• jakub

    tak co, kdo jede?? těšíte se??

    0 0
    • JakeF  

      Těšíme, kolo už dostalo o pastorek navíc, abych alespoň některý ty kopce nemusel pěšky :).

      Jinak dotaz, dá se ještě na místě zařídit ubytování ve škole? Případně kdyby se tu objevil někdo kdo by měl přebytečný místo v ubytku, tak třeba PM :).

      0 0
    • MichaelSimek  

      chtle jsem, ale nmnm ma u me prednost a jet z nmnm tam, sotva to stihnout a jeste zavodit prolog, na to nemam mentalne

      0 0
      • JakeF  

        Prolog se nepočítá do hlavního závodu, právě kvůli NMnM je to tak udělaný… Takže jsi bez výmluvy, v pondělí se vidíme na startu :).

        0 0
        • MichaelSimek  

          to tam nikde nepisou, jenom ze prolog udelali pro lidi z nmnm nekdy v 8–9 vecer v den nmnm

          0 0
          • JakeF  

            Při přihlášce si šlo zaškrtnout, že se nebudeš moct prologu zúčastnit a tuším jsem to někde čet, že by se neměl započítávat, ale teď už to nemůžu najít…

            0 0
            • jakub  

              platí to… přesně tak…

              jinak ještě jsme spustili na středu maraton

              0 0
              • MichaelSimek  

                nj, ale to nikde nebylo napsano na webiku, ted uz je to jedno, ale kdyz jsem se rozhodoval jestli to zvladnu nebo ne v den nmnm tak ta informace ze se prolog nepocita nikde nebyla

                0 0
    • tulda  

      kolo opravený abych ho mohl zase zničit, ještě koupit nějakou helmu, kterou tam zas křupnu

      0 0
    • garp  

      Těším se.

      0 0
    • garp  

      Neumíte někdo stáhnou trasu v gpx?

      0 0
    • jakub  

      jinak doplním, letos přidány sjezdy a nááádnerné singly. nic extra těžkého – žádné Vénoviny ale jak už to děláme nějakej ten pátek, tak si můžeme dovolit tu trať vylepšovat, takže přidáváme a to, co jsme vykopali za poslední 4 dny je fakt nádherný, nic extra těžkýho, prostě nádhera, jinak uklidili jsme tunel, bude letos originálně osvětlen :D

      0 0
      • orm  

        Na FB jsem videl fotky nekoho se zlomenou klicni kosti pri najizdeni trati, tak uvidime co znamena nic extra tezkeho ;-). Osobne jsem zvedavy jak to dopadne s tema polakama. Vena psal, ze zadny urad, CR nebo POL, nic nevi, tak doufam, ze z toho nebude problem pri zavode.

        0 0
        • Cryzyy  

          a nekdy předtím nejaky urad něco vedel ?

          0 0
          • orm  

            Polaci od 4.7. uzaviraji hranice a prechazet se bude moci jen na oznacenych prechodech. Kdyby to bylo od polaku striktne vyzadovano, tak to zabije zavod. Urady se sice k tomu nevyjadrily, ale hranice bude uzavrena, coz je fakt, ktere mlceni uradu nezmeni. Ja osobne jsem zvedavy jak to nakonec bude.

            http://hradec.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

            0 0
            • Cryzyy  

              Nejak to dopadne, kdyztak si dame 3× druhou etapu po trase Sudet, jednou to muzeme vzit obracene :D

              0 0
        • jakub  

          netuším, čím se Venouch kde zase presentoval, ale závod je všude na všech zainteresovaných složkách řádně zaregistrován, povolen a schválen, nikde není žádná komplikace, co se týče té kličky, prostě bajker spadl no… na nijak extra zvláštním místě..... to se přeci stává… je třeba říct, že letos je už hodně znát, že je trasa více méně vyjetá, přídáváme nové sjezdy ale můžu říct, že se jedná rozhodně o značné vylepšení tratí, resp. v místech, kde lidi brblali, si dal Véna mega práci s tím, aby se tam jelo něco hezčího, zajímavějšího a tvrdím, že se mu to sakra povedlo…

          0 0
    • Cryzyy  

      Tycinky uz mate, Lefty mi v pondeli prisla po tretim letosnim servisu (snad se behem zavodu zase nerozsype), diky cemuz mam letos na biku najetych tak 30 hodin, takze se tesim na super vylet :D

      Nejake ubytovani v Teplicich pro 2+1 by ciste nahodou volne nebylo ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.