          0 0
                                          • Amoondre  

                                            Jiste, vsichni ti budem tahat spic abys pak finale ospurtoval, ze i Kristoff by mel co delat!

                                            0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              Dobrej nápad s tím počítám. Já jistě tahat nebudu :-) Budu rád když takových tahačů bude co nejvíc. Hlavně je to šance pro všechny zejména začínající silničáře pro hezký vstup do sezóny. Konkurence mohutná, takže první závod v sezóně v záři fotoaparátů. Určitě kdo bude na špici bude mít krásné fotky :-)

                                              0 0
                                  • Pavel  

                                    V první desítce či dvacítce?!? Tak to dovol, abych se od plic zasmál…

                                    (Amoondre, bez urážky; ale startují tam profi teamy z ČR, Rakouska a já nevím odkud ještě. Jen ze „Sparty“ jich je tam jako „psů“)

                                    0 0
                                    • Lada,s  

                                      Však bavíme se o krátkém hobby závodě, elita jede dlouhý

                                      0 0
                                      • Pavel  

                                        Tak to samožejmě ano! Mne mátlo, že by „kníža“ jel JEN krátký s nějakými nýmandy, co ani neznají „šéfíka“… ;-))

                                        Možná se přijedu/eme podívat a zafandit. To je asi tak všechno, čeho jsem v oblasti „cyklistiky“ aktuálně schopen. Jsem totiž rád, že jsem už aspoň schopen zase chodit. Na kole jen zevluji po okolí a neustále zjišťuji, jak jsem na tom po tří měsíčním výpadku opravdu bídně…

                                        0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          I když si nejezdil na ten hobby závod by to mělo stačit. Tam to v nějaké skupině jistě uviset půjde. Já to říkám tak, každý závodní kilometr je velmi důležitý.

                                          0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          Ono to bylo rozhodnutí, které přišlo s tím že závod je velmi brzo. Pokud bych zařadil nějaké ježdění řekněme 14–20 dnů na přelomu vánoc a nového roku v teple. Pak tu Itálii co jsem byl 14 dnů. A něco rychlého teď tak 7 dnů. Tak veřím tomu že bych byl už pripraven zkusit s elitkou a jistě bych to dojel.

                                          Odpovídalo by to zrhuba tomu co mají najeto ti lepší závodníci. I hodinově odtrénováno.

                                          Zvládla se jen ta Itálie a to na závod elity nestačí. Takže krátkou v klidu a míru si zazávodit. Je to první závod v Hlohovci takže řekněme i čerpání zkušeností z trati což se bude hodit.

                                          0 0
                                          • Lada,s  

                                            To jsou zase teorie „kdyby kdyby“ :-D

                                            0 0
                                            • Pavel  

                                              =výmluvy, výmluvy, výmluvy… :-))

                                              0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              Já jsem teda to že pojede elitu čekal od Ladě. Přeci jen má pár sezon náskok. Trénuje jak divej. Já si nechám elitu na příští rok. :-) Pár lepších závodů chci jet letos. Ale pořád váhám nad tím že když si uděláš papír tak tě ty šmeji pak nikde na běžnej závod nepustí. To mne na tom štve asi nejvíc.

                                              Přitom si myslím že i v dalším roce budu mít docela honičku někde to dojet v limitu.

                                              0 0
                                          • gerrard  

                                            Jeste zes to napsal sem myslel, ze pojedes elitu.

                                            0 0
                                          • celevra  

                                            Tak já nvm, jezdíš dvou kila, trenuje tě sám velkej „šéfik“ a jezdíš „dětskou“ trasu? tak já nvm, kde děláš chybu, asi všude.. :D propo Sparta opravdu špička neni, vim, jak to tam funguje a obecně mi příde, že uroven vedení silničních teamu v ČR je ve většině případech na urovní hobby..

                                            0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              Vedení je všude nějaký, třeba v Hradeckým týmu je jiný to máš pravdu.To stejný Dukla Praha. Z Hradce mám osobní iformace jak to tam probíhá. Z působení ve Vysočině, kde jsou skoro všichni Sparťani nemůžu volit klub jinak. Lidi tam znám, jsou fajn. Tak proč ne. Osobně si myslím že vetšina hobby týmu jsou asi 8 pater pod Spartou. Ale co člověk to názor no. Jenže ono je nutný si říct, je hobby tým a hobby tým. I tam je to naprosto nesrovnatelný. Ted doufám že nikoho neurazím, ale když vedle sebe postavíš, Author Lawi tým, a třeba Křižanováky…obojí je hobby ale vlastně je to rozdíl vesmíru.

