Tretry Decathlon Rockrider 500

2 nepřečtené
 • mm

  Ahoj,

  u treter Rockrider 500 se mi po několika stech km pokrčila vnitřní podšívka ve špici bot a výrazně tlačí do prstů. Setkali jste se s tím taky? Jako pravděpodobnou příčinu vidím déšť, kdy se bota nasála vodou. V tretrách jezdím skoro 20 let a je to prví zkušenost tohoto druhu. Chtěl jsem ušetřit…

  • morso  

   no reklamaci lze zkusit, proč ne, třeba to uznají, ale v žádném případě bych neříkal, že příčinou byl déšť. Naopak bych již při podání reklamace tvrdil, že jezdím jen rekreačně, tedy žádné bláto, voda, déšť…a ideálně napsat i do reklamačního protokolu.

   Kolegyně koupila synovi v Decathlonu kopačky, na kterých se po pár týdnech odlepila podrážka od vrchní části. Reklamace byla zamítnuta, protože kopačky prý použil v mokrém prostředí. Tak se ptala, jak to asi má udělat, když například hrají v dešti nebo po dešti, to prý ji neporadí, ale tyto kopačky nejsou určeny pro použití v mokrém či vlhkém prostředí. Když tedy chtěla, aby ji úkázali kopačky do mokra, jaký v nich je rozdíl, tak takové pry nikdy neměli :-)))).

   • mm  

    Prijemne prekvapeni – bezproblemu vratili cash na ruku. Pro Decathlon palec nahoru za pristup.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.