                                              0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          Na víc třeba mne nějaký místní znalec opraví ale na dlouhou je potřeba licence SCS.

                                          0 0
                                    • Spící kníže :-)  

                                      Sparta je největší špička. :-) To chválíš správně. :-)

                                      0 0
              • Spící kníže :-)  

                Laďa to řeže nejlíp. Ho sleduj a bude o vítězi jasno.

                0 0
        • Pavel  

          Písek a jiný bordel bude odmeten, neboj ;-)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Ví někdo jak na startu jestli si můžeš vlézt kam chceš. Přeci jen ono se to z konce balíku pak špatně sjíždí na špic. :-) Někde je to už nesjetelný, balík se natáhne valí se 50 a seš víš kde.

            0 0
            • JSt  

              mas zbytecny starosti, si myslim. ;-)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                No, třeba na Brdech když si na startu vlezeš na konec balíku tak seš v prdeli. Protože se startuje sice ve mestě, ale hned se jede po uzké lesní vojenské cestě. Kde je prostě balík moc a nepředjedeš. Navíc pokud se jede regulérní závodní tempo, tak se to okamžitě natáhne.

                0 0
                • JSt  

                  tys me asi nepochopil. ;-)

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Asi ne, ale doufám že jedeš abych měl koho sledovat jak se to dělá :-)

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      I když jsem viděl hezké video co našel šéfík jak se to na závodě nedělá. Čtyři lidi v uniku 3 z Omegy, 1 s nima v háku ze SKY, a jak to dopadlo asi většina tuší.

                      0 0
                      • mr.nikdo  

                        Bukakke?

                        0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          No spoustou chyb, to nakonec vyhrál borec ze SKY. Neuvěřitelné se stalo skutečným. A šéfík dokázal všechny ty chyby na videu najít a tak nám dát příklad jak to v žádným připadě nedělat.

                          0 0
                          • mr.nikdo  

                            Cekal jsem teda spis zapletku, ze se potom vzali a meli spolu deti. Anebo spis, ze deti uschly na obliceji Sky… Ale proti gustu.

                            0 0
                          • gerrard  

                            Pak sem hod jake budes mit cislo, at te vidim v akci na vlastni oci. ;)

                            0 0
                          • Amoondre  

                            Dokazes alespon v 2/3 prispevku tady na BF nepouzit slovo šéfík? šéfík toto, šéfík tamto, premyslim jestli šéfíka neprcas do zadnice, nebo spis on tebe.

                            0 0
                            • Maato  

                              +1

                              0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              No já to beru humorně ale on šéfík je človek co na kole něco dokázal, má znalosti, techniku dokáže poradit. Kdo je na takové urovni a dokáže to samé. Neznám… takže proč ho nezmínit. Navíc dělá pro mladé talenty dost. Co tady většina nedělá… Všude vidím výmluvy proč tým nezávodí.. U nás je to jinak..

                              0 0
                              • pepek  

                                Nejseš ty náhodou řemeslník? Jeden mi kdysi montoval vanu, to bylo taky furt keců: šéfiku sem, šéfiku tam, šefiku nemám materiál, šefiku nestíhám . . . . a za měsíc tekl odpad z vany do zdi.

                                0 0
              • Pavel  

                Myslíš si naprosto správně. :)

                0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tak já už si letos průměr 40km/hod zkusil. Chyba že jsme nejeli ten závod v Itálii to by mne víc nakoplo. Po tom se ti jede vetšinou líp. Zatím jsem šel do rychlosti spíš kratší useky tak do 20km.

        0 0
        • Lada,s  

          Pokud se člověk umí pohybovat v balíku a nenechá si to někde ujet tak je to v klidu. A občas trochu loktovačka no :-)

          0 0
      • Spící kníže :-)  

        Laďo ten průměr jsi tam psát neměl toho se každej lekne. To vidí poprvní v životě na monitoru což teprve na tachu. :-)

        0 0
      • Amoondre  

        „hezke“ tepy na to, ze si to jel v baliku :-)

        0 0
    • Amoondre  

      Knize az 15. z 35 v ka­tegorii? Co to? Defekt? Neprizen osudu? Nebo jenom silne reci pred zavodem?

      0 0
      • bosmilan  

        taky jsem se díval jak dopad…docela dostal na prdel :-)

        0 0
        • Pavel  

          Kosa, vítr, špatně zajetý Terezín… :))

          Foukalo dneska tedz příšerně. Ledový severák…

          0 0
          • jandys  

            No hnus velebnosti. Stačilo mi lítat kolem trati a byl sem durch zmrzlej. Nechápu lidi co jeli krátkej/krátkej, to je prostě hloupost. Hřejivka sice udělá hodně ale kolena bych měl studený i v návlecích. Jinak slušná účast :)

            0 0
            • Pavel  

              Asi je hřeje krom hřejivky i mládí… :-D

              Ale jinak krátký/krátký chápu. Když jedeš fakt pilu, tak to ani jinak nejde. V dlouhém by ses uvařil… ;-)

              0 0
              • jandys  

                No…sám dobře vím že to jde, maximálně holý nohy. Navíc v balíku kde se krásně schováš (když to umíš) by mě ten jeden brdek na dlouho nezahřál. Je to ale jejich volba, u profíků to chápu, ti ví co si můžou dovolit, u většiny to byla ale nerozvážnost.

                0 0
                • Pavel  

                  Když jsem ještě jezdívávávávál na nějaké ty závody, tak jsem na jaře/podzim jezdil vrch krátký a nohy 3/4 kvůli kolenům. Anebo taky krátké + hřejivka. Jen teda po dojetí je potřeba se co nejdřív převléknout. Zima mi nikdy nebyla (a to cestou proběhla i sněhová bouře).

                  Dnes už bych se na to vy… :) Však jsem taky dnes byl na kole obalený jak pumpa. :-D Hlavně tedy nohy a úplně ze všeho nejvíc kyčle.

                  0 0
        • gerrard  

          Mne knize prijemne prekvapil dlouho jel v prvni skupine a asi kvuli tomu ze jezdil spis vzadu, tak jak se to potrhalo tak mu predek ujel. Sice vynechal zaverecny sprint, ale i tak knize je sice i mluvka, ale i umi. Za me gratulace knizeti k povedene u zavodu.

          0 0
          • ELx  

            Podle toho, co si napsal, bych to spíš zhodnotil jako takticky nezvládnutý závod :-)

            0 0
            • gerrard  

              Ja bych tak prIsny nebyl. Fucelo moc, kosa na tom vetru byla strasna. Ja bych v tom teda jet nechtel. Jel dobre a ja sem mel komu fandit :).

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                A to jsi byl ty kdo fandil, kníže do toho : -)

                Já teda měl fanoušky svoje dvojici slečen. Pak jednoho pána z Drásova, kolegy z týmu. Kolegy ze Sparty samo…

                0 0
                • gerrard  

                  Jasne ;) byls jediny hobby koho jsem znal. Teda aspon virtualne.

                  0 0
          • Pavel  

            jj, taky to tak vidím. Nesmotal se, kolo nedostal a poslední nedojel… ;-)

            0 0
      • Spící kníže :-)  

        Víš ono, v závodě chyby byly to se nedá odepřít. Chtěl jsem do 20. místa bohužel to nevyšlo. 34 flek nebo jak to dopadlo nevidím vůbec na první akci špatně. Jiní borci zajeli hůř. Co mne těší že výkon je lepší než loni toudle dobou. Samozřejmě jsou zde lidé pro které i kdybych dojel na 20 fleku by to bylo málo. Těm nepomůže asi nic. Jak se popsalo. Faktory zima, vítr a myslím že v 4 nebo 5 kole více chyb mne stály lepší flek. No ale to vyladíme nemám strach. Fandil jsem samozřejmě kolegům z vysočino sparty, Nesvedovi, Červenkovi, Jonáš. Pak samo šífíkovi a mladýmu od nás. Výkony Sparťanů může okomentovat někdo zdatný tady. Ovšem prosil bych co se s nima může srovnat. :-)

        0 0
        • Amoondre  

          Mne osobne je uplne u ****** jak zajedes, akorat si nenecham ujit prilezitost si do tebe rypnout za ty neustaly kydy co tady predvadis.

          0 0
    • bikerluzice  

      Až na tu zimu super akce.

      Malá vada na kráse, že kategorii kluků 2007–2008 vyhrál kluk narozený 2006 (podle oficiální soupisky teamu 4EVER CYKLO BULIS TEAM pro rok 2015).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.